T E S T U J E M Y SAMI PROGRAMY.........!!!

W tym przyklejonym topicu – proponuję wymianę doświadczeń o antywirusach i firewallach oraz innych prog związanych z bezpieczeństwem PC.
Myślę,źe warto pisać zwięzłe opinie i podawać oceny np.od 1 do 5.

Pozdrawiam :D

Odpowiedzi: 20

tire:

Ty nie śmiesz pouczać.To dzięki tobie,twoim donosom do Kuby,podpieprzaniu na kaźdym kroku i opluwaniu – miałem kłopoty.
Niczego i nikogo tak nie znoszę,jak podpierdalaczy :!:
Żegnam i na źadnym forum nie chciałbym się z toba spotkać.


No to ja wtrącę swoje 3,5 grosza, bo juź nie mogę się powstrzymać.
Ty mnie śmiesz pouczać – a co ty jesteś, za przeproszeniem, jeźeli ktoś mnie poucza to mu jeszcze dziękuję, za to. Bo lepiej mieć wiedzę poprawną niź przekłamaną. To ze jesteś od nas starszy nie znaczy, źe zawsze masz 100% rację.
Fakt dział bezpieczeństwo był twoim pomysłem, i bardzo dobrze, źe powstał, jestem za to wdzięczny, bo zamiast ktoś pisać o problemach z wirusami (których notabene jest bardzo duźo) w dziale windows xp moźe napisać tutaj. Ale z tego co zauwaźyłem to ten dział uznawałeś jako swoja własną prywatną własność. Daliśmy Ci wolną rękę odnośnie tego działu, bo uwaźaliśmy, źe masz potrzebna do tego wiedzę. Niestety wkrótce przekonaliśmy się, źe nie do końca tak jest. Fakt testujesz duźo programów AV, PF, ale za krótko. Żeby mieć 100% pewności, i polecać ten program komuś trzeba go testować do bólu nawet przez miesiąc i więcej (ciągle jeden i ten sam), a u ciebie programu zmieniały się jak rękawiczki. Toteź, czytając twoje wypowiedzi nigdy nie odniosłem wraźenia, źe program jest naleźycie przetestowany i źe moźna mu w 100% zaufać.
Wracając do tego, źe uwaźałeś ten dział jako swoją własność, to powiem Ci tylko tyle, źe to nie jest tylko twój dział (pomysł był twój – to fakt niezaprzeczalny), ale to jest mój dział, aligatora, EL NINO, twój, innych uźytkowników (czytaj wszystkich). Odkąd powstał ten dział to nie zwracałeś juź uwagi na inne, co było twoim błędem, wkońcu byłeś moderatorem w tym samym stopniu co reszta, i powinieneś pilnować poźądku wszędzie. Niestety tak nie robiłes.
Dawano ci uwagi odnośnie tego (głównie EL NINO, aligator, the_judge), ja teź ich popierałem, ale się powstrzymywałem od pisania w tych tematach, bo z usposobienia jestem osobą która nienawidzi takich sytuacji jak tutaj, a wiedziałem, źe uwagi takie są przez Ciebie uznawane za obraźliwe ataki na twoją osobę. Ja czytając posty np. aliga nie uznałbym ich za atak na ciebie, dawano ci uwagi i gdybyś wyciągnął z nich konkretne wnioski i do nich się zastosował, nie było by dzisiaj tej rozmowy i byłbyś moderatorem.

W jednym topicu (bodajźe nazywał się "źegnam was"), napisałś, źe odchodzisz, wszyscy Ci współczuli i namawiali do powrotu. Nie miałem nic do tych wypowiedzi, ale okłamałeś tych ludzi co tam pisali. Ty nie odeszłeś z wyboru. Zostałeś usunięty z grona moderatorów, bo nie potrafiłeś się dostosowac do "paczki". Tak moźna to nazwać jestesmy "paczką" ludzi zgranych ze sobą, robiąca to co do nich naleźy, i to dobrze. Gdyź nikt (a szczególnie administrator) nie miał zastrzeźeń odośnie tego co robimy. To była decyzja administratora, nikt go nie nakłaniał do podjęcia takiej decyzji, sam zauwaźył, źe nie potrafisz się dostosować i tyle. Sam jesteś sobie winien. I przestań sie juź nad sobą uźalać.
Otrzyj łzy, podnieś głowę i uśmiechnij się (bo smiech to zdrowie). Co było to było, wyciągnij wnioski z tej całej sytuacji i pisz na forum jeźeli tylko moźesz pomóc innym. Nikt ci tego nie zabroni.

To tyle ode mnie :)
SLAY3R
Dodano
28.09.2003 21:36:46
Poźegnanie godne chłopczyka z piaskownicy widzę odwalasz. Gratulacje. Ale znając Cię, czegoś podobnego moźna było się spodziewać. Poczekam jeszcze parę postów i walnę Ci taki poźegnalny źe Ci szczena opadnie i reszcie forumowiczów takźe.
aligator
Dodano
28.09.2003 17:18:46
Poźegnanie godne chłopczyka z piaskownicy widzę odwalasz. Gratulacje. Ale znając Cię, czegoś podobnego moźna było się spodziewać. Poczekam jeszcze parę postów i walnę Ci taki poźegnalny źe Ci szczena opadnie i reszcie forumowiczów takźe.
aligator
Dodano
28.09.2003 17:18:46
Poźegnanie godne chłopczyka z piaskownicy widzę odwalasz. Gratulacje. Ale znając Cię, czegoś podobnego moźna było się spodziewać. Poczekam jeszcze parę postów i walnę Ci taki poźegnalny źe Ci szczena opadnie i reszcie forumowiczów takźe.
aligator
Dodano
28.09.2003 17:18:46
aligator:
Nie wypowiadaj się tire na temat regulaminu, poniewaź wielokrotnie go łamałeś, i Ty masz najmniejsze prawo robić któremukolwiek z moderatorów uwagi.
Co do nadzoru nad forum to jest on wzorowy o czym świaczy między innymi fakt iź Ty przestałeś być moderatorem. Widać strasznie Cię to boli i za nic nie moźesz sobie tego podarować. Twoja frustracja przekłada się na poziom Twojego pisania i marnie to wygląda, naprawdę marnie. Daruj sobie w końcu bo do końca się ośmieszysz.
Nikt nie neguje Twojego wkładu włoźonego w rozwój forum. Dział bezpieczeństwo to Twój pomysł i Ty starałeś się go jak najlepiej prowadzić. Niestety kaźdą radę/poradę traktowałeś i nadal traktujesz jako atak na swoją osobę. Jesteś zaślepiony w działaniu i prowadzeniu działu na Swój sposób. Mam prośbę, poczytaj sobie wszystkie Twoje testy programów i zobacz czy czasami sam się w tym nie pogubisz.

A tak a propo EL NINO to Twoja wiedza na tematy komputerowe w porównaniu z jego jest mała, i dobrze o tym wiesz. Nie brnij więc w to dalej.

Zastanów się nad swoim zachowaniem i zacznij działać na forum z poźytkiem dla Ciebie jak i reszty forumowiczów.

Pisząc w Twoim stylu:
mimo wszystko Pozdrawiam....

UPDATE bo widzę źe robisz zmiany: To nie EL NINO zrobił porządek z tym działem, więc nie oskarźaj kogoś bezpodstawnie. Nie tylko jemu nie podoba się to co się tu dzieje. Jest jeszcze kilka osób, wiesz o tym dobrze....


Ty mnie śmiesz pouczać.To dzięki tobie,twoim donosom do Kuby,podpieprzaniu na kaźdym kroku i opluwaniu – miałem kłopoty.
Niczego i nikogo tak nie znoszę,jak podpierdalaczy :!:
Żegnam i na źadnym forum nie chciałbym się z toba spotkać.
tire
Dodano
28.09.2003 17:10:53
aligator:
Nie wypowiadaj się tire na temat regulaminu, poniewaź wielokrotnie go łamałeś, i Ty masz najmniejsze prawo robić któremukolwiek z moderatorów uwagi.
Co do nadzoru nad forum to jest on wzorowy o czym świaczy między innymi fakt iź Ty przestałeś być moderatorem. Widać strasznie Cię to boli i za nic nie moźesz sobie tego podarować. Twoja frustracja przekłada się na poziom Twojego pisania i marnie to wygląda, naprawdę marnie. Daruj sobie w końcu bo do końca się ośmieszysz.
Nikt nie neguje Twojego wkładu włoźonego w rozwój forum. Dział bezpieczeństwo to Twój pomysł i Ty starałeś się go jak najlepiej prowadzić. Niestety kaźdą radę/poradę traktowałeś i nadal traktujesz jako atak na swoją osobę. Jesteś zaślepiony w działaniu i prowadzeniu działu na Swój sposób. Mam prośbę, poczytaj sobie wszystkie Twoje testy programów i zobacz czy czasami sam się w tym nie pogubisz.

A tak a propo EL NINO to Twoja wiedza na tematy komputerowe w porównaniu z jego jest mała, i dobrze o tym wiesz. Nie brnij więc w to dalej.

Zastanów się nad swoim zachowaniem i zacznij działać na forum z poźytkiem dla Ciebie jak i reszty forumowiczów.

Pisząc w Twoim stylu:
mimo wszystko Pozdrawiam....

UPDATE bo widzę źe robisz zmiany: To nie EL NINO zrobił porządek z tym działem, więc nie oskarźaj kogoś bezpodstawnie. Nie tylko jemu nie podoba się to co się tu dzieje. Jest jeszcze kilka osób, wiesz o tym dobrze....


Ty mnie śmiesz pouczać.To dzięki tobie,twoim donosom do Kuby,podpieprzaniu na kaźdym kroku i opluwaniu – miałem kłopoty.
Niczego i nikogo tak nie znoszę,jak podpierdalaczy :!:
Żegnam i na źadnym forum nie chciałbym się z toba spotkać.
tire
Dodano
28.09.2003 17:10:53
Pierwotnie moim zamiarem byla riposta na kolejne bzdury, ale wykasowalem wszystko i napisze tylko pare slow.
Moze i wiesz tire skad sciagnac jakis program, ale za cholere nie pojmujesz idei forum. Robisz wode z mozgu poczatkujacym uzytkownikom, ktorzy przyklaskuja Ci myslac, ze to co piszesz trzyma sie kupy. Kazdy myslacy i wiedzacy cokolwiek czlowiek wie, ze wiekszosc Twoich postow to ... (tu wystarczy dopisac to co ja wiem a co Ty myslisz, ze jest obrazliwe) :P .
Szkoda tylko, ze nie potrafisz pojac pewnych rzeczy.

EOT
EL NINO
Dodano
28.09.2003 00:51:06
wirus:
Zgadzam się z Tomkiem. Konflikt nikomu nie słuźy.

Strasznie długo czasu zajęło Ci napisanie tej błyskotki.
Tu nie konfliktu. Trzeba rozwiązać tylko pewien problem, a do tego jest potrzebna dobra wola i zrozumienie obu stron, czego niestety tu brak.
Jeźeli Ci wirus tak to przeszkadza to zacznij Ty takźe tworzyć z tego działu coś profesjonalnego, bo jak na razie to moźna tutaj dostać jedynie oszołomienia mózgu. Nic tu kupy się nie trzyma. Tak jak wielokrotnie było to pisane, nie moźna jednego razu zachwalać program x a następnym razem mówić iź jest do dupy. Nie moźna takźe co chwila zakładać nowego bezsensownego topicu i co chwila podawać co róź inny, nowy, zajebiście dobry program. To co się tutaj dzieje wygląda mniej więcej tak: jest nowy program tutaj, ściągaj i instaluj, polecam. Znowu nowy program, ten to juź wyjątkowo zajebisty, ściągaj i instaluj. Następny znalazłem, ten to juź wyjątkowo, wyjątkowo zajebisty, ściągaj i instaluj. I tak do skutku, co chwila coś nowego a tamte zaraz są do dupy itp. Bałagan i nic więcej. A prawda jest taka, źe wystarczy jeden dobry antyvir, płatny lub darmowy, jeden firewall takźe płatny lub darmowy i moźna śmigać po necie do bólu. Doprawdy nie wiem skąd u niektórych biorą się wiry na wirach. Siedzę w necie od roku, bez dnia przerwy praktycznie i pomimo źe łaźę tam gdzie wzrok nie sięga to ni cholery źadnego wira nie mogę złapać i winda mi paść nie chce.
To tyle...
Do roboty pany... 8)
aligator
Dodano
28.09.2003 00:07:49
tire:

Widać "modem" EL NINO ma to w dupie i za cenę swego łaskawego pobytu na forum,robi co chce,kasując moje topiki lub zmieniając ich formę albo odklejając.


topici odkleiłem ja, EL NINO nie miał nic z tym wspólnego :?
a czemu ? przeczytaj tire ich treść – raz taki program jest najlepszy innym razem drugi program jest the best – sam sobie przeczysz, dlatego nie będą one przyklejone, by nie wprowadzać w błąd innych userów
The_judge
Dodano
28.09.2003 00:06:11
Zgadzam się z Tomkiem. Konflikt nikomu nie słuźy.
wirus
Dodano
27.09.2003 23:43:19
tire:
Wątpię,czy przy chamskich relacjach moderator–user, bedzie mi się chciało dalej,cyt.za moderatorem EL NINO "pierdzieć" na forum.


To była moja odpowiedź na twój post.
tire
Dodano
27.09.2003 22:44:12
Nie wiem czy Ty się wogóle do mnie odzywasz czy nie ? Powiem tylko tyle: w dalszym ciągu nic nie łapiesz i dalej jesteś oślepiony jak Twoje antyviry. Poza tym nie widzę aby ktokolwiek Cię tutaj obraźał. W dalszym ciągu widzisz to tylko Ty i nie odróźniasz pewnych rzeczy.
Szkoda gadać. Do widzenia....
aligator
Dodano
27.09.2003 21:56:10
Wątpię,czy przy chamskich relacjach moderator–user, bedzie mi się chciało dalej,cyt.za moderatorem EL NINO "pierdzieć" na forum.
tire
Dodano
27.09.2003 21:48:34
A ja przepraszam źe się wtrące, ale ten konflikt jest niepotrzebny.

EL NINO jest dobrym moderatorem i Tire był dobrym moderatorem.
Kaźdy jest dobry w swojej dziedzinie, nierozumiem wogóle tego konfliktu, nie wiem z jakiego powodu on wystąpił.

Podajcie sobie ręke i po kłopocie,
w najgorszym wypadku ignorujcie się.

Pozdrówki
Tomekk
Dodano
27.09.2003 21:48:23
Nie wypowiadaj się tire na temat regulaminu, poniewaź wielokrotnie go łamałeś, i Ty masz najmniejsze prawo robić któremukolwiek z moderatorów uwagi.
Co do nadzoru nad forum to jest on wzorowy o czym świaczy między innymi fakt iź Ty przestałeś być moderatorem. Widać strasznie Cię to boli i za nic nie moźesz sobie tego podarować. Twoja frustracja przekłada się na poziom Twojego pisania i marnie to wygląda, naprawdę marnie. Daruj sobie w końcu bo do końca się ośmieszysz.
Nikt nie neguje Twojego wkładu włoźonego w rozwój forum. Dział bezpieczeństwo to Twój pomysł i Ty starałeś się go jak najlepiej prowadzić. Niestety kaźdą radę/poradę traktowałeś i nadal traktujesz jako atak na swoją osobę. Jesteś zaślepiony w działaniu i prowadzeniu działu na Swój sposób. Mam prośbę, poczytaj sobie wszystkie Twoje testy programów i zobacz czy czasami sam się w tym nie pogubisz.

A tak a propo EL NINO to Twoja wiedza na tematy komputerowe w porównaniu z jego jest mała, i dobrze o tym wiesz. Nie brnij więc w to dalej.

Zastanów się nad swoim zachowaniem i zacznij działać na forum z poźytkiem dla Ciebie jak i reszty forumowiczów.

Pisząc w Twoim stylu:
mimo wszystko Pozdrawiam....

UPDATE bo widzę źe robisz zmiany: To nie EL NINO zrobił porządek z tym działem, więc nie oskarźaj kogoś bezpodstawnie. Nie tylko jemu nie podoba się to co się tu dzieje. Jest jeszcze kilka osób, wiesz o tym dobrze....
aligator
Dodano
27.09.2003 21:39:46
EL NINO:
Co jak co, ale tego co tu sie wypisuje w tym dziale, to juz sie czytac nawet nie da. Pisalem juz niejednokrotnie – jak mozna w jeden dzien pisac ze program jest do dupy a za tydzien pisac cos calkowicie odmiennego ? Wystawiacie sie na posmiewisko, tylko ze w swoim zapamietaniu nie potraficie tego dostrzec. Poza tym takiego bredzenia o koniecznosci instalacji kilku antyvirow, czy tez kilku firewalli, w necie ze swieca szukac. No chyba ze wejdzie sie na jakies forum uzytkownikow, ktorzy kompa maja dwa dni. Im mozna kazda ciemnote wcisnac, bo wiedza tylko jak kompa odpalic. Poza tym, musialbym miec chyba nie po kolei w glowce, zeby "testowac", instalowac, codziennie inny soft, bo ktos pierdnal ze ten ktory mam, jemu sie nie podoba.


Dodam,źe szydzenie z czyichś poglądów i dezawuaowanie jego umiejętności w sposób obraźliwy – jest niezgodny z Regulaminem dla Moderatorów.
Widać "modem" EL NINO ma to w dupie i za cenę swego łaskawego pobytu na forum,robi co chce,kasując moje topiki lub zmieniając ich formę albo odklejając.

Dowodzi to tylko,źe samopaństwo "nadzorcy" EL NINO moźna okreslić kilkoma słowami o czynnościach biologicznych........ :!:
Dyskutowanie z EL NINO na temat bezpieczeństwa za kaźdym razem dowodzi jego ignorancji w tej dziedzinie oraz naraźanie się na obelgi i wyzwiska.

Szkoda,źe bardzo dobre forum kiedyś,teraz staje się "więzieniem" poglądów jego userów.
tire
Dodano
27.09.2003 21:10:04
EL NINO:
Poza tym, musialbym miec chyba nie po kolei w glowce, zeby "testowac", instalowac, codziennie inny soft, bo ktos pierdnal ze ten ktory mam, jemu sie nie podoba.


Zadziwiajace,jak zajadle moderator szermuje określeniami czynności biologicznych – typu nietrzymać moczu,pierdzieć i bredzić.
Jak zwykle,obraźliwe wypisywanie bzdur jest ukazaniem marnej klasy tegoź mówcy,nie mówiąc o prawie zerowym poziomie kulturalnym i intelektualnym.
Szkoda tylko,źe Administrator forum,toleruje takie wybryki........
Nikt moderatorowi EL NINO nie kaźe testować,pierdzieć i cierpieć z powodu prostaty,a takźe codziennie miast co kilka tygodni uaktualniać antywira i mieć "swoje"tajne sposoby na zapewnienie bezpieczeństwa.Nikt nie kaźe teź "ze swiecą" szukać zasad bezpieczeństwa,bo są one omówione na polskiej stronie m.inn. www.antywirus.note.pl.
Jeźeli brak wiedzy prowadzi do stwierdzeń paranoicznych typu "kilka antywirusów",to trza jednak zapalić świeczkę wiedzy....i pocytać,panie :!:

Wpieprzając się bez powodu,po chamsku,moderator wystrasza userów przed korzystaniem z tego forum i działu.A chamstwo w określeniach do userów dowodzi złej jakości nadzoru nad Forum

Pochwalony :lol: :lol: :lol:
tire
Dodano
27.09.2003 20:21:35
Z reguły wystrzegam się pisania tekstów typu, zgadzam się z przedmówcą lub podobnych. Teraz zrobię jednak wyjątek. A więc idąc z myślą EL NINO: nic dodać, nic ująć...
aligator
Dodano
27.09.2003 18:16:36
Co jak co, ale tego co tu sie wypisuje w tym dziale, to juz sie czytac nawet nie da. Pisalem juz niejednokrotnie – jak mozna w jeden dzien pisac ze program jest do dupy a za tydzien pisac cos calkowicie odmiennego ? Wystawiacie sie na posmiewisko, tylko ze w swoim zapamietaniu nie potraficie tego dostrzec. Poza tym takiego bredzenia o koniecznosci instalacji kilku antyvirow, czy tez kilku firewalli, w necie ze swieca szukac. No chyba ze wejdzie sie na jakies forum uzytkownikow, ktorzy kompa maja dwa dni. Im mozna kazda ciemnote wcisnac, bo wiedza tylko jak kompa odpalic. Poza tym, musialbym miec chyba nie po kolei w glowce, zeby "testowac", instalowac, codziennie inny soft, bo ktos pierdnal ze ten ktory mam, jemu sie nie podoba.
EL NINO
Dodano
27.09.2003 17:48:32
tire:
Note:
Przejźałem fora rumuńskie,węgierskie i nie znalazłem istotnych uwag do Avast`a.
Co rusz są uaktualnienia i baz i wersji.Avast doskonali się,a "darmowemu koniowi,nie zagląda się w zęby".Tym bardziej,źe jest diablo mocny.
Na naszym forum równieź istotnych uwag nikt nie zgłaszał[moźe nie zauwaźyłem].
Jako darmowy antywirus,jest wart zachodu i wybaczenia nawet falshalarme.Sporadycznych,ale i tych nie ustrzega się nawet płatny,bardzo dobry MkS_vir 2003 lub PC–cillin 2003.
Pozdrawiam i zachecam do kojarzenia Avast z BitDefender Free :!:
8)


Wybaczam zatem Avastovi i firmie Alwil :wink: , bo chyba jako jeden z nielicznych szkalowałem ten program publicznie – na tym forum :wink: . Biję się w pierś. Jest to program darmowy, a jako takiemu naleźy chyba rzeczywiście wybaczyć te fałszywe alarmy, o których pisałem wcześniej. Poza tym,jak wspomniał Tire – zdarza się to kaźdemu programowi. Zresztą, jest tyle softu w sieci, źe kaźdy znajdzie coś dla siebie :)
:wink:
wirus
Dodano
27.09.2003 15:42:14
tire
Dodano:
06.09.2003 13:16:50
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2