Synaptics Dual Pad

Hej. Mam komputer Toshiba z preinstalowaną Vistą Home Premium. Jako urządzenie wskazujące dołączony był Synaptic Dual Pad, który działał bez zarzutu. Jakiś rok temu kupiłem sobie myszkę Logitecha i po zainstalowaniu sterowników i programu do niej, Dual Pad przestał mi działać . Dzisiaj wziąłem się za to i zainstalowałem najnowsze stery do Synaptic'a. Problem w tym, że nie obsługują one modułu Dual Pad . Nie mogę znaleźć jednak takowych do niego. Wie ktoś skąd je wziąć??

Odpowiedzi: 4

Temat rozwiązany - instaluję sobie Vistę na nowym dysku od nowa. Dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia...
burtek
Dodano
19.12.2009 23:18:29
To tak już zupełnie na marginesie: raczcie zauważyć panowie, że Logitech wyraźnie ostrzega w trakcie instalacji, że jego oprogramowanie może powodować dysfunkcję urządzeń wskazujących firmy Synaptics.
Veers
Dodano
13.12.2009 12:43:24
  • burtek 15.12.2009 16:53:40

    [quote=Veers]Ze strony Toshiby?[/quote] Fajnie że coś tam znalazłem... :/ [quote=XanTyp]Weź poprawkę na przerwania IRQ. Jeśli oba urządzenia korzystają z tego samego - tu może tkwić konflikt. Jedno będzie działać, drugie nie, albo i oba mogą na raz przestać reagować. Miałem tak kiedyś z bezprzewodową klawiaturą i myszą od Logitecha i mp3 Creative Zen.[/quote] Teraz oba działają bez poprawki. Problem w tym, że nie mam sterów do Dual Pad, tak, żebym mógł korzystać z tej dodatkowej funkcji przycisków... [quote=Veers]To tak już zupełnie na marginesie: raczcie zauważyć panowie, że Logitech wyraźnie ostrzega w trakcie instalacji, że jego oprogramowanie może powodować dysfunkcję urządzeń wskazujących firmy Synaptics.[/quote] Wiem o tym, ale Oba urządzenia przez jakiś czas żyły w zgodzie, aż tu nagle któregoś coś walnęło. Skutek: jak wyżej... :/ To jak? Wie ktoś skąd wziąć stery do Dual Pad? Będę wdzięczny...

Weź poprawkę na przerwania IRQ. Jeśli oba urządzenia korzystają z tego samego - tu może tkwić konflikt. Jedno będzie działać, drugie nie, albo i oba mogą na raz przestać reagować. Miałem tak kiedyś z bezprzewodową klawiaturą i myszą od Logitecha i mp3 Creative Zen.
XanTyp
Dodano
13.12.2009 02:33:26
Ze strony Toshiby ?
Veers
Dodano
12.12.2009 12:37:32
burtek
Dodano:
12.12.2009 09:13:39
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1