Udostepnianie plików, gier na jednym komputerze

Witam, problem taki u mnie się pojawił ... Mamy w domu 1 stacjonarny komputer. Obsługujemy go we dwójkę, dotychczas komp nie miał zróżnicowaych użytkowników. Po formatowanaiu dysku podjęliśmy decyzję o utworzeniu dwóch różnych konta: Ja - administrator On - użytkownik Problem: 1. uprawnienia do ściągania plików ma tylko administrator - to chciał bym zmienić 2. część gier mojego syna jest tylko dostępna tylko na moim koncie (administratora), nie mogę udostępnić ich (nie wiem jak) na jego koncie Przeszukałem czeluść internetu i pomocy w windowsie i nic nie znalazłem, pewnie dlatego że nie wiem jak dokładnie nazwać rzecz o która pytam. czekam na Waszą pomoc. Sławek

Odpowiedzi: 2

wejdź na konto syna dodając go wcześniej ze swojego konta do grupy Administratorzy, zainstaluj grę , program, wyloguj się z konta syna wejdź na swoje konto usuń syna z grupy Administratorzy. wejdź na konto syna i spróbuj uruchomić grę mi się tak udaje
ptaq1978
Dodano
20.03.2010 23:49:18
1. Przede wszystkim: Jak łączysz się z internetem? 2. A próbowałeś z drugiego konta wejść do katalogu w którym zainstalowałeś dany program (grę) i ją poprostu spróbować włączyć za pośrednictwem pliku wykonywalnego *.exe? W przyszłości rozwiązać/zapobiec problem(owi) można również poprzez instalację oprogramowania z konta drugiego użytkownika za pomocą opcji "uruchom jako".
Razorek
Dodano
09.09.2009 22:14:01
slaweksie
Dodano:
09.09.2009 14:00:07
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1