Udostępnienie sieci PC dla konsoli oraz router

Witam mam następujące pytanie więc posiadam Vista Home Premium Sp1 udostepniam połączenie konsoli Ps3 dostępu do internetu po podłączeniu konsoli do Pc pojawia mi się połączenie do sieci niezidentyfikowanej(sieć publiczna) ipv4 192.168.0.1 maska podsieci 255.255.255.0 te wartości wpisały sie automatycznie chodz gdy wchodze właściwości protokołu ipv4 są jakby ktoś je wpisał ręcznie a wartości DNS są puste udostępnienie działą chodz przy każdym uruchamianem Ps3 prze Pc ip konsoli jest zawszeinne lecz działa mam pytanie gdzy restartuje konsole Centrum sieci i udostępnienie pokazuje sie sieć niezidentyfikowanej(sieć publicza) przy zmianie statusu sieć prywatnej po restarcie połączenia wraca zawse sieć publiczna to powoduje mi problem przy korzystaniu z programu TVersity który pozwala mi na konsoli odtwarzanie filmów Pc.2 pytanie czy przy kupnie routera i posiadaniu prywatnego ip który udostępnia mi modem Scientific-Atlanta WebSTAR USB Cable Modem Adaptor 2100 series czy router będzia działać na zasadzie gdzie jak na chwile obecną pc ma prywatnie Ip a udostępnia połaczenie konsoli czyli ani Pc ani konsola nie pędzię posiadała głownego ip z modemu czy można ruterze przydzielić głowne ip np konsoli

Odpowiedzi: 0

Kamilos8327
Dodano:
09.05.2009 19:35:17
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0