Tytuły utworów w WMP 11

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego w odtwarzaczu WMP 11 nie można przy odtwarzaniu piosenek ustawić wyświetlania ich tytułów i wykonawcy? W WMP 10 taka możliwość była. Zaznaczyłem w opcji Odtwórz - Teksty, podpisy i napisy funkcję Włączone jeśli dostępne i niestety nie ma tytułów piosenek. Zaintalowałem też K-Lite Codec Pack i owszem pojawiły się polskie napisy na odtwarzanych filmach, ale przy odtwarzaniu utworów muzycznych w opcji Teraz odtwarzane nadal nie ma tytułów piosenek i wykonawców. Nie wiem, czy w tym nowym WMP nie ma już tej funkcji, czy być może ja coś źle robię? Proszę o pomoc!

Odpowiedzi: 3

Dzięki za wyjaśnienia i za wizualizację. Zainstalowałem ją i działa. Zauwazyłem, że tytuł i wykonawca jest wyświetlany w lewym dolnym rogu, ale są to bardzo małe literki i na dodatek jeszcze skróty. Ja przyzwyczaiłem się do wersji 10 gdzie tytuł i wykonawca był podany dużymi, wyraźnymi literami w lewym górnym roku. Ale z tego co widzę nie można takiego formatu zastosować w wersji 11 ....? No cóż trochę szkoda, ale trzeba się bedzie przyzwyczaić.
Wilk1
Dodano
13.08.2007 19:45:36
Musisz pouzupełniać tagi w plikach muzycznych i wtedy nazwy utworów i wykonawców będą widoczne.
N1ki
Dodano
11.08.2007 21:15:58
WMP 11 jak najbardziej wyświetla w lewym dolnym rogu naprzemiennie nazwę wykonawcy i tytuł aktualnie odtwarzanego utworu. Czy z każdym utworem tak się dzieje? Być może przyczyna tkwi w niekompletnych tagach. Spróbuj do WMP 11 zainstalować wizualizację "Energy Bliss" z WMP10 [url=http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=34686]Tutaj[/url] i sprawdź, czy przy jej odtwarzaniu wyświetla się na ekranie odtwarzacza wykonawca i tytuł. Jeśli tam się wyświetlą, to na dole też powinny być obecne.
paolo
Dodano
11.08.2007 20:28:35
Wilk1
Dodano:
05.08.2007 11:37:24
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1