Styl Klasyczny, problem po win update

Witam, mam świeżo zainstalowanego Windowsa XP SP3 Pro PL, po ściągnięciu i zainstalowaniu wszystkich windows update, windows ma problem z utrzymania stylu klasycznego. Po każdym restarcie zmienia mi styl i szerokość "paska zadań" (to ten z klawiszem "start") Ja korzystam z tradycyjnego paska klasycznego którego grubość zawsze ustawiam 2x większą niż tradycyjne, nie cierpię stylu "WindowsXP" z niebieskimi kolorkami wszystkich okienek, Po restarcie styl się potrafi zmienić na defaultowy "XP" niebieski, czasami zostaje klasyczny ale szerokość paska jest defaultowa, z poprzesuwanymi szybkimi łączami Za każdym razem muszę style na nowo ustawić, odblokowac pasek, ustawić sobie go na nowo, rozszerzyć "pasek narzędzi => szybkie łącza" aby ikonki były wszystkie widoczne... Do szału mnie to doprowadza. Problem ten miałem już w windowsie przed reinstalacją. Wcześniej się nie pojawiał bo nie dokonywałem aktualizacji do których do dziś nieufnie podchodzę. Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Który windows update jest za to odpowiedzialny ? jak to można sprawdzić i czy można felerną łatkę odinstalować? Jeszcze tego windowsa całego nie poinstalowalem w potrzebny mi software i się wstrzymuje z tym, gdyż w ostateczności noszę się z przeinstalowaniem Windowsa i celowym nie aktualizowaniu aby problem się nie pojawił... Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

Odpowiedzi: 0

Ledo111
Dodano:
08.02.2012 12:34:34
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0