Synchronizacja z Win Mobile po instalacji w Viscie SP1

Witam, Na swoim laptopie posiadam zainstalowany Windows Vista Home Premium 64bit. Po zainstalowaniu Service Packa 1 przestala działac synchronizacja z urzadzeniami z Windows Mobile. Wczesniej wszystko bylo OK. Microsoft opisuje ten przypadek jako znany blad i podaje rozwiazanie: odinstalowac Centrum Obslugi Urzadzen z Systemem Windows Mobile i nastepnie zainstalowac je ponownie (http://support.microsoft.com/kb/950506). Niestety opisana metoda nie zadzialala w moim systemie. Probowalem juz na wiele sposobow (odinstalowalem firewalla, antywirusy etc.) - niestety bez sukcesu. Sprawdzilem tez moje urzadzenia z Windows Mobile (v6) - oba bez klopotow synchronizuja sie z Windowsami XP. Tak wiec problem tkwi gdzies w Viscie. Kazda pomoc bedzie mile widziana. To dla mnie wazny problem i zalezy mi na pilnym rozwiazaniu. Pozdrawiam, Tomek

Odpowiedzi: 1

Ja miałem podobny problem, na XP nie było problemów ale na Viście nie szło się połączyć jednak tylko przez kabel USB bo przez Bluetooth działało... Rozwiązałem to w taki sposób - odinstalowałem Centrum Obslugi Urzadzen z Systemem Windows Mobile, następnie w Menedżerze urządzeń usunąłem Microsoft Windows Mobile Remote Adapter znajdujący się w Kartach sieciowych. Potem zainstalowałem COUzSWM i podłączyłem smarthone'a przez kabel USB.
AndrewSpec
Dodano
23.07.2008 15:34:05
7tomek7
Dodano:
22.07.2008 14:17:51
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1