tv w windows xp media center edition 2005

mam karte telewizyjną pixel View bt878 i w media center pokazuje mi brak tunera tv,jak moźna rozwiązać ten problem

Odpowiedzi: 7

kurde to lipnie, bo ja mam Leadtek Winfast 2000 tv expert i działa ok jak uźywam przez program pvr, a w mc jak uruchomie to pisze źe nie mam tunera ;( ale to jest popaprane, powinien być kompatybilny z wszystkimi, a przynajmniej z większością, a nie źe ms sobie wybiera firmy ;(
avokado14
Dodano
26.01.2006 23:17:41
Witam, mam ten sam problem, nawet załoźyłem posta w dziale "sterowniki". Zobaczymy. U mnie jest dokładnie to samo, pod windowsem działa a w MC nie. Piszę, źe jest niewłaściwy sterownik lub karta. Mam nadzieję, źe jednak to pierwsze. Równieź bardzo proszę o pomoc, nie usmiecha mi się wymieniać karty zaraz po kupnie systemu. Moźe pomogą jakieś alternatywne sterowniki, tylko gdzie je znaleźć...
Pozdrawiam!
bracki7
Dodano
16.01.2006 21:52:54
kupilem kompa z ta winda i tunerkiem odrazu, wszystko dzialalo na poczatku dobrze, ale po ok 2 dniach przy wlaczaniu systemu pokazuje sie jakies ostrzezenie, jakis error mediacenter, jak bedzie nastepnym razem to skopiuje jego tresc. i od czasu tego faktu w live tv mysli chwile i mowi ze tuner nie jest zainstalowany, choc dzien wczesniej wszystko bylo dobrze. jedyne co pozostaje to przeywracanie systemu, a za pierwszym raazem gdy mialem ten problem to sie zaraz po starcie systemu otwieralo jeszcze jedno ostrzezenie, z aplikacji dr. watson i sie nie dalo nic zrobic, mozna bylo wcisnac sleep i jakiejs minucie sie w koncu zamykal, a puzniej przy ekranie logowania sie go dalo wylaczyc, ale dziwi mnie to ze to nowy komp (acer aspire t630 – jb71) i wszystko jest dobrze i puzniej sie psuje w zasadzie samo z siebie. dodatkowo nie mam plytki z rzadnymi sterami do tego tunera, jak to mozna zdjagnozowac gdzie tkwi blad? i jak to naprawic?

/

teraz za kazdym razem gdy uruchamiam system pokazuje sie ten blad, zapisalem to:
najpierw jest szAppName : ehRecvr.exe szAppVer : 5.1.2700.2230 szModName : vp6dec.ax
szModVer : 6.2.0.10 offset : 00001b02

jak wezme szczególy czy cos takiego jset
C:\DOCUME~1\ANSIC~1.ACE\LOCALS~1\Temp\WER3d43.dir00\ehRecvr.exe.mdmp
C:\DOCUME~1\ANSIC~1.ACE\LOCALS~1\Temp\WER3d43.dir00\appcompat.txt

znalazlem juz sterowniki w necie do karty, mam nadzieje ze to pomoze
ansic
Dodano
12.01.2006 16:13:03
Np. Leadtek Winfast PVR2000 działa świetnie, jak inne karty z CX23881 ze sprzętowym koderem MPEG2. Tylko mam problem z wyborem takiego kodu pocztowego w Guide, by mieć wszystkie stacje, jakie są dostępne, a nie ma np. TVN Siedem czy AXN. :(
macbirdie
Dodano
04.01.2006 20:47:06
windows mc nie obsluguje ci tej karty, on w ogule nieobsługuje prawe źadnej karty z którą ja sie spodkałem, Gdzies na tym firum jest lista firm które uznaje nasz ulubiony microsoft :}
BulletossS
Dodano
23.12.2005 05:16:02
karta działa pod windowsem xp i wszystko jest ok.
tylko po wejściu w media center pokazyje,źe jej nie ma ,brak tunera tv tak samo jest z radiem.
henrykmile
Dodano
20.12.2005 22:03:58
Szukajac innych sterownikow ?

Dobrze docisnales karte w gniezdzie ?
EL NINO
Dodano
20.12.2005 20:56:25
henrykmile
Dodano:
20.12.2005 18:40:12
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1