Strumienie wideo - przechwytywanie.PYTANIE!!!!!!!

Witam! Nie wiem,czy umieściłem to w dobrym dziale.Jesli nie,to przepraszam i proszę o przesunięcie do właściwego. Mam prośbę dotyczącą przechwytywania plików wideo w technologii strumieniowej.Interesuje mnie czy można uzyskać adres URL(a konkretnie mms) pliku wideo,do którego żeby uzyskać dostęp trzeba mieć login i hasło,a wcześniej trzeba opłacić subskrypcję. Żeby być bardziej konkretnym powiem,że chodzi mi o stronę Polsatv.com i o serial Tylko miłość.Chciałem sobie obejrzeć pierwsze odcinki,bo nie oglądam od początku,ale kiedy klikam na odtwarzanie pojawia mi się okienko z info: Twój pakiet nie umożliwia na dostęp do tej wersji pliku lub jesteś niezalogowany!Zmień pakiet lub użyj formularza logowania! Kiedy likam cancel nic się nie dzieje.Ale kiedy klikam OK przenosi mnie na stronę załóż konto,gdzie okazuje się,że licencja ograniczona jest tylko do Kanady.Ja chętnie bym zapłacił,ale jestem z Polski. Moje pytanie jest więc następujące: Czy w takiej sytuacji da się w jakiś sposób obejść zabezpieczenia i uzyskać w jakiś sposób dostęp do plików. A jeśli nie,to czy można przynajmniej jakoś uzyskać adresy URL(mms) do plików z odcinkami serialu Tylko miłość,czy to też raczej nie jest możliwe. Na przykład w Itvp.pl można uzyskac adres mms nawet nie płacąc za dostęp do plików.Czy da się tak samo zrobić ze stronką Polsatv.com? Z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam, Marcin.

Odpowiedzi: 1

A co Ci powiedzieli o tym w Polsatv.com?
XanTyp
Dodano
11.06.2008 13:09:44
Marcins26
Dodano:
11.05.2008 19:26:17
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1