Test Windows Vista beta build 5456

Zapraszamy do komentowania publikacji: Test Windows Vista beta build 5456.

Odpowiedzi: 20

Witam! Niektórych krytyk zupełnie nie rozumiem i mnie śmieszą :) Jak ktoś pisze, że Vista to shit, a nawet nie zainstalował bety, tylko po kilku opiniach ludzi jego pokroju wysuwa swoją opinie to dla mnie osobiście to zwykła dziecinada. Vista może być dobrym, stabilnym systemem operacyjnym, mnie osobiście najbardziej przeraża ten cały system zabezpieczeń. To jest dopiero paranoja jeśli nie będzie można filmu pooglądać na kompie ;) Co do Linuxa to mimo tego, że jest funkcjonalny, bezawaryjny i stabilny, to NIGDY się nie zgodze z opinią, że jest łatwy do zainstalowania i skonfigurowania. Dla przeciętnego użytkownika Linux to czarna otchłań, do której na pewno nie ma ochoty wskoczyć. A Windowsy są skierowane właśnie do takich użytkowników - którzy włączą sobie komputer, posurfują po internecie, pooglądają film i zagrają w gierke - i to wszystko bez żadnych komplukacji, łatwo i sprawnie. Więc jeśli jesteś szarym użytkownikiem to Windows to OS dla ciebie, ale jak już znasz się trochę na sprzęcie i wiesz co najlepsze dla twojego komputera to wtedy można kombinować z UNIX'ami. Co do wymagań sprzętowych Visty to są one dosyć standardowe jeśli chodzi o nowe produkty Microsoftu - dziwi mnie tylko, że po sieci krążą informacje, że Vista zżera do 800MB ramu :/ Na tą chwile nie można oceniać Windowsa Visty, można spekulować i narzekać na niedopracowane bety :P
Komentarz
Dodano
05.08.2006 02:51:46
Z tego co wyczytalem pan (Kill)Bill wrócil z emerytury zeby ratowac M$. Druga sprawa to to, że jak widze Vista jest "pseudo" rewolucjna, te wszystkie bajery ktorymi wiekszość uzytkownikow linkusa może sie bawić od kilkulat bedą moim zdaniem gwożdziem do trumny Visty. Ludzie i tak bedą musieli sie 'uczyć" obslugi wiec czemu nie mieliby nauczyć sie linuksa, ktory wygląda wg. mnie ladniej, obsługuje sprzet bez wiekszych problemów, jest naprawde latwy w obsłudze i coraz wiecej aplikacji jest dostepnych na tą paltforme i coraz wiecej aplikacji jest obslugiwanych dzieki projektom takim jak: WINE, CEDEGA itd. Najważniejszy gwóźdź do trumny to to co bylo w artykule: Administrator systemu nie ma uprawnien do zabicia procesu... WTF ?? Z technologią pozwalającą na instalowanie skaldnikow systemu bez restartow nie trudno se wyobrazić wiruska ktory zainstaluje sie i uruchomi z prawami nie pozwalającymi Administratorowi na zabicie procesu i skasowanie pliku z wirusem. Proponuje poczytać troche o SLED. A dla osob podniecających sie wyglądem i obejżeć kilka screenów z www.kde-look.org/ Nie jestem wyrocznią ale sądze, że tak jak w przypadku XP'ka wiekszośc aplikacji upiekszających system bedzie platna.. blee Ehh rozpisałem sie a chcialem tylko powiedzieć, że zostaje przy Xp'ku na ktorym gram i na linuksie na którym robie wszystko bez ograniczeń i niepotrzebnych restartów!!!
Komentarz
Dodano
04.08.2006 18:29:04
Jak tą Vistę mam pobrać?
Komentarz
Dodano
02.08.2006 23:46:49
P.S. 2: Pan Bill Gates w 2008 roku odchodzi na zasłużoną "informatyczną emeryturę"! Ale będzie się zajmował działalnością charytatywną wraz ze swoja żoną Melindą. (W końcu posiadanie !pierwszego! miejsca, na liście najbogatszych chyba do czegoś zobowiązuje, no nie?) Informacja ta, jest oficjalna, i nie podlega ona jakiejkolwiek dodatkowej dyskusji! W związku z tym faktem apeluje o tzw "spuszczenie z tonu" co do waszego zdania na temat osoby Billa Gatesa. Także system Microsoft Windows Vista i pakiet biurowy Microsoft Office 12 (v. 2007), będą ostatnimi dużymi aplikacjami, stworzonymi pod auspicjami Billa Gatesa! I niech jednak problemy w jego programach typu zawieszanie się, blue screeny, niezgodność sterowników i aplikacje-bugi nie przyćmią wkładu, jaki dokonał w historię informatyki! Uszanujmy Go, podziękujmy oraz życzmy Jemu jak najlepiej w życiu! 8-)
Komentarz
Dodano
01.08.2006 15:14:39
OJ! Ludzie, uspokójcie się choć troszkie! Przecież Microsoft Windows Vista to jeszcze wersja BETA na dzień dzisiejszy! A zresztą w świecie Microsoft- u i innych producentów oprogramowania istnieją pewne procedury co do tworzenia oprogramowania (chociażby taka "mniej-więcej" oficjalna): Na początku pojawia sie pomysł, pomysł przeradza się w tworzenie "szkicu", czyli podstaw kodu żródłowego, interfejsu. Z tego powstaje tzw "surowa" wersja czyli ALPHA, potem kolejne wersje BETA - testowane przez beta- testerów celem usunięcia bugów oraz później wersja "release candidate" -"wersja gotowa na tzw. słowo honoru" I uwaga! WERSJA FINALNA, która trafia do sklepów! Uff! Długa to droga, ale warto być cierpliwym, i cieszyć się z wolnej (przynajmniej w większości! ;-P) od błędów aplikacji! PS. W 2007 roku winny spaść ceny sprzetu i może Vista & Office będą tanie! 8-)
Komentarz
Dodano
01.08.2006 14:36:45
Kolejne g....o ładny wygląd i dziura na dziurze!!!!!!!! jak wyjdzie to daje słowo posypie sie tyle aktualizacji ze sie nieda filmu ciagnać spokojnie:) a te wymagania ciagle puchna tylko poco komu taki system co wpier.....la połowe zasobów kompa za 3000złocisz??
Komentarz
Dodano
01.08.2006 03:01:45
Nie ma powodu do paniki - Vista beta, to reklama - ma Ci pokazać coś nad czym racują - masz o tym gadać z kumplem godzinami, i robić szum - a potem Microsoft pokaze system, który pracuje przy Pocku 1,5 G, 0,5 ramu i 9c Direct - moze to bedzie min. ale ruszy i bedzie smigac - wlasnie po to zronili kilka wersji bo jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. Bedzie dobrze i ceny tez poda w dół - innaczej po co dodają to nadzędzie pod UNIX'a? Microsoft już czuje gorący oddech na swoich plecach... Zejdzie ludzie na ziemie 2G Ramu? Hehe - to komercyjny system - to sie ma sprzedać! myśle, że min. wymagania XP + 25-50% i bedzie OK
Komentarz
Dodano
31.07.2006 23:26:32
link do Windows Vista Beta 2 English builds for x86 5384 : http://www.mininova.org/tor/382792
Komentarz
Dodano
31.07.2006 18:17:25
No ogólnie Vista według mnie jest dość fajna ale niepokoi mnie to że jest bardzo mały postep prac pomiędzy kolejnymi buildami a przetestowałem ich już chyba z 10 Muwicie że ma potęzne wymagania. Vista jest przeznaczona do instalacji na nowych kompach a nie na jakichś gratach. I nikt was niezmusza ani nie porsi żebyście ją instalowali u siebie na starych kompach tak jak to było z XP. Jak ktoś sobie kupi nowego kompa to sobie ją zainstaluje bo takie jest jej własnie przeznaczenie Pomyslcie sobie jeśli vista miała by chodzić tak jak xp to różniła by się od niego w bardzo małym stopniu i wtedy sam fakt jej wydania niemiał by sęsu. Za rok wyjdą jeszcze mocniejsze procki i Vista będzie chodzić wtedy jak wichóra !!
Komentarz
Dodano
30.07.2006 16:40:57
co za idiota. Chociaż to drugie to nawet prawda
Komentarz
Dodano
30.07.2006 15:16:03
SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT TO JEST MÓJ KOMETNARZ I MAM DO NIEGO 100% prawo
Komentarz
Dodano
29.07.2006 18:43:08
Mister Bill Gejts is faking bicz, aj hejt him. Hi is saked szit. Hi is luser. Fak de Bill Gejts
Komentarz
Dodano
29.07.2006 18:40:53
popieram Joe. Już kiedyśktos o tym wspominał. Ja mam zbudowany Superkomputer ale zostaje przy WinXP i Debianie
Komentarz
Dodano
29.07.2006 13:58:14
asta la vista baby
Komentarz
Dodano
29.07.2006 11:55:38
porównując to kiedyś i Xp miał "takie" wymagania czasy sie zmieniają a Vista robi wrażenie
Komentarz
Dodano
29.07.2006 01:49:05
vista he......he po co to komu co tam lepszego od xp nic poza wygladem a poco komu taki system xp w zupełnosci wystarcza i ma dosć niskie wymagania vista to hyba tylko dla szpanu a nie pracy .....
Komentarz
Dodano
28.07.2006 22:52:28
druga poprawka *zkopiowany
Komentarz
Dodano
28.07.2006 00:47:53
*poprawka tkw.
Komentarz
Dodano
28.07.2006 00:47:03
ten program ma wymagania jak do serwerów a nie do PC ja sobie go pobrałem i nie chodził, a spełniam jego tkz. "wymagania systemowe" a ze zdjęć widze że jest zkopiowany z Linux`a w 99%. P.S. tu jest pełno błędów jak piszecie to sprawdzajcie pisownie
Komentarz
Dodano
28.07.2006 00:46:13
mi się ogolnie podoba ten system bo sam go testowałem i wiem żę ma wiele funkcji nap. anti-defender odrazu egrany. ten system jest również bardziej stabilny od xp i o wiele ładniejszy. i według mnie nie jest to "odsmarzany kotlet". A zresztą przetestujcie go sami. :-D
Komentarz
Dodano
28.07.2006 00:22:13
CentrumXP.pl
Dodano:
20.07.2006 16:04:16
Komentarzy:
20
Strona 3 / 4