Świąteczne życzenia

Z okazji zbliżających się Świąt chciałbym wszystkim czytelnikom CentrumXP.pl złożyć najserdeczniejsze życzenia. Zdrowych, pogodnych Świąt, wiele radości w życiu prywatnym i zawodowym, spełnienia wszystkich marzeń, zarówno tych przyziemnych jak i tych zupełnie nierealnych, jak również szampańskiej zabawy Sylwestrowej. Myślę, że cała Redakcja Portalu, Moderatorzy i reszta ekipy się pod tym podpisuje. Wink

Pozdrawiam, Gift
Robert

Odpowiedzi: 2

Witam !

 Dziękuję i wzajemnie, Wesołych i pogodnych Świąt oraz szalenie spędzonego Sylwestra. Stick out tongue

 Pozdrawiam.
 

WaGonik
Dodano
23.12.2006 18:01:41
  • jaeo 23.12.2006 23:28:15

    <P><SPAN class=topictitle>Niech przy Wigilijnym stole zagości spokój, radość i pogodny nastrój. Niechaj Święta Bożego Narodzenia będą przepełnione zapachem choinki, rodzinną atmosferą i wewnętrznym ciepłem.</SPAN></P> <P><SPAN class=topictitle>Z okazji świąt bożego narodzenia życze wam wszystkim,zdrowia,szczęścia,pogody ducha i spełnienia marzeń i aby było lepiej niż na co dzień tego wam życze <b>Krzysztof</b>.</SPAN></P>

Ja także dołączam się do życzeń. Oby spełniły wam się wszystkie marzenia i oby ten czas był dla was okresem refleksji i miłych wspomnień. Spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.

Pozdrawiam,

Dawid.

Anathema
Dodano
23.12.2006 17:31:43
Bobi
Dodano:
23.12.2006 17:19:46
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1