text2GSM

Uwaga!!! Czy chcieliście kiedyś wysyłać anonimowe SMSy? Ja tak, ale wiadomo, źe to nie takie proste. Numer zawsze widać, chyba źe wysłać z bramki, ale tu juź są ograniczenia. 20 czy 30 i koniec. Niby to nie problem, wystarczyłoby skonfigurować SMSC źeby nie przepuszczało numeru nadawcy, w końcu to zwykły serwer, ale jak wiadomo przepuszcza. Programiki typu smsexpress, czy inne okazały się lipą. Przypadkiem gdzieś na zagranicznym forum ktoś wypowiadał się o programie text2GSM, który podobno przesyła smsy przez SMSC zagranicznych operatorów. Program podobno potrafi ukryć numer nadawcy lub wręcz pokazać dowolny wpisany przez uźytkownika. Mam ten program i wygląda na to, źe rzeczywiście to potrafi, przynajmniej o tym świadczą zamieszczone tam opcje. Ale jakoś nie mogę go skonfigurować. Konia z kopytami temu kto pobawi się odpowiednio długo, rozgryzie ten program i opisze to na forum. Program jest do ściągnięcia, cracki są wszędzie w sieci.

Odpowiedzi: 2

no juzgo znalazlem ten program, ale nie chcial mi dizalac. Mozna bylo wyslac sms przez modem (ktorego nie mam) lub przez TCP/IP – ale tu chcial by wpisac usera i haslo, ktorego nie znalem

I na tym sie skonczylo...
The_judge
Dodano
03.02.2003 09:22:40
a skad go wziales? bo z checia pobawilbym sie nim...
The_judge
Dodano
03.02.2003 08:52:15
AL_GORE
Dodano:
03.02.2003 05:06:15
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1