Super hiper Wirus

Zaczen moźe od małes historyjki o moim PC. Mój komp jest na Win xp professional a wirusy zawsze miałem gdzies bo jak nawet takie główno sie uruchomiło to jedynie gdzie mogło sie dopisac to nigdzie . Dlatego nigdy sie nie martwilem blasterami czy innymi sitami. Wczoraj był pikny poranek chciaem zainstalowac winampa wiec ustawilem folder na cacls 777 dla wszystkich w program files i jeszcze zainstalnołem sobie pare inych sitów z sieci. Nagle system mi zaczoł szwankowac (mialem go przeinstalowac jakis czas temu )wiec pomyslałem ze przywruce go z kopi zapasowej ASR. No i tak zrobiłem. Po instalacji chciałem sprawdzic poczte a tu nagle pikne okienko shutdown bład rcp pomyslałem sobie ze windows nie właczył firewala i tak chyba było . Po 5 sekundach wydałem poleceni "shutdown.exe –a" uruchomiłem rcp i wysmiałem blastera. Przez jakis czas nic sie nie działo aź tu nagle nie moge zainstalowac nerona błedy crc no to chyba mam wirusa który sie dopisuje do exe i dll .

A mój problem teraz tkwi w tym źe nie moge zainstalowac zadnego antywirusa bo mi wirus (?) uszkadza plik. Prubowałem mks skaner onlain i nic. A Przywracanie systemu nie wchodzi w gre tak samo przeinstalowanie po prostu nie wiem co mam robic. Płyte z xp mi sie uszkodziła podczas instalacji a przywracanie systemu mam wyłaczone. Nie moge zidentyfikowac wirusa pomocy co mam robić.
[/list]

Odpowiedzi: 4

A takie jak to nazywasz oslepienie chyba ni bedzie działaŁO NA KONCIE ZWYKŁEGO UŻYTKOWNIKA. Bo taki user ma u mie nie ma praw do zapisu do katalogu nav i plików rejestru wiec juź chyba nie musze sie bac.
FAtman
Dodano
31.10.2003 19:29:43
Jasne.Licznie opisywane są przypadki tzw.oślepiania przez wira programu av.
Po oślepieniu następuje próba wyłączenia i antywirusa i firewalla.
Dobre,co się dobrze kończy.......

:D
tire
Dodano
31.10.2003 19:18:43
Moźe sam zakończe tego posta i wyjasnie ze był to jakis smierdzący wirus, ale nie wiem nawet jaki bo
usuwa on nawet antywirusy mój NAV2k2 po prostu został uszkodzony i nie wykrywał zadnego wirusa choc sciagnołem aktualne bazy. Teraz zrobiłem istna czystke na moim kompie wywaliłem wszystkie partycje .
I zainstalowałem ponownie wina moge juz instalowac progamy nerona i inne sity offica xp i sp1. Podsumowujac nie wiem co to było za swinstwo, ale ja juź tego nichce miec .. :? [/list]
FAtman
Dodano
31.10.2003 11:45:26
Domyślam się,źe jest to nieprzyjemne.
Ściągnij aktualne demo MkS_vir 2003 i przeskanuj.
Jako jedyny[?] postawiony na zainfekowany system,wykrywa wiry.

Powodzenia. :D
tire
Dodano
29.10.2003 19:49:26
FAtman
Dodano:
29.10.2003 14:33:30
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1