svchost.exe wciąż wysyła jakieś dane

Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu proces svchost.exe wciąż wysyła jakieś dane. Na co dzień mam zainstalowany Kaspersky Internet Security 2011, ale ten program żadnego wirusa nie wykrył. Próbowałem innych programów, też nic. Próbowałem paru programów typu Windows Defender, Ad-aware, ale również i te programy nie wykryły żadnych trojanów itp. Proszę o pomoc. Pozdrawiam,

Odpowiedzi: 3

FF w wersji 4.0.x beta ma mechanizm Pomoc -> Uruchom z wyłączonymi dodatkami Możesz tego spróbować. W menu start jest folder Mozilli, gdzie znajdziesz FF do uruchomienia w trybie awaryjny. Warto by spróbować i tędy. Wina może też leżeć po stronie pluginów. Możliwości jest dosyć sporo. Przetestowanie każdej wtyczki może trochę zająć, ale... nie ma lekko.
XanTyp
Dodano
26.04.2011 12:21:01
Witam. Dzięki za odpowiedź. Spróbowałem tego, co napisałeś, ale niestety nie pomogło. Zauważyłem, że ten plik szaleje po odapleniu FireFox'a. Wcześniej tego na pewno nie było. Po czym to poznaje? Na kompie mam stać modem i diody send / receive nigdy tak nie "szalały" :)
TobiAlex
Dodano
25.04.2011 22:01:29
Skoro nie masz wirusów, to uznaj, że albo AV nie dają rady i spróbuj skanera on-line (np. MKS Online), albo, że svchost to nadal oryginalna aplikacja Windowsa i działa tak, jak powinna. Poczytaj też tutaj: http://forum.dobreprogramy.pl/problem-svchost-windows-t352115.html
XanTyp
Dodano
22.04.2011 23:14:41
TobiAlex
Dodano:
22.04.2011 14:42:33
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1