TrackMania Nations - darmowa gra...

Witam, Ściągnąłem sobie grę TrackMania Nations z internetu (dla nieuświadomionych gra jest darmowa) i mam pewien problem... Na windowsie XP Home dziela bezproblemowo natomiast pod vista nie chce sie wogole uruchomic... Wiem ze jest jakis programik ktory instaluje jakis "wirtualny sterownik" po czym gra zaczyna dzialac.. Ale u mnie to tez nic nie pomaga.. Proszę o pomoc.. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 2

Ale wiesz. To jest nowy system ktory warto poznac. ;P Z reszta jak juz widze to 3/4 programow ktore chce uruchomic dzialaja bezproblemowo. Natomiast jesli chodzi o TrackManie Nations juz udalo mi sie ja uruchomic i bardzo fajnie dziala. Pozdrawiam
djaro
Dodano
12.05.2007 19:59:02
Ja bym na twoim miejscu zostawił tego Windowsa XP, i dał sobie spokój z Vistą. Vista większość gier nie chce uruchomić. Czytałem na temat gry Soldat (mała gra, 11mb), to też się niechciał uruchomić pod Vistą. Pozatym Vista zżera 16GB dysku i około 512 RAM. Podsumowanie: Viste usuń, zainstaluj Windows XP. + Vista Transformation Pack 6.0. Będziesz miał dokładną Viste w WinXP :P Pozdroo.
irak_pl
Dodano
07.05.2007 20:45:21
djaro
Dodano:
22.04.2007 00:49:01
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1