Toca Race Driver 3 – problem z force feedback

Witam. Mam ciekawy objaw podczas zabawy w TocaRaceDriver3. Gdy włącze forcefeedback w opcjach wibra działa ale gra się przycina, natomiast gdy wyłącze tą opcję gierka śmiga bez problemu. Czy ktoś moźe zna powód tego problemu?

Odpowiedzi: 7

heh wiem ze wyszedl nowy directX zobacz na stronie mirosoft bo mam go zainstalowanego,moźe pomoźe ale dziwie sie jak padzik moźe powodować takie problemy,moźe jest jakiś patch do toca 3
afgan
Dodano
24.04.2006 22:24:06
Cóź.
DirectX (luty2006) był zainstalowany, jak równieź sterowniki od Dualshocka, bez których gamepad nie wibruje. Nie znalazłem innych sterowników do pada, z resztą on działa poprawnie w innych grach więc nie ma potrzeby. Pad jest firmy Tracer – model TurboSchock.

Dzieki wielkie za próby pomocy. Po prostu muszę sprawdzić tę gierkię z padem na innym sprzęcie, moźe wtedy sie coś rozjaśni.
Anonymous
Dodano
24.04.2006 19:26:12
tobie chodzi o dualshock o looo pisz mi językiem playstation bo on wymyslil drgania pada i kierownicy no to trzeba tak odrazu muwić looool.
Moźe być to związane z brakiem odpowiedniego kontrolera gier czyli składników directX spróbój zainstalować najnowszego directaX bo juź wyszedł www.microsoft.pl a jak masz to zainstaluj je ponownie spróbój się dowiedzieć czy są jakieś sterowniki do tego pada.
Jak to niepomoźe to kup sobie Playstation 2 z padzikiem dualshock i juź ^^
Jak nie pomoźe to pisz dalej postaram się poszukać odpowiedzi na innych forach 8)
a z jakiej to firmy ten pad?
afgan
Dodano
22.04.2006 20:54:56
U siebie nie znalazłeś tej opcji bo nie uźywasz gamepada ani kierownicy.
"Po co ja włączać?" – ta opcja zatrzymuje mi grę na 2–5 sek w trakcie ścigania się. I jestem zmuszony wyłączyć wibracje aby grać normalnie pomimo tego, iź drgania pada podczas jazdy to bardzo miłe doznania. Domyślam się źe masz tę grę ale nie masz pojęcia co to jest forcefeedback.
Anonymous
Dodano
22.04.2006 20:04:30
ok komp jest spoko ale powiedz mi po co to włanczać?
(jakaś wibra masz kirownice podłączoną albo co o co chodzi w tej opcji bo u mnie nieznalazlem o co z tym chodzi do czego to?)
afgan
Dodano
22.04.2006 13:43:20
Z rozpędu zapomniałem o tym.
Konfiguracja kompa to: Athlon3200+, Asusu A8N–E, GF6600, 1Gb ram, WinXP. Stery do grafiki najnowsze ze strony producenta 84.21. Gierka świeźo przywieziona z GB.
Anonymous
Dodano
22.04.2006 11:09:57
na początek powiedz coś o swoim kompie ile ramu czy wszysko firmowe jaki system i tak dalej potem powiedz czy masz najnowsze stery do wszystkiego i wtedy mozemy myslec.

p.s mam toce oryginalną i wymiata na full detalach juz nic nie mogę zwiękrzyc i się nie tnie więc napisz i pomyślimy. :D
afgan
Dodano
22.04.2006 02:42:06
Anonymous
Dodano:
19.04.2006 21:14:46
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1