Stronghold 2 - spolszczenie

Witam

Niedawno zainstalowałem sobie gre Stronghold 2 v1.0. Niestety gra jest  po angielsku i niewiele z niej rozumiem. Czy mógłby mi ktoś podać link do strony z której mógłbym pobrać spolszczenie, lub wysłać na mój e-mail voluman@wp.pl a tutaj podać jak się instaluje to spolszczenie? Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

               Voluman

Odpowiedzi: 1

www.portal24h.pl - spolszczenie tam jest ale chyba niepelne. Ale zawsze cos

Pzdr.
R4zoR
Dodano
16.06.2006 18:18:27
  • Voluman 17.06.2006 13:10:43

    <P>Dziękuje :D</P> <P>A czy ktoś może mi jeszcze powiedzieć&nbsp;jak mam zainstalować&nbsp;spolszczenie jeżeli ściągnąłem&nbsp;taki oto&nbsp;plik : s2__spolszcz_BETA1.exe? Co mam teraz zrobić?</P> <P>A tak wogóle to spolszczenie ze strony <A href="http://www.portal24h.pl">www.portal24h.pl</A> nie działa.... ale dziękuje za pomoc :D</P> <P>Mam jeszcze pytanie ściągnąłem spolszczenie s2__spolszcz_BETA1.exe ale nie jestem pewien do jakiej wersji. Czy ma to jakieś znaczenie?</P> <P>Z góry dziękuje</P>

  • R4zoR 17.06.2006 18:50:22

    co do wersji to nie wiem...ale co do instalacji... klikasz dwukrotnie na pliku .exe i powinna ci sie odpalic instalka. wybierasz gdzie ma byc zainstalowana albo automatycznie sie wybiera...ot i cala filozofia:P

Voluman
Dodano:
16.06.2006 10:30:01
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1