Tylko dla tych ktorzy sie na tym znaja...

Ja sadzicie, kto zabil Tupaca Shakura i kogo bardziej lubicie Puff Daddiego czy 2Pac'a???:–)

Odpowiedzi: 9

Fije kto jest z kim to tego nikt nie wie, natomiast kto byl z kima to juz bardziej da sie wyjasnic.Otoź...

"Według tego co przeczytałem w artykule na Onecie wynika iź Sean "P.Diddy"' Combs był zamieszany w morderstwo Paca. Ma oto oskarźać go były kumpel, niejaki Kirk Burrowes. Twierdzi on iź P.Diddy wspólnie z pewnymi nieokreślonymi jeszcze osobami współtworzył grupę mającą na celu pozyskanie konkretnych korzyści materialnych wszelkimi dotępnymi drogami, wliczając w to morderstwa. Własnie tak miało być z ochroniarzem Suge Knighta a później z samym Tupac–em. Rewelacja ta pomimo iź cieszy, źe osoba odpowiedzialna za morderstwo Paca moźe w końcu zostanie ukarana, burzy niestety nadzieje wielu ludzi na zmartwychwstanie Tupaca...

A co do samego P.Diddego to najlepiej odda to sam Tupac:

"...You fuckin with me nigga you fuck around
and have a seizure or a heart–attack
You better back the fuck up, fore you get smacked the fuck up..."

Jest jeszcze sporo innych wersji odnosnie tej sprawy, i przytocze je w sumie , i tak nie mam co robic :)
Wiec...to chyba jeden z wazniejszych fragmetnow ktore obrazuja stosunki miedzy east a west

" Wytwórnia Death Row została załoźona w 1992 roku przez Mariona –Suge– Knighta i Dr.DRE. Juź w początkowych latach istnienia zyskała sporą popularność i rozgłos. Duźy w tym udział mieli artyści wydający z nią płyty tacy jak Snoop Doggy Dogg, Dr.DRE jak równierz styl muzyki na płytach wydawanych przez Deatch Row – gangsta rap, od pewnego czasu celowo zapomniany gdyź był źle kojarzony. Ludziom się to podobało – sama płyta Snoopa przyniosła zyski przeraczające 100 mln. dolarów – 5 mln egzemplarzy. Szło bardzo dobrze ale najlepsze miało dopiero nadejść. Tym najlepszym było przystąpienie do wytwórni w 1995 roku Tupaca. Juź w lutym 1996 roku zostaje wydany album Paca All Eyez On Me i osiąga niebywały sukces. Kilkukrotna platyna i ponad 9 mln egzemplarzy sprzedanych. Niestety popularność wytwórni, Paca doprowadziły do incydentu z 30 kwietnia 1994 roku kiedy to Tupac zostaje postrzelony. Oskarza o to członków Bad Boy Emtertainment i rozpoczyna się prawdziwy konflikt na lini WEST–EAST – zarówno czysto ekonomiczny, słowny i niestety czynny (śmierć Paca). Dla wytwórni nadchodzą cięźkie czasy. Kaźdy boi się o własne źycie, z wytwórni odchodzi Dr.DRE. Tupac zostaje zabity, odchodzi Snoop i kilku innych... j jakby tego było mało do więzienia idzie sam Suge. Przez kolejne lata wytwórni idzie bardzo cięźko. Jedyny album, który odniósł większy sukces to Greatest Hits Paca – 5 mln. egzemplarzy. cdn... "

Dobra, mysle ze to powinno troche oswiecic nasze zacofane spoleczenstwo które wreszcie opamięta się i zamiast sprzedawania w TV shopach skladanek z przebojami Elvisa Presleya zacznie sprzedawac albumy z utworami Tupaca bo tak naprawde to on jest królem a Elvis to teraz mu śpiewa kołysanki na gitareczce do snu bo nie moze sie z nim rownac!!!
Peace out niggaz!
R.A.D.O.
Dodano
12.11.2003 00:02:21
Nie wiem czemu takie brudy przy obcych wyciagasz, nie wstyd Ci :D Poza tym odeszliśmy od tematy Tupaca, a to przecieź on tu rulez. Niech no ktoś w końcu wyjaśni jak to jest z tym West Side i East Side, kto jest z kim, źeby była jasnośc raz na zawsze :D
fije
Dodano
11.11.2003 23:22:25
A potem mówią "to sie śniegiem zetrze" ;)
Krzychooo
Dodano
11.11.2003 22:30:54
gdzieś w necie było napisane źe on zyje, to źe go nie ma to tylko chwyt reklamowy, a potem będzie wielki powrót po kilku latach jak w serialach wenezuelskich. Mój kuzyn mieszkający w Wałbrzychu mówi źe on zyje w ruskich katakumbach razem ze Stalinem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
neo340
Dodano
11.11.2003 19:55:39
Pawek moźe sie nie jarnołeś, ale to był sarkazm, a chodzi o to źe źyje w naszych sercach :D
fije
Dodano
11.11.2003 17:55:41
Twój podpis mówi, co innego, R.A.D.O. Skoro piszesz Rest in peace (R.I.P.) – to znaczy spoczywaj w pokoju, to coś się nie zgadza.
Pawek
Dodano
11.11.2003 17:42:13
No ja wiem ze Tupac zyje, ale chcialem sprawdzic ile osob o tym wie, bo wnioskuje z wypowiedzi jednego z uczerstnikow forum ze nie posiada wiedzy na ten temat wiec nie pwinien sie odzywc..."nagrywa razem z biggi...i tak dalej':–)))) :lol: PRZESTAŃ jak nie wiesz :lol:
R.A.D.O.
Dodano
11.11.2003 17:03:36
To 2Pac nie źyje??? :D Myslałem źe źyje w naszych sercach, jak to ktoś kiedyś powiedział :wink:
fije
Dodano
11.11.2003 16:50:49
Zabili Go źli ludzie :D
Dostał za to Biggi, oby dwaj nie źyją a teraz nagrywają razem płytę – co sie dzieje :lol:
Zabiją Puffa to będzi Trio :wink:

Nie jest tak czarnuchu :!:
Krzychooo
Dodano
11.11.2003 15:08:34
R.A.D.O.
Dodano:
11.11.2003 00:57:13
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1