Tomb Raider – Legend Problem

Mam problem z grą Tomb Raider – Legend a chodzi o etap 3 Japonia
jestem na dachu mam przeskoczyć zdobytym motorem na drugą strone pomostu . Przeskakuje chwytam się Lara ląduje po drugiej stronie mam skoczyć w kierunku drabiny ale zanim wykonam jaki kolwiek ruch wybuchają butle i Lara ginie co robie nie tak w czasie przeskakiwania (powtarzałem z 10 razy i nigdy nie udało mi się do tej drabiny dolecieć ).
Ma kto save po wykonaniu tego zadania ze skokiem kiedy Lara jest na rusztowaniu

Odpowiedzi: 2

To wiem widać to w czasie przeskoku kierunek chyba robie ok skoro Lara chwyta się linką motor spada a lara londuje z drugiej strony potem krutki przerywnik ( widać jak butle straciły szczelność ) odzyskuje kontrole nad postacią i man wedle strzałki doskoczyć do drabiny i o ten momęt mi chodzi zanim wykonam jaki kolwiek ruch butle wybuchają i Lara ginie i tak w kułko gra kto to mu prześle moje save i mi to przejdzie lub przyśle mi swoje save po rzejściu tego kurna super gra a ja stoje w miejscu
misiu36100
Dodano
29.04.2006 18:11:57
W tym momencie musisz naciskac odpowiednie klawisze kierunkowe, na ekranie pokazuja sie strzalki i w tym momencie musisz nacisnac odpowiednia kierunek, na klawie, badz na padzie.
mettal
Dodano
29.04.2006 17:55:30
misiu36100
Dodano:
29.04.2006 14:40:04
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1