TunerTV WinfastXP global zaplanowanie nagrania

Witam ! Zainstalowałem w Windows 7 ściągnięty program WinFast PVR2 oraz sterowniki do tej karty.Problem jest gdy chcę zaplanować nagranie z dekodera podłączonego do karty.Dodaję zadanie do nagrania ale nie wiem dlaczego ale program nie startuje o określonym czasie.Harmonogram zadań mam włączony (usługa) automatycznie. W Windows XP nie było żadnego problemu. Nie wiem co należy zrobić aby działało to tak jak W XP.Może ktoś coś podpowie.

Odpowiedzi: 3

Nie rozumiem oburzenia zatem. Trzy lata działało i nagle nazywasz to bublem... bo zmieniłeś system? Wybacz, ale nie ma się co spodziewać, że program X napisany pod jeden system - będzie działał pod innym. Trudno XP porównywać już z 7.
XanTyp
Dodano
14.02.2010 12:12:42
Ja ze swej strony dodam tylko prośbę o dokładne zapoznawanie się z dostępnymi funkcjami - tutaj: [EDYTUJ]. A gdybyś zainstalował ten program z płyty od razu - nie musiałbyś kombinować. Więc komu tu wstyd idzie?
XanTyp
Dodano
14.02.2010 00:15:29
  • Par_Dez 14.02.2010 09:17:07

    [quote=XanTyp]Ja ze swej strony dodam tylko prośbę o dokładne zapoznawanie się z dostępnymi funkcjami - tutaj: [EDYTUJ]. A gdybyś zainstalował ten program z płyty od razu - nie musiałbyś kombinować. Więc komu tu wstyd idzie?[/quote] A i owszem instalowałem z płyty instalacyjnej ale niestety karta nie pracowała prawidłowo w Windows 7 tak jak w XP. Musiałem ściągnąć sterowniki dedykowane Windows 7 i aplikację PVR2.I właśnie ta aplikacja nie działa prawidłowo w siódemce , dopiero wtedy odinstalowałem PVR2 i zainstalowałem PVR z płyty. Działa prawidłowo tylko zmienia wygląd Windows 7 na podstawowy kolor okna. Tę kartę mam już chyba coś ze 3 lata i nigdy nie miałem problemów w systemie XP. Jeżeli nie masz tej karty to skąd możesz wiedzieć jakie sprawia problemy ? Ja twierdzę że aplikacja PVR2 nie działa prawidłowo w systemie Windows 7.

[quote=Par_Dez]Witam ! Zainstalowałem w Windows 7 ściągnięty program WinFast PVR2 oraz sterowniki do tej karty.Problem jest gdy chcę zaplanować nagranie z dekodera podłączonego do karty.Dodaję zadanie do nagrania ale nie wiem dlaczego ale program nie startuje o określonym czasie.Harmonogram zadań mam włączony (usługa) automatycznie. W Windows XP nie było żadnego problemu. Nie wiem co należy zrobić aby działało to tak jak W XP.Może ktoś coś podpowie.[/quote] Bardzo proszę o nie udzielanie porad bo wiem już co jest przyczyną - to właśnie błędnie działająca aplikacja PVR2.Sprawdziłem instalując sterowniki do tej karty dla Windows 7 , natomiast zainstalowałem PVR z płyty dołączonej do karty. I działa prawidłowo.Swoją drogą to wstyd że tak poważny producent wypuszcza bubla.
Par_Dez
Dodano
13.02.2010 17:14:41
Par_Dez
Dodano:
13.02.2010 01:38:10
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1