TCPIP.SYS Zwiekrzenie limitu połaczeń

Witam. Przeszukałem google, fora, znalazłem ale nic nie działa. Zacznę od tego iż system Windows Xp pro. z SP2 posiada zabezpieczenie w postaci 10 połączeń sieciowych, kolejne nie są akceptowane i to mnie boli, chce to zmienić na 20 bo taka ilość mnie urządza, wpisując plecnie [code]net config server[/code] dostajemy informacje o Maksymalnej liczbie zalogowanych użytkowników która wynosi 10. Na stronie Microsoftu pisze aby obejść ten problem, należy zmniejszyć czas bezczynności sesji domyślnie jest 15 min, ale i to nie pomaga, doszukałem sie w sieci aby użyc Xp-AntiSpy, nie pomogło znalazłem tez aplikację EvID4226Patch tez nic, następnie doszukałem sie zmiany a raczej dodania wpisu w rejestr [code]Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters] "TCPNumConnections"=dword:00000020[/code] to też nie pomogło za każdym razem gdy wykonam czynność restartowałem PC wpisywałem net config server i liczba była taka sama, na początku sadziłem ze mimo tego ze tak wyświetla sprawdzę może działa ale jednak nie to samo, mimo tego ze aplikacje które podałem pokazują ze plik TCPIP.sys jest zmodyfikowany i liczba połączeń wynosi 20...Proszę was o pomoc

Odpowiedzi: 1

Maksymalna liczba jednoczesnych połączeń TCP/IP i maksymalna liczba zalogowanych jednocześnie uzytkowników to są dwie różne rzeczy i o ile pierwsz da sie zmienić o tyle drugiej już nie.
Żółty
Dodano
24.08.2007 03:44:09
wampir
Dodano:
23.08.2007 21:24:31
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1