TEGO JESZCZE NIE BYŁO NA TYM FORUM!!!

Lubelska firma Lubster wyrabia tła strukturalne do akwariów. Wejdz i zobacz moźe Cię zainteresuje...
Pozdro
www.lubster.jak.pl :D

Odpowiedzi: 6

cybull:
(...) Człowieku zdjęcie to se mozesz wkladac za akwarium które ma 20 l. i chodujesz w nim gubiki.

Przepraszam za OT ale kurde , nie wytrzymam ! :P
Jako były hodowca rybek muszę powiedzieć źe gupiki powinno być :wink:
maq123
Dodano
05.02.2006 15:24:08
Dzięki za odwiedziny na stronie.
trzesnia
Dodano
04.02.2006 22:28:20
nie wiem jak to by wyglądało w akwarium, ale jako tapeta na pulpit świetnie się u mnie sprawiło :)
MetaVirus
Dodano
24.11.2005 17:16:07
PrzemykMTW:
Nie obraź się, ale te tła są troche nudne. Lepiej wziąść katalog raf koralowych otworzyć na duźym zdjęciu albo na rozkładówce i wsadzić za tylną szybę.
No i myślę źe Twój post ma charakter komercyjny. Ale to tylko taka mała dygresja.


Jak widze masz takze wielkie pojęcie o akwarystyce, ta zdjęcie rafy dalo by niewypbrazalny efekt. szczegulnie w akwarium powyzej 200 litrów. Tylko choroba gdzie ja znajde gazete z taka wielka rozkładowką? Człowieku zdjęcie to se mozesz wkladac za akwarium które ma 20 l. i chodujesz w nim gubiki.

A co do tematu musze sobie usiąść i popatrzec bo chyba czas na zmiany, i jakies nowe tło by sie przydało. :)

hehe post o harakterze komercujnym, w dziale ogłoszenie chyba wszystkie posty o jakiej kolwiek sprezedazy maja harakter komercyjny.
cybull
Dodano
24.11.2005 08:39:53
PrzemykMTW:

No i myślę źe Twój post ma charakter komercyjny. Ale to tylko taka mała dygresja.
a to zabronione ?

BTW: no fkatycznie mozna by jesze dodac kilka wzorow, ale akwaria fajnie wygladja ;)
gieras
Dodano
24.11.2005 08:15:58
Nie obraź się, ale te tła są troche nudne. Lepiej wziąść katalog raf koralowych otworzyć na duźym zdjęciu albo na rozkładówce i wsadzić za tylną szybę.
No i myślę źe Twój post ma charakter komercyjny. Ale to tylko taka mała dygresja.
PrzemykMTW
Dodano
24.11.2005 01:35:29
trzesnia
Dodano:
24.11.2005 01:00:39
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1