Sync.out of range

Witam i prosze o pomoc w temacie jak wyzej.Niedawno wymieniłem karte gr z rodeona 9000 na rodeona 9600 pro i od jakiegos czasu, po włączeniu systemu xp home legal ,na monitorze pojawia sie pływajaca ramka z napisem Sync.Out Of Range , a monitor pozostaje czarny.Pomaga dopiero reset kompa (przyciskiem reset na obudowie) >Dodam ze mam monitor Samotron 76E i tak jest ustawiony w systemie i mam zaznaczona opcje :ukryj tryb których ten monitor nie obsługuje. Czy to moze byc wina karty?Mam do niej dosyc stare sterowniki te pozostałe po rodeonie 9000 ??Dzieki za pomoc i pozdrawiam. Acha przy tamtej karcie nigdy nic takiego mi sie nie działo?

Odpowiedzi: 1

Spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Odinstaluj dokładnie stery od starej karty i zainstaluj ponownie ATI Catalyst Manager.
ChrisGud
Dodano
09.11.2007 10:26:29
  • darmi 10.11.2007 22:29:04

    [quote=ChrisGud]Spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Odinstaluj dokładnie stery od starej karty i zainstaluj ponownie ATI Catalyst Manager.[/quote] Zainstalowałem Radeon Omega Drivers 3.8.360 (Cat 7.4) niestety nie pomogło ale zauwazyłem ze to dzieje sie wtedy gdy komp ma wieksza przerwe tzn np cały dzien jest wyłączony i włączam go wieczorem dzieje sie to tylko po takiej przerwie jak juz po restarcie sie włączy to jest ok.Mozna go włączac i wyłaczac i ok

darmi
Dodano:
09.11.2007 10:07:12
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1