Szukam tematu o konsoli odzyskiwania

Za pomocą której możemy wklepać kilka komend i sprawić, że nasz system się uruchomi (jeżeli wcześniej wyświetlał nam np. czarny ekran i się nie ładował). Jestem przekonany że był tu chyba taki temat. Chciałbym go odnaleźć, proszę o link gdyż [size=7][b]WASZA WYSZUKIWARKA NIE DZIAŁA.[/b][/size] (nie, że "nie znajduje tematu", tylko NIE DZIAŁA. Sprawdzałem 5 razy).

Odpowiedzi: 4

Cześć, Ucho. Wielkie dzięki. Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć. Kiedyś miałem taki problem, że przy starcie tylko czarny ekran widniał. Wszedłem w konsolę odzyskiwania, coś tam usunąłem, coś tam nadpisałem i potem zadziałało. System zaczął się sprawnie uruchamiać. Nie pamiętam tylko co dokładnie ja zrobiłem? Coś chyba z jakimś plikiem "Isas" było (ale być może gadam kompletne bzdury, bo pamiętam to jak przez mgłę, więc plikiem jaki podałem się nie sugerujcie". I moje pytanie jeszcze dodatkowe brzmi, co się robi w takiej sytuacji? Nie mam żadnych problemów, ale kompletnie zapomniałem co ja wtedy robiłem. Może mi ktoś to przybliżyć? Chciałbym sobie po prostu przypomnieć co musi zostać odnowione, nadpisane itd aby się system uruchomił.
BUNCH
Dodano
25.10.2010 22:09:07
Cześć BUNCH :lol: [quote=BUNCH]Jestem przekonany że był tu chyba taki temat.[/quote] He he, nie raz i nie dwa :mryellow: Ja Ci zapodam linka: http://www.hotfix.pl/articles.php?article_id=12 Warto wgrać sobie konsolę na stałe jako jeden z systemów operacyjnych do wyboru przy starcie: http://support.microsoft.com/kb/307654/pl Pozdrowionka
Ucho
Dodano
19.10.2010 01:49:48
Dostęp do konsoli uzyskasz przez włożenie płyty instalacyjnej Windowsa i uruchomienie kreatora instalacji systemu. A dalej, poprzez użycie klawisza R (Repear). Następnie, komenda help - wprowadzi cię w listę komend do wykorzystania.
XanTyp
Dodano
18.10.2010 17:54:42
mało sprecyzowałeś swoją prośbę, może najzwyklej chodzi ci o tryb awaryjny z trybem tekstowym?
nemore
Dodano
18.10.2010 17:39:55
BUNCH
Dodano:
18.10.2010 14:41:05
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1