tanie linie lotnicze

Witam. W wakacje mam zamiach wylecieć do znajomych w Holandii, i jak to zawsze bywa muszę sobie wszystko sam zorganizować. Będzie to mój pierwszy lot więc nie bardzo sie orientuję. Poszykuję tanich linii lotniczych które mogły by mnie zabrać z Warszawy do Amsterdamu(może być ew. najbliższe lotnisko w Niemczech lub Belgii). Lot miałby się odbyć w lipcu na tydzień(gdzieś w granicach 9,10-23,4 lipca, data jest raczej luźna) , dla jednej odoby(wiek 18 lat), w obie strony, klasa ekonomiczna. Jeśli ktoś miałby dla mnie jakieś info to byłbym wdzięczny :)

Odpowiedzi: 4

wlasnie jesli chodzi o tanie linie lotnicze to jest problem z holandia bo niewiele tych lotow... sky europe likwiduje polaczenia krk-ams... moze trasnavia je uruchomi od listopada... a poza tym tylko wizz lata z ktw do eindhoven... czyli bieda...
yannkes
Dodano
24.09.2007 18:12:52
W dobie naprawdę tanich linii lotniczych post aż szczypie w oczy przecież reklamy easyjet wizzair centralwings raynair i wiele innych są dosłownie wszędzie. Tak pozatym to np. klm czy lot wcale nie sa takie drogie.
edinxf
Dodano
15.07.2007 03:48:03
Owszem szukałem na googlach ale tam jedyne co znajduje to LOT, KLM lub linie bez połączenia z Amsterdamem. ekhm, nie zamierzam zabierać z powrotem niczego prócz pamiątek ;>
Over
Dodano
17.05.2007 10:34:50
Rozumiem, że jeszcze nie latałeś itd. ale to nie wpływa chyba na upośledzenie umiejętności korzystania z Googli? Znajdziesz tam to co Cię interesuje, wystarczyło wpisać choćby "warszawa amsterdam" i jest. Jeżeli chodzi o latanie tanimi liniami to miałem przyjemność korzystać z Centralwings lecąc z Krakowa do Bolonii. Niestety z tego co widzę, ten przewoźnik nie lata do Holandii. P.S. Przywozisz coś od pomarańczowych? ;]
Bobi
Dodano
16.05.2007 18:45:49
Over
Dodano:
16.05.2007 14:33:09
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1