Szukam programu do testowania pamięci USB

Mam pamięć 1Gb, wiem że są na niej błędy i szukam oprogramowania które pomoże mi je wykryć/zlokalizować. Błąd jest następujący : wgrywam na pamięć zdjęcia (jpg) - przy próbie odczytania z pamięci większość z nich od ok połowy ma przesunięcie oraz kosmiczne kolory. Kto kiedyś pracował na dyskietkach to wie o czym mówię. Zwykłe formatowanie nie nie pokazuje błędów :(. HDD (usb) low format zmniejszył ale nie wyeliminował problemu - chciałbym mieć coś co wykaże konkretne błędy które będę mógł wydrukować i pokazać bez zastanawiania się czy pamięć zadziała przy reklamacji czy nie.

Odpowiedzi: 1

Moim zdanie to głupota ... jeszcze sobie głowę zawracać / życie utrudniać ... drukować ... udowadniać. Masz pewność że nie działa? Zanosisz mówisz co i jak - a oni ( sklep ) musi to przyjąć do reklamacji. Możesz też przy nich wgrać zdjęcie na PenDriva i otworzyć ... aby zobaczyli co się dzieje. Nie wiem jak wygląda taka reklamacja pamięci ( jeszcze takiego czegoś nie przeszedłem ) czy to wysyłają? i klient musi czekać ... czy wymieniają od reki na nowy? Ja osobiście jak mieliby to wysyłać (a ja musiałbym czekać 2tyg.) kupił bym nowego PenDriva .... 1GB Kingston'a to dziś wydatek rzędu 15zł. Pozdrawiam
–MaRciN–[PL]–
Dodano
26.01.2008 13:28:48
gromiasty
Dodano:
25.01.2008 20:32:50
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1