Temat odnośnie do: "nie na temat .. win3.11"

Pisze odnośnie do chamsko zablokowanego przez admina cwelo**** tematu: http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=21465

hehe... chyba admin tego forum jest na tyle zacofany, źe nie wie o tym, źe wszytkie windowsy od Windows 1.0 do Windows 95 włącznie są zniesione licencje z powodu atakującej konkurencji Linux'a. Admin powinien odblokować ten temat, bo sobie kaszane robi.

Odpowiedzi: 9

Faktycznie niezly cham z tego goscia :twisted: Dobrze zrobiles :twisted: :twisted: :twisted:
Romuald
Dodano
13.10.2004 22:06:34
Rebe:
Coś mi się, EL NINO, zdaje źe doczekasz się na Godota prędzej.
Zdolalem zauwazyc, ze kolega nie rozumie co sie do niego pisze. Czego te szkoly teraz ucza ? Bo chyba w tym przypadku mozna powiedziec, iz nauka w las poszla.

Skoro rzuca w czyimkolwiek kierunku (tutaj w moim) epitety ktorych jak sadze nawet nie pojmuje i skoro nie reaguje na jasno wypowiedziane slowa sugerujace uzycie jakze prostego slowa, nie widze jakichkolwiek podstaw do tego, aby uczestniczyl bez ograniczen w zyciu forum.
No i zeby nie przedluzac – czasowo sie zegnamy z osobnikiem o nicku CRK. Do kiedy ? Do momentu, gdy przeprosi za uzyte wyzej slowa. W jaki sposob przeprosi skoro bedzie mial zablokowane konto ? A co mnie to obchodzi.
EL NINO
Dodano
13.10.2004 21:51:20
CRK:
Niestery nie znalazlem tego artykułu, ale go czytałem w piśmie...


Ja tam zwykłem czytać w ...... – a z resztą co Was obchodzi, przy jakich okazjach intelekt rozwijam.
PS.
Coś mi się, EL NINO, zdaje źe doczekasz się na Godota prędzej.
Rebe
Dodano
13.10.2004 16:33:57
Niestery nie znalazlem tego artykułu, ale go czytałem w piśmie...
CRK
Dodano
13.10.2004 14:17:35
CRK, dlugo jestem cierpliwy, ale masz jeszcze czas do jutra wieczora. Oprocz podania konkretnego zrodla "rewelacji", czekam na odszczekanie pewnego sformulowania uzytego przez Ciebie w poscie otwierajacym ten temat. Nie pozwole sobie bowiem na to, aby osobnik Twojego pokroju szafowal w moim kierunku tego typu okresleniami.
EL NINO
Dodano
12.10.2004 23:05:19
CRK:
Kiedyś czytałem w jakimś piśmie komputerowym... juź nie pamiętam nazwy... chyba w PCWK


Polecam Ci podjęcie studiów na historii – z Twoim podejściem do pojęcia "źródło" masz przed sobą karierę w IPN, a jeźeli i prawo skończysz to pewnie i u Rzacznika Interesu Publicznego, a moźe i na jego stanowisku.
Rebe
Dodano
12.10.2004 18:57:36
Kiedyś czytałem w jakimś piśmie komputerowym... juź nie pamiętam nazwy... chyba w PCWK
CRK
Dodano
12.10.2004 11:00:24
CRK:
Pisze odnośnie do chamsko zablokowanego przez admina cwelo**** tematu: http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=21465
Chyba admin cwelo**** nie doczeka sie na zrodlo tych rewelacji ?

Jeszcze w tej chwili cham ze mnie nie wyszedl to i spokojnie poczekam.

P.S. A masz CRK dwa wyjscia.
EL NINO
Dodano
11.10.2004 21:15:44
Zanim topic w kosmos wyleci za chamstwo, a Autor z forum za to samo mam pytanie:
Czy mógłbyś mi wskazać źródło tej rewelacyjnej wiadomoći?
Mam bowiem wraźenie, źe operujesz "faktami" z magla czy innej piaskownicy , co – gdy patrzę na Twój dorobek jakościowy – wcale by mnie nie zdziwiło.
Rebe
Dodano
11.10.2004 20:20:40
CRK
Dodano:
11.10.2004 20:03:30
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1