Tozsamosci w outlooku

Moj klopot polega na tym ze podczas dodawania nwoej tozsamosci i przelaczeniu na nia, outlook przelacza mnie na tozsamosc na ktorej aktulanie jestem. Nie mam szans przejsc na te druga. Wie ktos moze w czym tkwi problem?

Odpowiedzi: 4

Anonymous:
Moj klopot polega na tym ze podczas dodawania nwoej tozsamosci i przelaczeniu na nia, outlook przelacza mnie na tozsamosc na ktorej aktulanie jestem. Nie mam szans przejsc na te druga. Wie ktos moze w czym tkwi problem?

Przełączyć się między toźsamościami w MSOutlook moźna tylko zamykając program i przy ponownym włączeniu wybierając odpowiednią toźsamość. W przeciwieństwie do Outlook Express'a nie ma moźliwości przełączenia się w trakcie uźytkowania jednego z profili.
Gagman
Dodano
02.03.2004 00:44:39
Gość:
mcscr@by zamaist zwracac uwage lepiej zajolbys sie pomoca :twisted:

Nie musisz mi pisać co mam robić, zwróciłem Tobie jedynie uwagę źebyś na przyszłość wiedział.
Nie było w tym nic niestosownego.
Gość:
Kazdemu moze sie zdarzyc umiescic problem nie tam gdzi etzreba 8)

Normalna rzecz, ale poco odrazu reakcja
– :twisted: z Twojej strony.

Problem dotyczy Microsoft Outlook, czy Outlook Express 6.0 :?: ( pytam pomimo umieszczenia topic`u w tym dziale )

Jeśli OE 6 to rozwiązanie znajdziesz tutaj :

:arrow: http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;pl;329084
McScr@by
Dodano
01.03.2004 22:02:05
mcscr@by zamaist zwracac uwage lepiej zajolbys sie pomoca :twisted:

Kazdemu moze sie zdarzyc umiescic problem nie tam gdzi etzreba 8)
Anonymous
Dodano
01.03.2004 16:57:27
Tutaj jest podobny topic:
http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=2363&highlight=.

Jednak tam nie podano jakiegoś superrozwiąznia. Powiem tylko tyle, źe ja teź kiedyś to miałem – 2 obu moich kompach (zaraz po zainstalowaniu SP1), ale juź nie pamiętam dokładnie, co zrobiłem, źe teraz jest juź dobrze.

Moja rada na razie, to usunięcie wszystkich toźsamoźsci prócz głównej i stworzenie ich ponownie. Byc moźe pomogło zainstalowanie innych poprawek z Windows Update :roll:

POZDRAWIAM, Pawek.
Pawek
Dodano
29.02.2004 18:46:52
Anonymous
Dodano:
29.02.2004 18:13:55
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1