Szybkie zabezpieczanie pulpitu

Zapraszamy do komentowania publikacji: Szybkie zabezpieczanie pulpitu.

Odpowiedzi: 9

hmmm to dość ciekawe. Stwierdzenia w stylu "jeśli się wylogujesz to inny użyszkodnik nie ma dostępu do twoich plików np umieszczonych na pulpicie a co powieci na to?: logujemy sie na swoje konto, nastepnie wchodzimy na partycja systemowa:\Documents and Settings\nazwa użyszkodnika\pulpit i w ten prosty sposób mamy dostęp do plików z pulpitu naszego ulubieńca. Powstaje pytanie: " Jak zabezpieczyć pliki z własnego pulpitu?
Komentarz
Dodano
08.08.2006 14:48:26
  • Paweł Wujczyk 13.08.2006 15:13:13

    <p><strong> algo22: </strong>Po pierwsze musisz mieć konto na tym komputerze aby sie zalgować (a np. w pracy nie każdy ma konto na twoim komputerze ;-) a po drugie jeżeli system jest dobrze skonfigurowany (i posiadasz na nim jakimś przypadkiem konto) to jesteś użytkownikiem ograniczonym i nie masz dostepu do pulpitu osoby kt&oacute;ra zabezpieczyła komputer.&nbsp;</p>

hmmm to dość ciekawe. Stwierdzenia w stylu "jeśli się wylogujesz to inny użyszkodnik nie ma dostępu do twoich plików np umieszczonych na pulpicie a co powieci na to?: logujemy sie na swoje konto, nastepnie wchodzimy na partycja systemowa:\Documents and Settings\nazwa użyszkodnika\pulpit i w ten prosty sposób mamy dostęp do plików z pulpitu naszego ulubieńca. Powstaje pytanie: " Jak zabezpieczyć pliki z własnego pulpitu?
Komentarz
Dodano
08.08.2006 14:47:51
hmmm to dość ciekawe. Stwierdzenia w stylu "jeśli się wylogujesz to inny użyszkodnik nie ma dostępu do twoich plików np umieszczonych na pulpicie a co powieci na to?: logujemy sie na swoje konto, nastepnie wchodzimy na partycja systemowa:\Documents and Settings\nazwa użyszkodnika\pulpit i w ten prosty sposób mamy dostęp do plików z pulpitu naszego ulubieńca. Powstaje pytanie: " Jak zabezpieczyć pliki z własnego pulpitu?
Komentarz
Dodano
08.08.2006 14:47:17
Bo redaktorzy sa amatorami powtarzam amatorami mocnych wrazen!!!!!!!
Komentarz
Dodano
06.08.2006 20:51:19
A ja mam angielska wersje windowsa i nie pokazuje mi ekranu powitalnego tylko okienko do logowania - w ktorym pisze cos w stylu 'komputer jest uzywany i zostal zablokowany; tylko administrator tego moputera i nesca moga go odblokowac'. W polskiej wersji bylo tak, jak napisala redakcja, niestety nowego komputera mi sie zachcialo, a ze nie kupilam go w Polsce... reszte sobie dospiewajcie. Mam tylko swoje konto i konto goscia, ale nie chce zeby moi goscie (a jest ich dwoch) grzebali w moich plikach. Komp jest wlaczony 24h.
Komentarz
Dodano
05.08.2006 11:26:51
ta blokada jest bez sensu mozna ja zlamac
Komentarz
Dodano
05.08.2006 08:41:08
Z wygaszaczem ekranu znalem ale Win + L nie znalem
Komentarz
Dodano
05.08.2006 03:04:03
Bo kończą się funkcje Windows XP, które redaktorzy opisują.
Komentarz
Dodano
04.08.2006 13:26:26
czemu tak późno o tym piszecie, bo ja już dawno o ty wiem
Komentarz
Dodano
03.08.2006 15:00:28
CentrumXP.pl
Dodano:
03.08.2006 15:00:27
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1