Udostepnianie polaczenia internetowego w Vista

No wlasnie jak to sie robi w Vista. Co zrobic zeby udostepnic polaczenie internetowe drugiemu komputerowi. Kompy sa polaczone poprzez kart sieciowe kablem RJ–45(chyb tak to sie zwalo) Z gory dziekuje za pomoc

Odpowiedzi: 4

To moze Twoj wspolokator jakos moglby przekazac Ci ta wiedze i jakbys napisal jak to zrobic bylbym wdzieczny. A co do pecha to niewiem jakim cudem ale to co u innych niedziala lub dziala niepoprawnie to u mnie jest zupelnie na odwrot. Tak samo bylo z Vista chodzi az milo popatrzec necik tez jest wszystko elegancko ale jak nieustawie tego udostepniania to *** z visty bo "moj" wspolokator na to niepojdzie. Powie no fajna ta vista ale ja chce NET–a!!! :D
TataDilera
Dodano
05.02.2006 00:29:16
robil to moj wspolokator /on ma serwer w domu/ i chodzilo bez problemu

nie meczyl sei z tym zbyt dlugo wiec musialo byc to proste... :)

jak znam zycie tobie sie to nie uda bo vista pewnie nie obsluguje do konca twojej karty sieciowej...
wujekStasek
Dodano
04.02.2006 21:02:03
Chodzi mi o to czy ktos to zrobil i mu to dziala. Chce ustawic siec czy cos po prostu od czegos zaczac ale odrazu mi wyskakuje ze niema aktywnego polaczenia wireles a ja mam normalna sieciowke. Jak ktos jest mi w stanie pomoc prosze sie niekrempowac :D
TataDilera
Dodano
03.02.2006 19:56:05
TataDilera:
No wlasnie jak to sie robi w Vista.
Z pewnoscia tak samo jak i w innych systemach Microsoftu – zalacza sie ICS (Internet Connection Sharring)
EL NINO
Dodano
03.02.2006 19:17:27
TataDilera
Dodano:
03.02.2006 18:43:48
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1