Szalejące Wi-Fi na Viście

Witam, mam jakiś dziwny problem z połączeniem poprzez wifi na viście. Mianowicie co kilka minut tracę połączenie. Stało się to nagle - nic nie instalowałem w systemie. Sieć mam opartą na routerze huawei d100 i modemie gsm - komplet Blueconnect. Dziwne jest też zachowanie ikony od sieci - czasem pokazuje się informacja: dostęp tylko lokalne i nie ma ikonki ziemi a internet działa poprawnie, innym razem opis taki sam a internet nie działa... Wifi ustawiona na emisję ssid, szyfrowanie wpa, kanal nadawania zmieniłem na 7. Karta wifi Intel(R) PRO/Wireless 3945ABG - wgrane aktualne sterowniki. Nie mogę ustalić czy wina jest po stronie sieci gsm i braku połączenia czy znowu mój system świruje... W systemie działa Avast (od roku) wiec jego nie mogę winić, zapora domyślna windowsowa.

Odpowiedzi: 3

dziwna sprawa - dzisiaj sieć działa jako 'tylko lokalne' a internet póki co działa... ikona ziemi pojawiła sie dopiero po 15 min... w czym może tkwić problem?
centrumxp_mnosal
Dodano
06.09.2010 23:55:40
Niestety nie - byłem przekonany że to wina wi-fi, wykonam wieczorem kolejny test, jak nie będzie działało zadzwonię do Ery.
centrumxp_mnosal
Dodano
06.09.2010 10:03:23
  • XanTyp 07.09.2010 00:26:13

    [quote=centrumxp_mnosal]jak nie będzie działało zadzwonię do Ery.[/quote]

Pytałeś swojego dostawcę, czy aby nic nie kombinuje z łączem?
XanTyp
Dodano
06.09.2010 00:33:53
centrumxp_mnosal
Dodano:
05.09.2010 22:59:55
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1