To juz sie robi bardzo powazny blad

Od kilku dni kiedy włączam komputer wyskakuje mi jakiś dziwny komunikat amvo.exe-błąd aplikacji "Instrukcja spod "0x00922026" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x000000ff". Pamięć nie może być "read". Kliknij przycisk OK aby przerwać działanie aplikacji. mój komputer jest stary ale mój sąsiad ma komputer tego samego rocznika (ok. 2000 nie jestem dokładnie pewien ale kupowaliśmy go razem) i wszystko mu działa a to [u]mój problem kiedy włączam jakąś grę np. Colobota (ale nie tylko on wszystkie gry w które grałem odpalały się dopiero po drugim a nawet trzecim resecie) zacina się i muszę resetować mój komputer(zatrzymuje sie wszystko jak na zdjęciu)[/u]. Jego dane techniczne: Procesor Pentuim3 1000mhz Ram: 384mb najstarszych wiecie SD Karta graficzna NVidia Ge Force FX 5600(? nie wiem dokładnie ale ma 126mb ram DDR to to co wiem aha jeszcze sobie przypomniałem że była kupowana na Allegro bo u starej zepsuł się wiatrak). Program antywirusowy jakiego używam to NOD32 a antyspayware to Ad-Aware 2008 scany robię codzienne i nigdy mi nic nie wyskakuje. Proszę was o pomoc nie wiem co jeszcze robić.

Odpowiedzi: 2

Combofix skasuje Amvo. Loga Combofixa pokaz po uzyciu. Temat zabieram do Bezpieczeństwa.
Żółty
Dodano
01.06.2008 00:53:01
Na zdjęciu? o.O Nic nie widzę. A [b]amvo.exe[/b] to trojan. Jak nie możesz go usunąć - spróbuj czegoś innego niż Ad Aware - np. jakimś skanerem on-line.
XanTyp
Dodano
01.06.2008 00:20:14
mroklum
Dodano:
31.05.2008 23:06:57
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1