udostepnianie łącza internetowego win xp, win 98se

Próbuje udostepnić łącze SDI na XP przy pomocy standardowego kreatora. Przygotowałem dyskietke konfiguracyjną (próbowałem tez z płyty) do uruchomienia na końcówce win 98. Odpalam kreatora a ten ryczy ze nie ma karty sieciowej.Karta Realtek RTL 8029(AS) PCI Ethernet NIC. Karta jest zainstalowana, pingi chodzą, stery i całe otoczenie sieciowe przeinstalowywałem juź kilka razy.
Co robic??? :?

Odpowiedzi: 5

Ja uźywam programu Sygate Home Office. Jest to chyba jeden z lepszych serwerów ICS. Posiada opcje ograniczania przepustowości sieci, odcinania portów, usług, adresów www, kontroli transmisji, statystyki, itp. Przy tym jest stosunkowo prosty w obsłudze. Dla mniej zaawansowanych uźytkowników posiada zaś opcję autokonfiguracji. Zła wiadomość to to, źe ogólnie pod xp nie przepada on za kartami Realteka (w LANie mam tylko takie). Trzeba więc ściągnąć jego specjalną wersję nie dostępną bezpośrednio ze strony producenta www.sygate.com . Poszukaj tej wersji na forum sygate lub daj znać na priva alchemy@poczta.fm
Alchemik
Dodano
08.10.2002 12:48:19
Ja uźywam programu Sygate Home Office. Jest to chyba jeden z lepszych serwerów ICS. Posiada opcje ograniczania przepustowości sieci, odcinania portów, usług, adresów www, kontroli transmisji, statystyki, itp. Przy tym jest stosunkowo prosty w obsłudze. Dla mniej zaawansowanych uźytkowników posiada zaś opcję autokonfiguracji. Zła wiadomość to to, źe ogólnie pod xp nie przepada on za kartami Realteka (w LANie mam tylko takie). Trzeba więc ściągnąć jego specjalną wersję nie dostępną bezpośrednio ze strony producenta www.sygate.com . Poszukaj tej wersji na forum sygate lub daj znać na priva alchemy@poczta.fm
Alchemik
Dodano
08.10.2002 12:48:19
miałem te same problemy,ale udało sie rozwiązac. musisz ustawic konfiguracje IP recznie dla jednego i drigiego połączenia sieciowego. zadne dyskietki konfiguracyjne to lipa.
kaczka17
Dodano
23.08.2002 15:33:41
Po co mi switch albo router? Mam połączone dwa komputery skrosowanym kablem sieciowym. Na jednym mam WIN XP a na drugim WIN 98. Do XP–eka mam podłączone SDI i chce je udostępnić na drugim kompie :o
Yankoo
Dodano
18.08.2002 20:25:58
Router to za droga rzecz ! Switch bedzie lepszym rozwiazaniem (i tanszym)
B3T0N
Dodano
17.08.2002 15:27:19
Yankoo
Dodano:
17.08.2002 03:07:56
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1