Synchronizacja plików komputer-pendrive

Witam poszukuje programu do automatycznej synchronizacji między komputerem a pendrive. A dokładniej chodzi mi o to: Na I komputerze mam folder praca do którego pobieram załączniki a także edytuje/zmieniam pliki. Na pendrive mam folder praca, do którego chciałbym aby po podłączeniu były uaktualniane pliki z komputera I do pendrive. W domu komputer II tez ma folder praca i podobne rzeczy robię jak na komputerze I i chciałbym aby też były aktualizowane na penie. Problem w tym, że już testowałem jeden program i problem wyglądał następujący. Na I komputerze "przybył" plik plik.txt, został on automatycznie zsynchronizowany i dodany do pena, po podłączeniu do komputera II i synchronizacji został usunięty z pena bo na komputerze II tego pliku nie ma. _________________

Odpowiedzi: 2

Sprawę załatwił program FreeFileSync, bardzo prosty w obsłudze i darmowy.
lord_maciek
Dodano
28.03.2011 15:36:39
A tradycyjne nadpisywanie plików starsze nowszymi [dysk <-> pendrive] ci nie działa? o.O Ale ok, każdy ma jak lubi. [url=http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?familyid=c26efa36-98e0-4ee9-a7c5-98d0592d8c52&displaylang=en]SyncToy 2.1[/url]
XanTyp
Dodano
02.03.2011 14:55:53
lord_maciek
Dodano:
02.03.2011 10:08:19
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1