tylko grafa?

moim zdaniem ten Longhorn to to samo co WXP tylko źe ładna grafa a te nowe zabezpieczenia to poprostu SP2 :evil:

Odpowiedzi: 18

EL NINO:


Blidzie, jeźlei juź
A o "czym" pisalem ...Chamie ? :mrgreen:


Bym Ci napisął, ale co wstawię wyjaśnienie to mi jakieś czerwone słowa wyskakują – inzyniery, szariki i inne takie :mrgreen:
Rebe
Dodano
19.08.2005 08:59:57
Cwenu:
hehe :lol: sprawdzałem nie interesuje mnie jakoś Longhorn myśle źe najpierw będzie super a potem tak jak xp wykryją wcholere błędó nie mogli by stworzyć czegoś idealnego najbardziej kozackiego


Właśnie o to mi chodziło! :o
MexoDio
Dodano
18.08.2005 22:26:15
Rebe:
EL NINO:
Janosik:
Chociaz niewyobrazam sobie jak mozna "pracować" na bulidzie...
Na blidzie chyba :P .


Blidzie, jeźlei juź
A o "czym" pisalem ...Chamie ? :mrgreen:
EL NINO
Dodano
18.08.2005 22:20:50
EL NINO:
Janosik:
Chociaz niewyobrazam sobie jak mozna "pracować" na bulidzie...
Na blidzie chyba :P .


Blidzie, jeźlei juź, ale to będzie...masochizm :mrgreen: .

Janosik – jako czołowy "pogromca betatesterów" napiszę Ci to w sposób, mam nadzieję, zrozumiały.
G... mnie obchodzi, kto i z czego korzysta pod względem legalności. Czym innym jest jednak korzystanie z kradzionej własności intelektualnej,a czym innym matołectwo przy uźytkowaniu jej.
Zasada jest prosta – powtórzę raz kolejny – moźe się niektórym utrwali:
Ukradłeś – sam sobie radź. Nie potrafisz ? Toś nie tylko złodziej, ale i ***.

I tak to wygląda . Nieśmiało tylko zaznaczę, źe nie tylko w mojej ocenie.
Rebe
Dodano
18.08.2005 10:27:36
Janosik:
Chociaz niewyobrazam sobie jak mozna "pracować" na bulidzie...
Na blidzie chyba :P .
EL NINO
Dodano
18.08.2005 09:58:31
A ja sie nadal zastanawiam po co ten dzial (ktos juz napisal podobne pytanie)

Skoro ktos juz ma tego longhorna czy viste to chociaz mu odpowiedzcie na pytanie a nie z tym samym w kułko wyskakujecie. Jak macie tak wyskakiwac to juz lepiej nic niepiszcie. Sam sobie zainstalowałem longhorna dawniej zeby sobie po 30minutach usunąć.

W kącu ten dział powstał po coś wiecej niź na monotonne odpowiedzi. Wkurzają mnie opinnie "pogromców pseudo beta testerów" pewnie połowa znich niema orginalnego OSa

Chociaz niewyobrazam sobie jak mozna "pracować" na bulidzie...

pozdro
Janosik
Dodano
18.08.2005 03:28:17
la_verdad:
daty premiery i tak do końca zdradzić nie moge
Mam sie rozesmiac czy zaplakac nad tymi pierdołami ? Taka wazna szycha zawitala na to skromne forum ? Znajaca date premiery i tak "zapracowana" ? Siadz se moze chlopie bo sie spocisz.
EL NINO
Dodano
10.07.2005 16:05:20
la_verdad:
chciałem zaznaczyc tylko to, ze pracujemy na tyle nad systemem ze będzie to najbezpieczniejszy system jaki tylko do tej pory został wypuszczony przez microsoft,

Poprzeczki to oni nie mają zbyt wysokiej. Bedzie miał 10% mniej błędów i juź jest reklama ze najbezpieczniejszy....
Zreszta to są miliony i kodu i nie gadaj ze jakikolwiek system moze byc bezpieczny bo to niemozliwe.
la_verdad:
zobaczycie, daty premiery i tak do końca zdradzić nie moge, ale powiem tyle źe system bedzie wcześniej niz sobie to myslicie
Wczesna data wg. M$ to chyba za 2 lata...
kietek
Dodano
10.07.2005 15:14:59
la_verdad:
chciałem zaznaczyc tylko to, ze pracujemy na tyle nad systemem ze będzie to najbezpieczniejszy system jaki tylko do tej pory został wypuszczony przez microsoft,

Poprzeczki to oni nie mają zbyt wysokiej. Bedzie miał 10% mniej błędów i juź jest reklama ze najbezpieczniejszy....
Zreszta to są miliony i kodu i nie gadaj ze jakikolwiek system moze byc bezpieczny bo to niemozliwe.
la_verdad:
zobaczycie, daty premiery i tak do końca zdradzić nie moge, ale powiem tyle źe system bedzie wcześniej niz sobie to myslicie
Wczesna data wg. M$ to chyba za 2 lata...
kietek
Dodano
10.07.2005 15:14:59
chciałem zaznaczyc tylko to, ze pracujemy na tyle nad systemem ze będzie to najbezpieczniejszy system jaki tylko do tej pory został wypuszczony przez microsoft, zobaczycie, daty premiery i tak do końca zdradzić nie moge, ale powiem tyle źe system bedzie wcześniej niz sobie to myslicie
la_verdad
Dodano
09.07.2005 20:24:25
hehe :lol: sprawdzałem nie interesuje mnie jakoś Longhorn myśle źe najpierw będzie super a potem tak jak xp wykryją wcholere błędó nie mogli by stworzyć czegoś idealnego najbardziej kozackiego
Cwenu
Dodano
09.07.2005 19:23:34
MexoDio:
moim zdaniem ten Longhorn to to samo co WXP tylko źe ładna grafa a te nowe zabezpieczenia to poprostu SP2 :evil:


Poczytaj artykuł o Longhornie w ktorymś z poprzednich KŚ Ekspertów był.
Daishi
Dodano
09.07.2005 18:04:20
jesli jesteś beta testerem to pzrecierz napisałem

to teraz dla nas jesteś złodziejem [no chyba ze jesteś beta testerem tak jak niejaki jak dobrze sobie przypominam Andrew golota nim był)


tak wiec jesli jestes nim tak jak twierdzisz to wielki ukłon w twoją stronę.
adik154
Dodano
09.07.2005 16:41:50
adik154:
la_verdad:
hmm raczejdziwne spostrzeźenie...wcale nie to samo co xp , mylicie sie, mam wersję 5060 i nawet ma wbudowana wypalarke dvd, nie mówcie więc ze to samo co xp, w xp nie zrobisz efektu dwm , a longhornie tak sie da :)
tak samo w xp jak zainstalujesz avalona to ci nic nie zmieni, a w longhornie 5060 bardzo duźo mi to da, przy odpowiedniej konfiguracji


bardzo sie cieszymy ze masz wersje 5060 bulid ale szczerze to teraz dla nas jesteś złodziejem [no chyba ze jesteś beta testerem tak jak niejaki jak dobrze sobie przypominam Andrew golota nim był), polecam lekture regulaminu forum.


wiesz twoje podejście do nowej osoby na forum mnie powala, nierozumiem dlaczego osoba która jest beta testerem ci przeszkadza, przecieź nie przyjde do was z jakimś problemem longhorna, bo od tego sam jestem by naprawiać usterki i zgłaszać to , niemartw sie na forum nie będę prosił pomocy dot. longhorna, a raczej moge pomagac ludziom którzy go mają :)
tak na dobra sprawę dzieki za miłe powitanie na forum :]
la_verdad
Dodano
09.07.2005 10:47:23
la_verdad:
hmm raczejdziwne spostrzeźenie...wcale nie to samo co xp , mylicie sie, mam wersję 5060 i nawet ma wbudowana wypalarke dvd, nie mówcie więc ze to samo co xp, w xp nie zrobisz efektu dwm , a longhornie tak sie da :)
tak samo w xp jak zainstalujesz avalona to ci nic nie zmieni, a w longhornie 5060 bardzo duźo mi to da, przy odpowiedniej konfiguracji


bardzo sie cieszymy ze masz wersje 5060 bulid ale szczerze to teraz dla nas jesteś złodziejem [no chyba ze jesteś beta testerem tak jak niejaki jak dobrze sobie przypominam Andrew golota nim był), polecam lekture regulaminu forum.
adik154
Dodano
09.07.2005 00:33:46
hmm raczejdziwne spostrzeźenie...wcale nie to samo co xp , mylicie sie, mam wersję 5060 i nawet ma wbudowana wypalarke dvd, nie mówcie więc ze to samo co xp, w xp nie zrobisz efektu dwm , a longhornie tak sie da :)
tak samo w xp jak zainstalujesz avalona to ci nic nie zmieni, a w longhornie 5060 bardzo duźo mi to da, przy odpowiedniej konfiguracji
la_verdad
Dodano
08.07.2005 23:17:35
MexoDio:
moim zdaniem ten Longhorn to to samo co WXP tylko źe ładna grafa a te nowe zabezpieczenia to poprostu SP2 :evil:
cieszymy sie
kietek
Dodano
04.07.2005 19:20:58

inaczej nie moge tergo skomentować
adik154
Dodano
04.07.2005 15:35:43
MexoDio
Dodano:
04.07.2005 14:04:05
Komentarzy:
18
Strona 1 / 1