Super wypasiony konkurs Windows 7 ??? Chyba jakiś mega żart ...

Jestem wielce rozczarowany konkursem, który zapowiadał się tak wspaniale. Zacznijmy od tego, że dziś postanowiłem wziąć udział w drugiej rundzie. Wszystko pięknie, czekam z przerwami na jedzonko od 19. Wybija 20 i hop siup! Runda 2 > rozpoczynami - lista pytań już jest, no to szukamy odpowiedzi... i szukamy i szukamy itd. I wszystko pięknie. Zwłaszcza DDoS który sami sobie zgotowaliście... Mogliście przygotować się na wejście kilku/nastu/set tysięcy użytkowników. Efekt był taki, że pomimo, iż pytania otworzyłem zaraz po 20:00 udało mi się wysłać je po 20:24, czyli de facto po tym jak serwery zaczęły racjonalnie działać... Pozostaje tylko pogratulować wam akcji. Drugą sprawą jest fakt, iż o konkursie dowiedziałem się niedawno, a tym samym dopiero dziś odpowiedziałem na pytania z rundy 1. Tym samym mam już naliczony czas powyżej 230 000 sekund (od 23 marca). Czyli w rankingu generalnym nie mam już szans na przebicie się. Tak naprawdę to chyba brak jakiegoś rozsądnego rozwiązania ze strony organizatorów. W tym momencie mamy już wygranych z całego konkursu. Ci wszyscy, którzy o konkursie dowiedzieli się najwcześniej i udało im się najszybciej dostać do rundy 1, z czym tak naprawdę jak przeczytałem również były problemy z racji tego, iż nikt nie podał konkretnej godziny rozpoczęcia rundy 1. A chyba wszyscy wiemy, iż czas jest tu najważniejszy, bo pytania raczej nie będą w dalszych rundach zbyt trudne... Zatem życzę wszystkim powodzenia w tym konkursie!!!

Odpowiedzi: 20

Moim zdaniem konkurs to zabawa (i przy okazji reklama Windows Live :D). Jeśli ktoś może grac o 20 to moze (i ma szanse na wygrana) jesli nie moze to trudno. Nie ma co sie wykłócać o zasady i sposób dzialania konkursu, ponieważ to nie wina zasad ze ktos nie wygral (ale oczywiscie zawsze mozna na nie zwalić wine). Zasady są moim zdaniem dobre i zgadzam sie z przedmowcami ze gdyby je zmieniono to bysmy sie kłócili o 100 tys kont Krysi czy Jacka na tate, mame, babcie i chomika. Jest regulamin, jak kto chce to bierze udzial, jak mu sie nie podoba to niech nie gra, zamiast potem zwalac wine na wszystko dookola i zasypywac forum beznadziejnymi tekstami o niedorozwinietej rodzinie.
zbyhu8703
Dodano
29.04.2009 21:31:32
  • Lamer 29.04.2009 22:15:09

    [quote=zbyhu8703]Moim zdaniem konkurs to zabawa (i przy okazji reklama Windows Live :D). Jeśli ktoś może grac o 20 to moze (i ma szanse na wygrana) jesli nie moze to trudno. Nie ma co sie wykłócać o zasady i sposób dzialania konkursu, ponieważ to nie wina zasad ze ktos nie wygral (ale oczywiscie zawsze mozna na nie zwalić wine). Zasady są moim zdaniem dobre i zgadzam sie z przedmowcami ze gdyby je zmieniono to bysmy sie kłócili o 100 tys kont Krysi czy Jacka na tate, mame, babcie i chomika. Jest regulamin, jak kto chce to bierze udzial, jak mu sie nie podoba to niech nie gra, zamiast potem zwalac wine na wszystko dookola i zasypywac forum beznadziejnymi tekstami o niedorozwinietej rodzinie.[/quote] Nom :mryellow: i teraz wiemy jak wygrac (bo wyszlo, zeby miec win7 to NIE trzeba siedziec od 19.50) - wystarczy spokojnie odpowiedziec na wszystkie pytania, do tego mamy podpowiedzi, wiec po co narzekac ? Koles ktory ma ponad 2,5 mln sek (respect) wylal sie na to zamieszanie z szybkoscia odpowiadania i ma super system :-s czekamy na nastepne konkursy w ktorym liczy sie czas....

Na miejscu szefów tych panów, którzy organizowali caly ten jarmark zamiescilbym ankiete pt Jak twoim zdaniem zorganizowany byl konkurs windows rozwinie skrzydla? Chociaz w zasadzie to i tak wszyscy juz znamy odpowiedz...
qoodlata@hotmail.com
Dodano
24.04.2009 00:36:52
W tego typu konkursach odpowiedź "żadna" raczej się nie pojawia. Chyba, że pytanie jest w stylu "Czego brakuje?". Prędzej uznana będzie błędna odpowiedź, dlatego trzeba wybierać tą "najbliższą prawdy". Niestety na profesjonalizm ze strony organizatorów nie ma co liczyć. Popełniają błędy, tworzą mijające się z prawdą artykuły, które służą jako podpowiedzi i są stawiane wyżej niż wiedza praktyczna. Widziałem już kilka pytań gdzie odpowiedzi poprawne były co najmniej 2, a widziałem też takie, gdzie odpowiedzi poprawnych w zasadzie nie było ... Oczywiście uznawana jest jedna - "najpoprawniejsza" - odpowiedź wskazana przez organizatora. W zasadzie to nie problem, gdy są wątpliwości odnośnie pytania - pod warunkiem, że organizator przyzna się do pomyłki, a nie będzie szedł w zaparte. W moim wypadku reklamacje, były odwracane w żarty, a gdy grzecznie poprosiłem o rzetelną argumentację "dlaczego moje odpowiedzi są błędne" to zostałem bezczelnie zignorowany. I tego samego spodziewałbym się w tym wypadku ... Konkurs wygrają Ci, którzy będą mieli szczęście i takie "pytania" ich ominą, bądź będą mieli farta i pomyślą tak samo jak ich autor.
Asthi
Dodano
10.04.2009 21:27:04
Że sama witryna, czy też portal Windows Live Today to MSN nie ma żadnych wątpliwości, one pojawiają się po dodaniu wyrażenia "rozszerzona", a wg mnie nie powinno być żadnych wątpliwości, przy udzielaniu odpowiedzi. Po prostu autorzy pytań chcą przedobrzyć i próbują łapać za słówka, literki, itp. I jak widać nie raz już przedobrzyli - runda 2 i 5 - jak wspomniałem powyżej.
rubins
Dodano
10.04.2009 00:21:24
I tu jako jeden z tych, którzy też odpowiedzieli tak jak kowi, można by rozpocząć polemikę związaną z tym pytaniem. Czy wg Ciebie (Krzysiek 85) "rozszerzona" to jest to samo co główna? Organizatorzy w swojej podchwytliwości pytań zapędzają się w kozi róg i narażają na późniejsze nieścisłości. Chociażby też w jedym z pytań rundy 5 pojawia się usługa Space (tak dokładnie tak jest napisane), gdzie wszyscy znają usługę Spaces. I teraz bez wyjaśnień zaliczą różne wersje odpowiedzi. (tak sądzę, czas pokaże).
rubins
Dodano
09.04.2009 23:21:57
  • Krzysiek_85 09.04.2009 23:42:30

    [quote=rubins]I tu jako jeden z tych, którzy też odpowiedzieli tak jak kowi, można by rozpocząć polemikę związaną z tym pytaniem. Czy wg Ciebie (Krzysiek 85) "rozszerzona" to jest to samo co główna? [/quote] Moze inaczej: a) Wpisujac w google Windows Live Today odnajdziemy MSN. b) W Messengerze mamy do czynienia z wersja [b]okrojona MSN[/b]. Jest to okienko Today. Zatem jego rozszerzona wersja jest portal [b]MSN[/b]. c) Strona w okienku wspomnianym powyzej nazywa sie [b]MSN[/b] Today (co widzimy klikajac na [b]O stronie[/b]). Wiec moim zdaniem tak czy owak jest to skrot [b]MSN[/b].

Bo jest to wlasnie rozszerzona witryna Windows Live Today. Wersje okrojona mozna chociazby zobaczyc domyslnie w Messengerze.
Krzysiek_85
Dodano
09.04.2009 22:16:40
[quote]7. "Rozszerzona" witryna Windows Live Today określana jest skrótem: WLT Żadna z odpowiedzi nie jest poprawna MSN MST[/quote] Zaznaczyłem [i]Żadna z odpowiedzi nie jest poprawna[/i], a pokazuje, że powinno być [i]MSN[/i]. MSN to skrót od [i]Microsoft Network[/i] - co to ma wspólnego z [i]Rozszerzoną witryną Windows Live Today[/i]?!
kowi
Dodano
09.04.2009 22:08:03
1) Nigdzie nie napisałem, że staram się jak najszybciej odpowiadać na pytania, bo tak nie robię 2) McAku kończę "rozmowę" z tobą dziecko, nie będę "dyskutował" ze sfrustrowanym, pijanym trollem, który mnie w dodatku obraża: [quote]Ty pewnie pajacu nalezysz do PIS(d)owcow[/quote] [quote]Ty jestes przyglupi czy co ?[/quote] [quote]fraglesie[/quote] Zanim jednak skończę, przytoczę przykład rozdwojenia jaźni szanownego pana McAku: [quote]Tutaj gwarantujesz, ze czas nie ma znaczenia tylko poprawne odpowiedzi.. znowu jest zabawnie... jakby 1000 osob by tak odpowiedzialo, to dasz im te visty ? przeciez wg Ciebie czas sie tu nie liczy....[/quote] Autor tym samym stwierdza, że czas jest bardzo istotny, ale potem...: [quote]Biedny the blood, taaaki znawca a jest 11 pozycji za mna. ja juz przestalem gonic czas, teraz rowniez tylko utrzymuje pozycje w 100, to nie jest trudne zwazywszy na to, ze mam czas od rundy do rundy na prawidlowe odpowiedzi a pogon za ludzmi ktorzy jak psy siedza od poczatku kazdej z rund i maja po 4 rundach mniej niz 500 sekund jest bezsensowna. Oczywiscie, gdybys byl inteligentny, to wiedzialbys, ze Ty bez problemu utrzymasz sie w pierwszej 100, jesli do konca bedziesz odpowiadal poprwanie na wszystkie pytania... no coz.. dziecko bez opieki moze poszpanowac textami z google...[/quote] stwierdza, że czas jest nieistotny tylko punkty. :lol: I na tym EOT z mojej strony.
theblood
Dodano
07.04.2009 20:01:31
  • McAku 08.04.2009 01:03:55

    [quote=theblood] Zanim jednak skończę, przytoczę przykład rozdwojenia jaźni szanownego pana McAku... [quote] ](*,) 1...Buahahahah co za idiota, to pewnie u ciebie rodzinne.. Znowu mialem racje, z twojej strony po raz kolejny brak JAKIEJKOLWIEK odpowiedzi na moje pytania i kolejny "atak rozpaczy" buahahah.. o lol teraz bedzie dobre; to bylo takie zabawne, ze smialem sie z 10 minut.. Idiota zwany theblood cytuje Moją "rozdwojona jazn" [ktos wie o co chodzi ?] zapominajac, ze sam sobie i innym nie potrafil nic udowodnic, piszac: "Jesli ktos odpowie we wszystkich rundach na 7/7 to bez względu na czas na pewno zgarnie Windowsa 7 z klasyfikacji generalnej"... [tlumaczac dla rodziny blooda: oznacza to, ze On twierdzi ze "bez względu na czas.." kazdy kto ma max pkt w rankingu generalnym zlapie sobie viste 7] BZDURA, BO - jest do wygrania bodajze 100 (?) Vist 7 a gdyby 200 osob odpisalo wg schematu bloodka, to i tak tylko pierwsze 100 dostanie [I tu widzimy od razu, ze lepsze czasy wygraja - zalapales bloodek ? to jest zaprzeczenie (sprawdz w google znaczenie tego slowa) Twoich domyslow] A wczesniej napisal: "Zaś jesli chodzi o Ranking Generalny (...) tutaj juz nawet duze czasy i mniejsze ilosci pk mają znaczenie, prawda.." [dla rodziny bloodka: oznacza to, ze bloodek zmartwil sie, stwierdzajac, ze czas ma jednak znaczenie.. hmm :^o .. dziwne, bo napisal to wczesniej a dopiero pozniej zaczal brnac w jakies bzdury] Po czym, po moim pytaniu, jak zwykle BRAK odpowiedzi, ze strony tego inteligenta... nic nowego... ](*,) 2...Bardzo podobalo Mi sie zdanie bloodka: " Ja niestety już 2 pkt straciłem i to nie przez pośpiech.." buahahah... przeciez wiemy, ze przez Twoja glupote '-.-' W kazdym zdaniu poglebiasz ja coraz bardziej... zabawne... No coz, z czyms sie trzeba urodzic... co nie bloodek ? ](*,) 3...Jeszcze piekniejsze zdanie: "kończę "rozmowę" z tobą dziecko... " buahahahah Skoro "dzieciak" jest taki kawal przed toba w rankingu, to jak sie czujesz jako dorosly ? cos nie tak z rozwojem umyslowym, ze dzieci przeganiaja Cie w takich doroslych pytaniach ? :-k Wyszlo na to, Ze sam sobie zaprzeczyles a nie potrafiac sie wybronic i zeby wyjsc z twarza, chcesz moimi zdaniami stworzyc jakies Swoje bezsensy, zeby Mi dowalic ? czlowieczku.. ty chodziles u siebie na wsi do szkoly ? czy tylko siedziales w oborze '-.-' a pro-po Twoich bredni czlowieku z lasu [-( WYJASNIE CI BO WIDZE, ZE NIE ZALAPALES O co chodzilo w moich zdaniach. * "Tutaj gwarantujesz, ze czas nie ma znaczenia tylko poprawne odpowiedzi.. znowu jest zabawnie... jakby 1000 osob by tak odpowiedzialo, to dasz im te visty ? przeciez wg Ciebie czas sie tu nie liczy.. --> jak mozna byc takim glupim czlowiekiem, zeby przytaczac MOJE pytanie do CIEBIE bloodku - jako NIBY Moje stwierdzenie, ze czas nie liczy sie... UWAGA - WYJASNIENIE ZDANIA (Mojego pytania do Niego) pytalem o to, czy bloodek zagwarantuje temu 1000 osob, co beda mialy max pkt w rankingu (wg Bloodka KAZDY taki czlowiek bez wzgledu na czas zgarnie windowsa 7 w ran. generalnym) ze dostana te visty 7 ? 2 zdanie, rownie zabawne i w zaden sposob nie powiazane z 1: ** "Biedny the blood, taaaki znawca a jest 11 pozycji za mna. ja juz przestalem gonic czas, teraz rowniez tylko utrzymuje pozycje w 100.." UWAGA - WYJASNIENIE ZDANIA szczyt piramidy glupoty, w zenicie na olimpie, w letnim szczytowaniu zyrafy :-) w tym oto zdaniu wyjasniam, ze nie ma szans dogonic osoby z takimi niskimi czasami, wiec skupiam sie na pkt i prawidowych odpowiedziach :d/ Czy tu widac jakies sprzeczne pisanie o tym, czy czas sie liczy czy nie ? Czy ktos oprocz ynteligenta bloodka potrafilby powiazac te dwa luzne zdania i wymyslic lepsze bdury od niego ? Bardzo prosze o nie usuwanie tego postu :-P niech sluzy do celow szkoleniowych na przyszlosc, by ludziska nie osmieszali sie takimi bzdurnymi wypowiedziami ](*,) ](*,) ](*,) Nc

Nie można ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że udzielenie poprawnej odpowiedzi na wszystkie pytania zagwarantuje otrzymanie Windows 7. Jest to natomiast bardzo prawdopodobne. Ilość osób posiadających komplet punktów maleje, a nie rośnie. Oczywiście ktoś może wysłać zaproszenia do udziału w konkursie pod sam jego koniec, ale nie ma to większego sensu.
indygo27
Dodano
07.04.2009 13:17:05
McAku: Mniej chodzenia do baru bo alkohol niszczy ci mózg, to ewidentnie widać po twoich postach. Poza tym nie wagaruj w tym gimnazjum, bo już masz problemy w czytaniu ze zrozumieniem. Ja właśnie jestem przeciwnikiem ludzi, ktorzy zakladają dziesiątki kont byle tylko zgarnąc jak najwięcej nagród, ktore potem wystawiają na allegro. Wygrywać powinny jedynie uczciwe osoby. Osoby poprawnie odpowiadające na pytania we wszystkich rundach mają system w kieszeni, prosta matematyka. Ja niestety już 2 pkt straciłem i to nie przez pośpiech ale mimo to po cichu liczę że uda mi się utrzymac w pierwszej 100-ce. Swoja droga dzieku temu konkursowi dowiedzialem sie o świetnym i w dodatku darmowym SkyDrive, gdyby nie konkurs to nadal motalbym sie z dziadowskimi serwerami padającymi co chwila i "gubiącymi" pliki, bo o SD nie wiedziałbym...
theblood
Dodano
06.04.2009 02:14:14
  • tonieja 06.04.2009 13:12:57

    [quote=theblood]Osoby poprawnie odpowiadające na pytania we wszystkich rundach mają system w kieszeni, prosta matematyka.[/quote] A wiesz ile tych osób jest? Ranking generalny jest niemiarodajny, bo nie mówi czy ktoś ma mniej punktów z racji popełnionych błędów czy dlatego, że nie zaprosił jeszcze 3 osób lub nie rozwiązał rundy "0" na co czas jest do końca konkursu. Osób poprawnie odpowiadających na pytania we wszystkich rundach wciąż może być więcej niż Windowsów.

  • McAku 07.04.2009 12:39:00

    [quote=theblood]McAku: Mniej chodzenia do baru bo alkohol niszczy ci mózg, to ewidentnie widać po twoich postach. Poza tym nie wagaruj w tym gimnazjum, bo już masz problemy w czytaniu ze zrozumieniem. [/quote] #-o Widocznie Twoj psychiatra tobie to polecil i przestales chodzic a mimo to nie jestes bardziej inteligentny niz inny. Jakie to przykre.. brakuje zebys jeszcze napisal popularne slowo zal... :lol: Ty pewnie pajacu nalezysz do PIS(d)owcow, oni tez nie odpowiadaja na zadane pytania, tylko od razu atakuja czlowieka jakimis pustymi textami. Nie uzyskalem od ciebie odpowiedzi na Moje pytanie, tylko szczeniacka wypowiedz. godne politowania. Biedaczku, pewnie te 2 pkt straciles bo nachlany :redface: rozwiazywales runde nie widzac textu ](*,) Biedny the blood, taaaki znawca a jest 11 pozycji za mna. ja juz przestalem gonic czas, teraz rowniez tylko utrzymuje pozycje w 100, to nie jest trudne zwazywszy na to, ze mam czas od rundy do rundy na prawidlowe odpowiedzi a pogon za ludzmi ktorzy jak psy siedza od poczatku kazdej z rund i maja po 4 rundach mniej niz 500 sekund jest bezsensowna. Oczywiscie, gdybys byl inteligentny, to wiedzialbys, ze Ty bez problemu utrzymasz sie w pierwszej 100, jesli do konca bedziesz odpowiadal poprwanie na wszystkie pytania... no coz.. dziecko bez opieki moze poszpanowac textami z google... :wtf: Ponawiam prosbe o Twoja odpowiedz na Twoje zabawne stwierdzenie: "Jesli ktos odpowie we wszystkich rundach na 7/7 to bez względu na czas na pewno zgarnie Windowsa 7 z klasyfikacji generalnej." buahahaha Tutaj gwarantujesz, ze czas nie ma znaczenia tylko poprawne odpowiedzi.. znowu jest zabawnie... jakby 1000 osob by tak odpowiedzialo, to dasz im te visty ? przeciez wg Ciebie czas sie tu nie liczy.... :-s Chyba miales duzy "problem w czytaniu ze zrozumieniem" bo jakos nie ujrzalem Twojej odpowiedzi fraglesie '-.-' Jeszcze cos yntelygencie '-.-' te Twoje "Ja właśnie jestem przeciwnikiem ludzi, ktorzy zakladają dziesiątki kont ." Ty jestes przyglupi czy co ? [-x pewnie nie zauwazyles, ze ja ich rowniez NIE popieram, tylko pokazuje co robic i nie tracic czas na bezsensowne zakladanie setek kont... bez komentarza... Pozdro dla nie biegnacych za czasem.... :-&

  • McAku 07.04.2009 12:41:46

    [quote=tonieja][quote=theblood]Osoby poprawnie odpowiadające na pytania we wszystkich rundach mają system w kieszeni, prosta matematyka.[/quote] A wiesz ile tych osób jest? Ranking generalny jest niemiarodajny, bo nie mówi czy ktoś ma mniej punktów z racji popełnionych błędów czy dlatego, że nie zaprosił jeszcze 3 osób lub nie rozwiązał rundy "0" na co czas jest do końca konkursu. Osób poprawnie odpowiadających na pytania we wszystkich rundach wciąż może być więcej niż Windowsów. [/quote] I jeszcze cos '-.-' popieram Cie -tonieja-. Theblood twoje stwierdzenia sa coraz bardziej zabawne.. Twoje zdanie jest podobne do Twego slawnego juz: "Jesli ktos odpowie we wszystkich rundach na 7/7 to bez względu na czas na pewno zgarnie Windowsa 7 z klasyfikacji generalnej" Zaczynasz sie powtarzac.. Hmm

Ja miałem jedną, moja rodzina miała resztę, a ja sprzedawałem. Proste.
golabtomek
Dodano
05.04.2009 16:49:15
  • andi123 05.04.2009 17:29:34

    [quote=golabtomek]Ja miałem jedną, moja rodzina miała resztę, a ja sprzedawałem. Proste.[/quote] Bez komentarza!!![-x

golabtomek napisał: Tak. Jasne. Tylko, że ten pomysł ma taką jedną największą wadę: Polacy niestety kombinują, a wtedy zakładali by po 100 kont i grali by aż poznają wszystkie pytania i odpowiedzi na nie. Proste. Więc myślę ,że masz szansę aby to stwierdzenie rozwinąć i napisać w jaki sposób wszedłeś w posiadanie tak licznej ilości nagród w poprzednim konkursie ,które następnie znalazły się na allegro!
andi123
Dodano
05.04.2009 16:36:46
[quote]poprawność odpowiedzi jest weryfikowana już PO zakończeniu rundy[/quote] Tylko, że możesz sobie sprawdzić sam odpowiedzi... proste. Ja zaraz po wysłaniu odpowiedzi wiem, co zaznaczyłem źle. Takie zasady jakie są, są najbardziej sprawiedliwe.
golabtomek
Dodano
05.04.2009 16:35:56
golabtomek: zanim ponownie pozwolisz sobie na osobiste wycieczki, upewnij się czy nie masz przypadkiem problemów z percepcją. Niech zakładają nawet i po 1000 skoro dla tych twoich hipotetycznych konstruktów takie rozwiązanie jest prostsze niż czytanie podpowiedzi. Zresztą Twoja absurdalna teza i tak nie ma racji bytu, ponieważ poprawność odpowiedzi jest weryfikowana już PO zakończeniu rundy. Jakaś konkluzja? Nic nie muszę, a sprawa nie dotyczy tylko i wyłącznie mnie. Udział w konkursie organizowanym tutaj biorę po raz pierwszy i liczyłem na zasady fair play. Niestety przez ten chybiony pomysł z liczeniem czasu nie znajduję ich. theblood: no i w czym problem, że wygrywali na całą rodzinę? Jeśli byli tak dobrzy - to chwała im za to. Poza tym autorzy tego konkursu wręcz zachęcają do tego, żeby zaprosić do udziału rodzinę czy znajomych. Powiem więcej - można za to zgarnąć dodatkowe 3 punkty.
Neoque
Dodano
05.04.2009 15:01:42
Jesli ktos odpowie we wszystkich rundach na 7/7 to bez względu na czas na pewno zgarnie Windowsa 7 z klasyfikacji generalnej. A jak ktos chce wygrać 100 nagrod na 50 kontach, to płacze i narzeka na zasady... W poprzednim konkursie przecież ludzie mieli po kilkanaście kont i wygrywali na babkę, dziadka, ojca, matkę, ciotkę i cholera wie kogo jeszcze - to dopiero bylo niesprawiedliwe.
theblood
Dodano
05.04.2009 13:33:28
  • McAku 05.04.2009 19:10:47

    [quote=theblood]Jesli ktos odpowie we wszystkich rundach na 7/7 to bez względu na czas na pewno zgarnie Windowsa 7 z klasyfikacji generalnej. A jak ktos chce wygrać 100 nagrod na 50 kontach, to płacze i narzeka na zasady... W poprzednim konkursie przecież ludzie mieli po kilkanaście i wygrywali na babkę, dziadka, ojca, matkę, ciotkę i cholera wie kogo jeszcze - to dopiero bylo niesprawiedliwe. [/quote] kolejny przyklad usposledzenia, mowic jak glupiemu na miedzy '-.-' a wiec zagwarantujesz wszystkim, ktorzy odpowiedza poprawnie na wszystkie pytania, ZE dasz im te Visty 7-mki tak ? bo jakby 100 osob poprawnie odpowiedzialo, to wg Ciebie i tak dostana te systemy ? buahahahah ludzie smiac sie , czy jak reszta milczec zeby nie byc wysmianym ? pewnie znowu odezwie sie kilka osob, ktore sa "oblatane" w tych konkursach i wiedza, ze sprawiedliwosci tu nie ma.. jak wyzej... pozostaje siedziec jak pies i czekac na godzine 20 kazdej nastepnej rundy... buhahaha, wole ten czas spedzic w barze... aha, mniejszym problemem byloby dopuszczanie do konkursu osoby majace konta email dluzej niz miesiac... nie musze tlumaczyc, ze to skresliloby liste oszustow ? i nie wyskakujcie, ze traca szanse uczestnicy, ktorzy maja emaile od tygodnia itp. skoro znawcy maja problemy z tym konkursem, to zadnych szans nie maja laicy, posiadajacy konta email od tygodnia itp. itd. to takie trudne ? aha, sorry, przeciez wy nie macie w firmie znawcow, ktorzy potrafiliby wprowadzic taka kontrole.. Pogratulowac.... buahahah

  • McAku 05.04.2009 19:11:59

    [quote=theblood]Jesli ktos odpowie we wszystkich rundach na 7/7 to bez względu na czas na pewno zgarnie Windowsa 7 z klasyfikacji generalnej. A jak ktos chce wygrać 100 nagrod na 50 kontach, to płacze i narzeka na zasady... W poprzednim konkursie przecież ludzie mieli po kilkanaście i wygrywali na babkę, dziadka, ojca, matkę, ciotkę i cholera wie kogo jeszcze - to dopiero bylo niesprawiedliwe. [/quote] kolejny przyklad usposledzenia, mowic jak glupiemu na miedzy '-.-' a wiec zagwarantujesz wszystkim, ktorzy odpowiedza poprawnie na wszystkie pytania, ZE dasz im te Visty 7-mki tak ? bo jakby 100 osob poprawnie odpowiedzialo, to wg Ciebie i tak dostana te systemy ? buahahahah ludzie smiac sie , czy jak reszta milczec zeby nie byc wysmianym ? pewnie znowu odezwie sie kilka osob, ktore sa "oblatane" w tych konkursach i wiedza, ze sprawiedliwosci tu nie ma.. jak wyzej... pozostaje siedziec jak pies i czekac na godzine 20 kazdej nastepnej rundy... buhahaha, wole ten czas spedzic w barze... aha, mniejszym problemem byloby dopuszczanie do konkursu osoby majace konta email dluzej niz miesiac... nie musze tlumaczyc, ze to skresliloby liste oszustow ? i nie wyskakujcie, ze traca szanse uczestnicy, ktorzy maja emaile od tygodnia itp. skoro znawcy maja problemy z tym konkursem, to zadnych szans nie maja laicy, posiadajacy konta email od tygodnia itp. itd. to takie trudne ? aha, sorry, przeciez wy nie macie w firmie znawcow, ktorzy potrafiliby wprowadzic taka kontrole.. Pogratulowac.... buahahah ](*,)

  • McAku 05.04.2009 19:20:59

    [quote=McAku][quote=theblood]Jesli ktos odpowie we wszystkich rundach na 7/7 to bez względu na czas na pewno zgarnie Windowsa 7 z klasyfikacji generalnej. A jak ktos chce wygrać 100 nagrod na 50 kontach, to płacze i narzeka na zasady... W poprzednim konkursie przecież ludzie mieli po kilkanaście i wygrywali na babkę, dziadka, ojca, matkę, ciotkę i cholera wie kogo jeszcze - to dopiero bylo niesprawiedliwe. [/quote] sorki za podwojny odpis, ale jestem u kumpla, ma radiowke i swiruje.. hahaha, wlasnie zaliczam 4 runde, po 3 dniach, wiec czas bedzie zajefajny... jesli utrzymam tempo to tylko czas mnie zrzuci nizej w rankingu i zaden glab z 100 kont mnie nie dogoni.. walczymy :-) chrzanie czas, przynajmniej bede mial satysfakcje z zaliczonych odpowiedzi...

  • Rafal2122 05.04.2009 23:09:38

    [quote=McAku]kolejny przyklad usposledzenia, mowic jak glupiemu na miedzy '-.-' a wiec zagwarantujesz wszystkim, ktorzy odpowiedza poprawnie na wszystkie pytania, ZE dasz im te Visty 7-mki tak ? bo jakby 100 osob poprawnie odpowiedzialo, to wg Ciebie i tak dostana te systemy ? buahahahah ludzie smiac sie , czy jak reszta milczec zeby nie byc wysmianym ? pewnie znowu odezwie sie kilka osob, ktore sa "oblatane" w tych konkursach i wiedza, ze sprawiedliwosci tu nie ma.. jak wyzej... pozostaje siedziec jak pies i czekac na godzine 20 kazdej nastepnej rundy... buhahaha, wole ten czas spedzic w barze... aha, mniejszym problemem byloby dopuszczanie do konkursu osoby majace konta email dluzej niz miesiac... nie musze tlumaczyc, ze to skresliloby liste oszustow ? i nie wyskakujcie, ze traca szanse uczestnicy, ktorzy maja emaile od tygodnia itp. skoro znawcy maja problemy z tym konkursem, to zadnych szans nie maja laicy, posiadajacy konta email od tygodnia itp. itd. to takie trudne ? aha, sorry, przeciez wy nie macie w firmie znawcow, ktorzy potrafiliby wprowadzic taka kontrole.. Pogratulowac.... buahahah Brick wall[/quote] Jedynym przykładem upośledzenia to jesteś tutaj Ty!! 43 osoby mają komplet punktów, 7-ków jest 100, więc jeśli ktoś nie popełni błędu to na 100% będą mieli... jest 260 nagród w rankingu głównym, a tylko 43 mają komplet więc nie trudno jest zdobyć nagrodę tylko najpierw trzeba pomyśleć, a nie ciągle narzekać! Skoro wolisz ten czas spędzać w barze to idź i się uchlej! Konkurs jest dla tych, którzy chcą się czegoś nowego dowiedzieć, nauczyć i przy okazji jakąś fajną nagrodę wygrać. Ale tak to już jest w Polsce, że nawet gdy rozdają coś za darmo to znajdą się tacy, którym coś nie będzie pasowało i będą mili kolejną okazję do narzekania... To uczestnicy powinni się dostosować do regulaminu, a nie regulamin do uczestników! PS następnym razem powstrzymaj się od obrażania innych i naucz się pisać, bo twoja wypowiedź wygląda jak napisana przez rozżalonego dzieciaka, bez ładu i składu...

Tak. Jasne. Tylko, że ten pomysł ma taką jedną największą wadę: Polacy niestety kombinują, a wtedy zakładali by po 100 kont i grali by aż poznają wszystkie pytania i odpowiedzi na nie. Proste. Liczenie od 20 jest akurat bardzo dobre. A co do serwerów, to przepraszam, ale ja nie mam żadnych problemów z nimi. [b]Neoque[/b] - zachowujesz się jakbyś MUSIAŁ wygrać nagrodę bo innaczej się popłaczesz... To zabawa jest, a jak sie uda wygrać to będzie dobrze.
golabtomek
Dodano
05.04.2009 11:49:44
  • McAku 05.04.2009 18:56:41

    [quote=golabtomek]Tak. Jasne. Tylko, że ten pomysł ma taką jedną największą wadę: Polacy niestety kombinują, a wtedy zakładali by po 100 kont i grali by aż poznają wszystkie pytania i odpowiedzi na nie. Proste. Liczenie od 20 jest akurat bardzo dobre. A co do serwerów, to przepraszam, ale ja nie mam żadnych problemów z nimi. [/quote] Stary, czy ty rowniez nalezysz do ludzi uposledzonych umyslowo ? popieram tych, ktorym liczenie od 20 jest nie na reke '-,-' BUAHAHAHAHAHA ---> robimy testa --> zalozenie 100 kont: !!!! jesli zalozymy, ze przeczytasz kazde pytanie w sekunde; piszesz jak maszyna i serwery nie swiruja: (kroki: rejestracja bez bledow, aktywacja konta, zalozenie konta w centrumxp, potwierdzenie przez email, logowanie do centrumxp, rejestracja w konkursie, logowanie, czytanie pytan z rund - buahaha zapisanie pytan z odpowiedziami, po przeczytaniu wszystkich mozliwych pytan z TWOICH smiesznych 100 kont --> 100x7 pytan = 700 ? to i tak nie wyczerpuje pytan w konkursie a TRACIMY CZAS NA "poznanie wszystkich pytan" buahahah) 1 konto --> ok.3 min 100 kont x 3min --> 300 min - 5h --> srednio, bo nie uwzglednilem czasu potrzebnego na zapisanie kazdego z 7 pytan z kazdego zalozonego konta Szybko czytam, wymyslam bzdurne konta, mialem 5 z dyktan, wiec nie robie bledow :-) komp mi sie nie wiesza, wiec jakos nadazam z zakladaniem :-) o lol... Oczywiscie "miszczowie" [specjalny blad] sa lepsi ode mnie i zaloza kazde konto w minute, co nie ?... w 5h to kazdy glab nauczy sie listy mozliwych pytan na pamiec lub przyswoi sobie te programy od reki '-.-' Juz nie wspomne, ile godzin zajmie wejscie z KAZDEGO z tych 100 kont do rundy i czytanie pytan wraz z odpowiedziami.. Wyjdzie na to, ze wiekszosc "ynteligentow" straci na to kilka dni, czas i kilka pkt z rundy, bo wiecej czasu zajmie im wyszukanie odpowiedzi na "przygotowanych" szablonach odpowiedzi ze 100 kont, buahahah, niz przeczytanie podpowiedzi do pytan i samodzielne odpowiedzenie na pytania.... Ps.: Ja NIE uzywam konkursowych programow, nie czytalem dodatkowych tresci o nich z neta i.... do tej pory w 3 rundach + rundzie zerowej zrobilem 1 blad, Mam miejsce 75 :-) bez tych 100 kont, ale po tym poscie zastanawiam sie jaki jest sens uczestnictwa w tym konkursie... zaoszczedzilem te 5 h i mam wieksza satysfakcje, bo czas spedzilem w barze a nie siedzac i "trenujac" (?) wbijanie pytan do glowy... buahahahahah

Właśnie miałem o tym napisać. No, pardon, ale czas liczony od momentu "udostępnienia" kolejnej rundy jest jakimś nieporozumieniem - zwłaszcza w sytuacji tak dużych problemów z serwerami. Jaki to ma sens? Równie dobrze możecie zacząć sprzedawać losy na loterii. Proszę nie wciskać przy tym dyrdymałów, że "wszyscy mają problemy z serwerami", bo zwyczajnie nie wypada tak robić. A lepszy pomysł? Proszę bardzo - wystarczyłoby liczyć czas od chwili otworzenia strony z pytaniami przez danego użytkownika. Efekty: - brak przeciążeń - brak skarg w tej kwestii i przede wszystkim miarodajne oraz SPRAWIEDLIWE wyniki wykluczające lub w znacznym stopniu ograniczające losowość (nawet jeśli ktoś z jakichkolwiek przyczyn nie zdąży o 20:00 danego dnia, to ma kilkadziesiąt godzin na zaliczenie rundy - a jak dużo czasu zajmą mu odpowiedzi, zależeć to już będzie wyłącznie od jego wiedzy i przygotowania - a chyba to właśnie w tego typu konkursach powinno być nagradzane, prawda? No chyba, że chodziło Wam o sprawdzenie jak duży ruch w konkretnym czasie są w stanie wygenerować użytkownicy centrumxp.pl...). Póki co, dla mnie zasada liczenia czasu od 20:00 jest kompletnie pozbawiona logiki i jawnie niesprawiedliwa.
Neoque
Dodano
05.04.2009 02:19:43
  • Ad@$ 05.04.2009 15:36:35

    Neoque - przeczytaj ten wątek w całości, bo widać że Twoje rozwiązanie jest nie do końca przemyślane.

Może nie na temat, ale za ostatni krok pełny szacunek i dziękuje za rozpatrzenie reklamacji..
inaczejsienieda
Dodano
02.04.2009 10:50:45
Wysłąłem PW przed spradzeniem sprawy.
Kuba
Dodano
31.03.2009 20:17:15
To fakt gdyby nie to forum i wpadki centrum to portal wypadało by zamknąć, ech szkoda bo kiedyś mówiło się że to fajny portal a teraz to jedyne co słyszę że lepiej nie wchodzić bo nie jednokrotnie głupoty piszą a później poprawiają ech... Co na to microsoft, domyślam się że chętnie by współpracowali z kimś kto nie ma tyle wpadek, chłopaki to dzieła:) .
inaczejsienieda
Dodano
31.03.2009 13:24:45
Rhaziel
Dodano:
26.03.2009 21:39:42
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2