Terminator III – problem :(

Przez 2 tygodnie mój osiołek ciągnął T3. Oczywiście musiałbyć w głupim formacie *.bin – jakby nie moźna w standardowym aviku :[. No cóź z tym sobie poradziłem rozpakowałem jakimś śmisznym programikiem – moim oczom ukazało się pińcet niepotrzebnych plików ale to na marginesie. Oprócz całej tej śieczki był ten najbardziej oczekiwany przeze mnie :) T3.mpeg.
I teraz problem CZYM TO ODTWORZYĆ :?: :?: :!: Uźyłem wszystkich znanych mi kodeków łącznie z polecanym gdzieś na forum (specjalnie do tego releasu) Elecard MPEG2 Decoder a tu nic :(. Jedyna zmiana to źe nie wyskakuje juź błąd podczas otwierania tylko robi się JEDNA WILEKA KASZANA (i dźwięk i obraz) :?
Bardzo proszę o jakieś wskazoowki, moźe ma ktoś jakieś pomysły, a moźe zetknął sie poprostu z tym samym releasem.

pozdrawiam
oghr

Odpowiedzi: 10

Tony:
ale kieruje pytanioe do Ciebie panie The_judge to z czemgo najlepiej sciagac filmy?

Jesli moge "dorzucić swoje trzy grosze" to ja polecam e–donkeya tam rzadziej zdarzają sie takie przekrety. :)



no to koniec tematu... :wink:

http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=6218

...aligator...
damipl
Dodano
18.07.2003 18:17:52
The_judge:
Doktor X:
a sciagnolem z kaazy i centralnie jestem w szoku!!!odtwarza ale czarny obraz i bez dzwieku



a czego sie spodziewales po Kaazie ? przeciez tam niektorzy durnie to udostepniaja juz niby terminatora IV.

Po prostu : z kazy to mozesz sobie sciagnac piosenke (mp3) ale nie film bo masz bardzo male prawdopodobienstwo ze to co sciagnasz bedzie tym czym ma byc. Jednym slowem ludzie sie na wzajem oszukuja.

Ten film ktory sciagneles zapewne tez nie jest terminatorem 3...

ale na wszelkli wypadek zainstaluj sobie ace mega codeck pack


Wiem co to znaczy sciagac nie to co trzeba z kaaza kiedys sciagalem Matrixa2 3Xsciagnelo mi sie "w rytmie hiphopu" nie bede sie wypowiadac na jego temat potem 2X sciagnolem "szeregowca R." i juz mialem dosyc nic wiecej ztamatad nie sciagam, ale kieruje pytanioe do Ciebie panie The_judge to z czemgo najlepiej sciagac filmy?

Pozdrawiam
Tony
Dodano
18.07.2003 17:52:36
The_judge:
Doktor X:
a sciagnolem z kaazy i centralnie jestem w szoku!!!odtwarza ale czarny obraz i bez dzwieku



a czego sie spodziewales po Kaazie ? przeciez tam niektorzy durnie to udostepniaja juz niby terminatora IV.

Po prostu : z kazy to mozesz sobie sciagnac piosenke (mp3) ale nie film bo masz bardzo male prawdopodobienstwo ze to co sciagnasz bedzie tym czym ma byc. Jednym slowem ludzie sie na wzajem oszukuja.

Ten film ktory sciagneles zapewne tez nie jest terminatorem 3...

ale na wszelkli wypadek zainstaluj sobie ace mega codeck pack


Wiem co to znaczy sciagac nie to co trzeba z kaaza kiedys sciagalem Matrixa2 3Xsciagnelo mi sie "w rytmie hiphopu" nie bede sie wypowiadac na jego temat potem 2X sciagnolem "szeregowca R." i juz mialem dosyc nic wiecej ztamatad nie sciagam, ale kieruje pytanioe do Ciebie panie The_judge to z czemgo najlepiej sciagac filmy?

Pozdrawiam
Tony
Dodano
18.07.2003 17:52:36
Doktor X:
a sciagnolem z kaazy i centralnie jestem w szoku!!!odtwarza ale czarny obraz i bez dzwieku,co mam zrobic zeby bylo wszystko ok?help!
Brak jakiś kodeków...
Thomas
Dodano
18.07.2003 00:57:45
Dzięki za podpowiedzi ale niestety dalej nie chodzi :?
Zainstalowałem mega paczke (50 megsow!) sprawdziłem AVIcodeciem – mam milion kodeków :) i te wymagane do odpalenia filmu teź :?
VLC teź próbowałem ani drgnie :(
Ale mam inne pytanie:
Kodek filmu to ––> MPG2 = MPEG 2 (SVCD/DVD), czy jest moźliwe źeby mój procek (celek 533) nie radził sobie poprostu z taką wysoką kompresją (DVD) i przez to generował błędy :?:
Film na 100 jest dobry bo nie tylko ja ciągnąłem ten release i wiem źe inni film chwalą (czyli oglądali :P)
Wszelkie nowe pomysły nagrodzę wirtualnym browcem :mrgreen:

pozdrawiam
oghr
oghr
Dodano
17.07.2003 21:24:48
Dzięki za podpowiedzi ale niestety dalej nie chodzi :?
Zainstalowałem mega paczke (50 megsow!) sprawdziłem AVIcodeciem – mam milion kodeków :) i te wymagane do odpalenia filmu teź :?
VLC teź próbowałem ani drgnie :(
Ale mam inne pytanie:
Kodek filmu to ––> MPG2 = MPEG 2 (SVCD/DVD), czy jest moźliwe źeby mój procek (celek 533) nie radził sobie poprostu z taką wysoką kompresją (DVD) i przez to generował błędy :?:
Film na 100 jest dobry bo nie tylko ja ciągnąłem ten release i wiem źe inni film chwalą (czyli oglądali :P)
Wszelkie nowe pomysły nagrodzę wirtualnym browcem :mrgreen:

pozdrawiam
oghr
oghr
Dodano
17.07.2003 21:24:48
Doktor X:
a sciagnolem z kaazy i centralnie jestem w szoku!!!odtwarza ale czarny obraz i bez dzwieku



a czego sie spodziewales po Kaazie ? przeciez tam niektorzy durnie to udostepniaja juz niby terminatora IV.

Po prostu : z kazy to mozesz sobie sciagnac piosenke (mp3) ale nie film bo masz bardzo male prawdopodobienstwo ze to co sciagnasz bedzie tym czym ma byc. Jednym slowem ludzie sie na wzajem oszukuja.

Ten film ktory sciagneles zapewne tez nie jest terminatorem 3...

ale na wszelkli wypadek zainstaluj sobie ace mega codeck pack
The_judge
Dodano
17.07.2003 19:51:26
a sciagnolem z kaazy i centralnie jestem w szoku!!!odtwarza ale czarny obraz i bez dzwieku,co mam zrobic zeby bylo wszystko ok?help!
Doktor X
Dodano
17.07.2003 19:37:52
Widze 2 wyjscia:

1. Uzyj freeware`owego VirtualDub`a. On ci pokaze jakiego codec`a brakuje.

2. Popatrz na to http://www.videolan.org
mrsit
Dodano
17.07.2003 08:45:02
tak to jest gdy sie ciagnie z p2p. Lepiej poczekac i sie przesc do kina na polska premiere w sierpniu :)

ja bym Ci proponowal uzyc programu, ktory sie zwie AVI Codec. On pokazuje jakich kodekow wymaga dany film, wtedy wiesz czego Ci brakuje i co musiz doinstalowac.

a poza tym to zainstaluj sobie Ace Mega Codec Pack (zajmuje 25 mb czy jakos tak) – tam jest mnostwo codeckow, ktore bycmoze rozwiaza Twoj problem
The_judge
Dodano
16.07.2003 22:12:12
oghr
Dodano:
16.07.2003 21:33:16
Komentarzy:
10
Strona 1 / 1