Test przeglądarki Internet Explorer 7 beta 2

Zapraszamy do komentowania artykułu: Test przeglądarki Internet Explorer 7 beta 2.

Odpowiedzi: 20

Szkoda ze pasek File|Edit|View|... jest pod paskiem adresu przyzwyczaiłem sie w firefoxie i w starszych ie a tutaj nie umiem tego zmienic moze idzie ale jezyk angielski tego nie ułatwia. Wiecie moze kiedy premiera polskiego? Nic nie umiem znalezc. Co do jezyków chebrajskiego i arabskiego - moje całkowite poparcie.
Komentarz
Dodano
06.09.2006 21:32:42
Proponuję najpierw nauczyć się pisać bez błędów.
Komentarz
Dodano
06.09.2006 04:40:40
niema co sobie głowy zawracać ta przeglądarka chodzi tak jak silnik od poloneza w STARZE :P niema co nawet się zachwycać pełno dziur jak zawsze lisek i operka kruluje wielką łaske panowie robią z mikrosoftu że raz na 6 lat zrobią iną grafike i to wszystko tylko patrzeć jak przeznią leci syf do waszego kąpa jak przez diurawe sito twórcy lista i operki cały czas pracują aby te przeglądarki były jak najszybsze i bezpieczne co kilka miesicy jest uaktualniona wersja a IE 6 lat gruszki zbijał miał internautów w D... za przeproszeniem jak chcecie instalujcie ale potem się nie dziwcie że macie nie kąputer tylo odkurzacz bo pełno w nim syfu ;/ szaj szaj
Komentarz
Dodano
03.09.2006 12:39:24
szkoda rze nie jes jestrze po polsku .nie
Komentarz
Dodano
25.08.2006 15:21:50
IE7 TO KOMPLETNE BADZIEWIE!!!:(NIE POLECAM!!!FIREFOX I OPERA SĄ LEPSZE!!!!!!!!!STRONKI SIE SZYBIEJ ŁADUJĄ I WOGULE!!!JA TAM PROBLEMÓW Z ANGIELSKIM NIE MAM ALE INNI MAJĄ I TI JET MINUS TEGO PROGRAMU A PEWNIE BY SIE JESZCZE WIEL MINUSÓW ZNALAZŁO!!!;(PORPOSTU NIE POLECAM!!!!!
Komentarz
Dodano
04.08.2006 16:00:05
Ładnie wygląda ale co z tego jak to już można mieć w mozilliczy operze przy pomocy rozszerzeń. Oczywiście zainstaluje to ale nie będę używał Firefox ma już 80% tego co Microsoft dopiero udostępni w wersji ostatecznej. Już przyzwyczaiłem się do mozilli i jestem zadowolony.
Komentarz
Dodano
30.07.2006 22:00:44
IE 7 wydany o 3 lata za późno kicz!!!!!!!!!!
Komentarz
Dodano
30.07.2006 13:11:52
wyglonda to może i ładnie ale po co microsoft robi IE7 swoimi metodami. Mozilla i opera sątej samej metody i są najlepsze a IE przez 84,7% internautów (oparte na ankiecie) jest badziewiem
Komentarz
Dodano
29.07.2006 18:34:31
EL NINO 30 czerwca 2006, 7:10 Masz rowniez prawo do uzywania swojego mozgu. A tak to lezy sobie bidny odlogiem. EL NINO znakomisty tekst i w calosci ujmujący ogranicznie umyslowe tego uzyszkodnika, a wracając do tematu to: bardzo sie ciesze ze juz niedlugo wyjdzie nowa wersja IE7, nigdy z niej nie bede korzystal, ale mam nadzieje ze sporo ludzi to zrobi i przynajmniej w jakims malym stopniu zabezpieczy swoj komputer ograqnicznajac liczbosc botnetów i innego tego typu spamerkompów, chociaz znajac zycie to i tak nie bedzie to zabezpieczenie na dlugo, bo luki beda wykrywane tak jak w przypadku ie6 ale wierze ze microsoft jednak teraz bedzie chcial je latac. pozdrawiam wszystkich przyjaciól pingwina ;P
Komentarz
Dodano
27.07.2006 20:43:19
przedwczoraj zmienilem przegladarke na Operę, jest super ;) wczoraj na Firefox'a, jest jeszcze lepszy ;] mialem nadzieje, ze IE7 pobije tamte na glowe, ale widze ze niebardzo. zostaje przy firefox'ie
Komentarz
Dodano
22.07.2006 11:52:44
mat19 - zalecana powórka szkoły podstawowej. Czy odręcznie potrafisz coś jeszcze napisać ? :) - wtórny analfabetyzm. Używaj czasem przecinków - to może będzie można zrozumieć to - co tam napisałeś :P
Komentarz
Dodano
21.07.2006 15:20:41
To co powiedział Kajonez: Kurde to nie po polsku co za śmieć i jak to teraz usunąć ? Czemu nie zamieścicicie o tym inf. że to tylko angielska wersja niby Cantrum XP.pl a zciągam wersje agielską .Jeszcze raz przekonujecie mnie że pieniądze wywalone w orginalny system to pieniądze wywalone w błoto postarajcie się !!! Kupując jakiś produkt mam prawo kupić go z polską wersją a wy mi wciskacie jakiś chłam . Nic tylko zaskarżyć do sądu i żądać kasy za wywaloną forse na ten produkt ja chce po polsku mam do tego prawo!!! Ta "reinstalacja IE7B2" jest banalna!!! Usuwasz IE7B2 i instalujesz z płyty np. KŚ NIEZBĘDNIK 1/04 Program IE6SP1. Kajonez, jesteś dziwny!!! Wiadomo że IE7B1, 2 lub 3 jest po angielsku...
Komentarz
Dodano
11.07.2006 15:31:48
no to stary poćwicz trochę nad swoim angielskim to nie będziesz miał takich problemów aby zrozumieć
Komentarz
Dodano
08.07.2006 17:46:12
IE7B2 - ładna kompozycja szaty graficznej lecz zbyt wymagająca dla słabszych kompów. Przycisk stop powinien być po prawej stronie tak jak w starszych wersjach. (Z Restartem po instalacji to jest tak że on musi być , a jak nie wiecie dlaczego to już wasz problem - może warto poczytać troszke książek :P) Ikona troszke zjebana bo nie wyraża tego że jest to nowsza wersja... Łatwa w obsłudze. Dodane Zakładki (zgapione z Firefox'a , ale niech im będzie) Zły odczyt niekturych stron przez co strona się źle wyświetla. Najlepiej ściągajcie z http://microsoft.com/poland bo jest wszystko wyjaśnione , bezpieczne i za free (Tylko Dla WinXP SP2 i Wymagane sprawdzanie Autentyczności Systemu po przez Plugin'a) Ocena: 8/10 Do ZORen: Wolno ładujące strony są powodem twojego Zbyt skomplikowanego kodu , który troche wydłuża jego przetwożenie... [i nie chce mi sie pisać] Teraz Testuje MWMP11 i IE7Beta3 - zaprzaszam do testu. WMP11 zajebista szata graficzna xD.
Komentarz
Dodano
01.07.2006 02:19:49
Kurde to nie po polsku co za śmieć i jak to teraz usunąć ? Czemu nie zamieścicicie o tym inf. że to tylko angielska wersja niby Cantrum XP.pl a zciągam wersje agielską .Jeszcze raz przekonujecie mnie że pieniądze wywalone w orginalny system to pieniądze wywalone w błoto postarajcie się !!! Kupując jakiś produkt mam prawo kupić go z polską wersją a wy mi wciskacie jakiś chłam . Nic tylko zaskarżyć do sądu i żądać kasy za wywaloną forse na ten produkt ja chce po polsku mam do tego prawo!!!
Komentarz
Dodano
29.06.2006 18:57:56
  • EL NINO 30.06.2006 09:10:02

    Masz rowniez prawo do uzywania swojego mozgu. A tak to lezy sobie bidny odlogiem.

ie7 TO KPMPLETNE DNO + METR MUŁU STRONY MI SIE NA NIM DŁUGO ŁADUJĄ I WÓGÓLE SZKODA GADAĆ .... MOZILLA I OPERA SĄ O NIEBO LEPSZE I JAKOŚ SZYBCIEJ NET MI NA NICH CHODZI :) NA IE SZKODA MIEJSCA NA DYSKU :(
Komentarz
Dodano
20.06.2006 18:47:44
Restert no niech im będzie... ale strony się wolno ładują porównując z Firefoxem.... :/
Komentarz
Dodano
20.06.2006 15:43:02
Istalacja Windowsa same restarty Instalacja IE ...... wiecie co ?? Restart :/
Komentarz
Dodano
19.06.2006 17:22:43
Chociaż nie ma polskiej wersji IE 7 to i tak mi się podoba.Jest łatwy w obsłudze a do tego ma funkcje zakładek co znacznie ułatwia prace w internecie. Ma fajny wygląd. Podoba mi się też nowa ikona.
Komentarz
Dodano
17.06.2006 23:31:34
OPERA rulez :]
Komentarz
Dodano
17.06.2006 16:10:50
  • EL NINO 17.06.2006 16:19:47

    Nie znasz synku jezyka ojczystego ? Nie potrafisz zrozumiec ze to tekst o tescie IE ? Jesli bedzie o Operze, mozesz sie podzielic doswiadczeniami. <br /> <br />Opera rulez ? Raczej ROZUM rulez.

CentrumXP.pl
Dodano:
21.05.2006 17:23:14
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2