Szybszy internet

Witam.
Mam pytanie, czy to prawda ze jest taki program, ktory moze przyspieszyc transfer w necie, poprzez przekazywanie go z kompow wylaczonych w danej chwili? Ten program to TWIN XP, moze ktos cos wie na ten temat, wiec bardzo prosze o kontakt.
Z gory dzieki

Odpowiedzi: 6

jeśli chodzi o tzn tweakowanie połączenia z internetem, to polecam szczególnie http://www.dslnuts.com/yabbse/ gdzie na forum bardzo szybcko odpowiedzą Wam na wszystkie pytania (niestety tylko angielski). Polecam równieź program cablenut i forum dot. ów programu http://www.dslnuts.com/yabbse/index.php?board=12 .

B3T0N : 14 Listopad 2002, 1:48:08 Temat postu:

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

jak chcecie przyspieszyc odpalanie stron to pogrzebcie w zaawansowanych ustaiwenieach przegladarki
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

to raczej niewiele da. Raczej ustawienia w rejestrach.

Pozdrawiam.

PS: sorry źe nie umiem cytować postów ;)
PigEON
Dodano
28.02.2003 02:08:57
Witam.
Jesli chodzi o program to faktycznie Tweak XP, a modemu nie uzywam tylko sieciowke, z tym ze mam problem z ustawieniami w tym programie, nie do konca wiem co tam ustawic, chodzi o internet?
dszyszko
Dodano
15.11.2002 01:05:28
jak chcecie przyspieszyc odpalanie stron to pogrzebcie w zaawansowanych ustaiwenieach przegladarki
B3T0N
Dodano
14.11.2002 02:48:08
moźe przyspieszyć chyba wczytywanie stron, tesh troche ale zawsze 8)
roadrunner
Dodano
13.11.2002 23:51:30
Transweru nie będziesz miał szybszego niź modem lub coś co to przesyła moźy wysłać na sakende.
Np:
modem 56k = 7 kilobajtów na sekunde
A jak masz 6 kb to moźe tobie dośpieszy do 7. Ale zazwyczaj to jest kwestia lini telefonicznej, na modemie ngdy nie będziesz miał full szybkości bo to jest tylko w najlepszych warunkach osiągalne( tenperatura i rak dalej). Takrze moźe troche podwyźszyć. :)
Lezio111
Dodano
13.11.2002 22:48:20
na pewno dobrze wpisałeś nazwe tego programu, bo z tego co wiem taką opcję ma chyba TWEAK XP 8)
roadrunner
Dodano
13.11.2002 21:52:32
dszyszko
Dodano:
13.11.2002 20:22:08
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1