Szukamy mieszkania/pokoju [WROCŁAW]

Czasami przychodzi w zyciu kazdego czlowieka taka sytuacja ze ... musi gdzies zamieszkac(jakos student). Tak wiec pisze do Was , bo moze sami macie takowy problem i/lub szukacie kogos do zamieszkania. Cos o nas (bo chodzi o 2 osoby mnie i moja dziewczyne) Jestesmy parka ktora szuka miejsca w jakims studenckim mieszkaniu. Nie palimy, nie pijemy (tak duzo jak wieelu studentow potrafi), nie "dajemy w zyle" Ja studiuje zaocznie na PWR, a moja dziewczyna na SWPS. Interesuje nas pokoj/mieszkanie raczej w nowym budownictwie (kamienice odpadaja). Jesli chodzi o reszte to poprostu pokoj w ktorym moga zamieszkac 2 osoby , oraz oczywiscie mogly gdzies zmiescic swoje klamoty ( ubrania , 2 laptopy, jakies gary[to zapewne w kuchni] , wiadomo jakies kosmetyki etc.) . Posiadamy pewne źwierzęta (szczurki ... mimo tego co ludzie mowia sa to dosc "pipol frendli" stworzenia). Dbamy o czystosc i porządek etc. Ogolnie jestesmy mili i spokojni. Lubimy czasami sie posmiac , czasami jakis film (nooo dosc czesto) obejzec. Niestety nie posiadamy swoich mebli.. wiec albo 2 lozka male albo 1 duze, biurko lub jakis stolik gdzie mozna by odrabiac lekcje ;p Jesli chodzi co naszego by sie pojawilo w mieszkaniu to tak :Toster, opiekacz, frytkownica, gofrownica. Milo by bylo gdyby osoby mieszkajace chcialy sie skladac na dobra wspolne (papier toaletowy, plyn do zmywania...). Nie wiem co tu jeszcze mozna napisac.. moze do jakiej kwoty no wiec 500zl + rachunki (od osoby) czyli 1000zl+rachunki. Jesli ktos pali to nam to nie przeszkadza, lub jesli pije tez. Jesli jestescie z wrocka i wiecie gdzie ktos szuka kogos do mieszkania to dajcie znac. Tutaj lub na gg (1405174). Naprawde zalezy nam na czasie by wszystko zalatwic gdzies w czerwcu (do lipca max).

Odpowiedzi: 2

No i zajefajnie ;] Jak cos da rade zalatwic to w Lodzi postawie Ci piwo :D
Ukey
Dodano
27.04.2009 01:34:55
Zagadnąłem do znajomej, która jakiś czas temu tam się wyprowadziła. Jak coś będzie wiedzieć, dam znać :)
XanTyp
Dodano
27.04.2009 01:22:38
Ukey
Dodano:
27.04.2009 00:37:54
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1