Toshiba L-300 po wyłączeniu komputer sam znowu odpala (?)

Mądralom za rady typu: 'google' lub 'to już dawno było maglowane' z góry wielkie dzięki! [color=blue]Nie nabijajcie sobie licznika[/color] :-$ [u][b]Temat[/b][/u]: świeża instalka, legalny system, laptop nie ma jeszcze roku, od wczoraj ćwiczy 'jarząbka' -> po wyłączeniu czy to programowo, czy klawiszem off, sam nieproszony odpala. Czytam na różnych forach o Biosie, o napięciach na zasilaczu, cofnąłem też system o tydzień do tyłu kiedy było OK, i dalej to samo. Czy miał ktoś z kolegów podobny problem? Co było przyczyną? Dzięki za wszystkie rzeczowe podpowiedzi :)

Odpowiedzi: 2

Jednak było coś z systemem. Czyściłem radiator, sprawdzałem kilka razy bios, aż w końcu potraktowałem całość ComboFix'em i jest teraz OK. Nie grzebałem jeszcze w logu, jest dużo tego - pewnie sam coś wywalił i po bólu :)
elb24
Dodano
07.04.2010 22:00:23
Akumulator (jeśli ma zintegrowany układ kontroli ładowania), lub sam układ kontroli ładowania (zależnie od modelu). Znane są również dwa przypadki kiedy problem był związany z klawiaturą (syf, zalany kontroler, wyrobione styki - choć to ostatnie to raczej skutek dwóch poprzednich).
Veers
Dodano
07.04.2010 10:27:41
elb24
Dodano:
07.04.2010 08:23:53
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1