Strumienie wideo - Pytanie Ważne!!!

Witam! Nie wiem czy piszę w dobrym dziale.Jeśli nie to proszę o przesunięcie. Mam pytanie dotyczące strumieni wideo.Chodzi mi konkretnie o lokalizację konkretnego pliku. Już tłumaczę w czym rzecz.Na pewnej stronie znajduje się film wideo,który chciałbym sobie obejrzeć.Problem jednak w tym,że kiedy klikam na "Play Video" otwiera mi się okienko i pojawia się prośba o podanie loginu i hasła.Kiedy klikam cancel nic się nie dzieje,a kiedy OK wyskakuje informacja,że mam błędny logina albo hasło.Później dowiedziałem się,że żeby obejrzeć jakiekolwiek wideo trzeba zapłacić jakiś miesięczny abonament.Ja bym zapłacił,ale po pierwsze nie jest to mało,a po drugie za obejrzenie 1 filmu płacić za cały miesiąc? I stąd moje pytanie. Czy istnieje jakaś możliwość,żeby w takiej sytuacji dowiedzieć się jaki jest dokładny adres URL bądź MMS tego wideo? Czy można uzyskać info o tym jaka jest lokalizacja tego pliku wideo,jeśli samego pliku nie mogę odtworzyć bez uprzedniego zalogowania? Czy są jakieś programy które by w tym pomogły? Z góry dzięki za pomoc, Pozdrawiam.

Odpowiedzi: 3

Przeczytałem pierwszy post. Zaplać i ie marudź albo ... nie oglądaj.
Żółty
Dodano
21.05.2008 23:51:57
W tym problem,że z kodu strony nie da się wyciągnąć linku.Chyba,że ja źle to robiłem. Naprawdę nie ma na to jakiegoś sposobu? A na Rapidshare tego nie ma.Ani nigdzie indziej.
Marcins26
Dodano
21.05.2008 22:06:17
Z kodu strony można łatwo wyciągnąć źródło/link docelowy do filmu/pliku ale na większości i tak pojawia się pytanie o hasło, ostatnio próbowałem ściągnąć najnowszego softa do telefonu udostępnianego tylko serwisantom, ale niestety prawo jest prawem ](*,) Co to za film? Myśle że google > nazwa filmu rapidshare napewno pomoże. [i]Później dowiedziałem się,że żeby obejrzeć jakiekolwiek wideo trzeba zapłacić jakiś miesięczny abonament.Ja bym zapłacił,ale po pierwsze nie jest to mało,a po drugie za obejrzenie 1 filmu płacić za cały miesiąc?[/i] :lol:
Small Mike
Dodano
21.05.2008 14:35:34
Marcins26
Dodano:
21.05.2008 12:37:31
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1