ten xp strasznie długo sie mi uruchamia!!!!!

ello mózgi!!! mam problemik: od jakiegoś czasu win xp proffessional uruchamia mi sie strasznie dlugo, bi jakieś 2.5 minut!! najdluzej trwa ta czarna plansza z napisem win xp pr.... i z tym niebieskim paskiem przesówającym sie w prawo – który czasami nawet staje na jakies kilkanascie sekund! wcześniej było ok bo uruchamial sie 30 sek ! kompa mam spox – athlon 1700+,256 ram, plyta asus a7a266–e. zaczelo sie to dziac po formacie, sprawdzalem i dzieje sie to tez na innycz dyskach czyli dysk jest wporzo. baaaardzo przosze o pomoc . blabam na kolanach bo strasznie mnie to wkurza......

Odpowiedzi: 5

oki juz wiem co bylo przyczyna!!!!!!!!!!!!
przestawilem zworke w cd–romie i teraz na kazdej tasmie uruchamia sie zaaajebiscie szybko i wszystko gra!!!!
dzieki za porady :))))
pieronek
Dodano
24.07.2002 23:46:02
Mi kiedyś XP Professional uruchamiał się około 5 minut a potem jak wystartował to juź normalnie chodził.
Problem był trudny do rozwiązania ale w końcu kolega powiedział źe moźe to być winą.
A winą był BIOS a dokładniej aktualizajca.
Okazało się bowiem źe po wgraniu najnowszej wersji BIOS–u komp tak wolno startował.
Wgrałem ponownie starą i od tego czasu niemam juź takiego problemu.
Wszystko śmiga.
marcin21
Dodano
24.07.2002 20:11:53
u mnie dzieje sie to jak podepne cd–rom pod tasme do drugiego wejscia na plycie. jak podpinam cd–rom pod tasme w wejsciu na ktorym jest dysk twardy to jest ok i szybko sie uruchamia! ale czemu sie tak kaszani jak jest podpiety w to drugie wejscie na plycie???????????????????? tego nie kumam!
pieronek
Dodano
24.07.2002 18:56:18
mialem podobny problem jak kombinowalem z urzadzeniami tzn. wypialem nagrywarke uruchomilem xp potem znowu ja podpialem i zaczelo sie... system startowal 10 min jedyne co wtedy zrobilem to ponowna instalacja. Istnieje tez program microsoftu boot_vis (chyba) ktory optymalizuje uruchomienie systemu i loguje co jak dlugo sie uruchamia.
mrsit
Dodano
23.07.2002 09:07:45
mi się uruchamia 5 minut a potem jeszcze chodzi jak ślimak. Sprzęt teź mam niezły. Mi teź nikt nie udzielił jeszcze pomocy :–(
Roodi
Dodano
23.07.2002 03:09:41
pieronek
Dodano:
25.05.2002 18:10:48
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1