strona logowania do win98/jak sie pozbyc?

Witam ,

jak się pozbyć strony logowania do win98


dzięki za pomoc

pozdrawim

Odpowiedzi: 5

Piotr P.:
Natomiast gdy zmusisz usera do wysilku umyslowego...
Rozumiem, ze podanie na tacy kilku wpisow do rejestru jest zmuszeniem do wysilku intelektualnego ?
Cos pokretna ta "filozofia" :P .
EL NINO
Dodano
29.04.2006 23:37:39
Rebe:
Piotrze – tylko po co zabawa z rejestrem skoro wszystko, z poziomu apletu panelu sterowania do sieci się odnoszącego moźna, w tym zakresie, ustawić ?


Nie zawsze to mozna usyskac z poziomu Panelu sterowania/ aplet Siec
Nie bede tego udowadniaj, mozna poszukac moje "wypociny" proszac o to google ;–)

Zwóć, przoszę uwagę i na to, źe jeźeli padają tego typu pytania to jest wielce prawdopodobne, iź wskazanie jako rozwiązania "robótek ręcznych" z rejestrem związanych moze być problemem, uźytkownik bowiem ma prawo nie wiedzieć jak rozszyfrować enigmatyczną sugestię "wstaw".


Dla mnie i IMHO kazdego przecietenego usera jest to doskonale zrozumiale, wstaw to wstaw np. wartosc DWORD ... czyli jak kto woli Dopisz itd..

Nie traktuj powyźszego zdania jako wytyku, a jedynie jako wskazówkę,


Nie jestem dzisiejszy abym traktowal to jako wytyk ;–)

źe nie kaźdy posiada wiedzę i rozeznanie by z porady na taim poziomie zaawansowania mógł skorzystać


Odpowiem Ci tak, przedstawione moje rozwiazanie jest w 100% poprawne, a ze nie kazdy wie jak to ugryzc to juz inna para kaloszy. Najczeszczym bledem "odpowiadaczy" jest wylozenie kawy na lawe, dany user ktory potrzebuje pomocy zrobi to machinalnie, a kiedy go zapytasz na drugi/trzeci dzien jak to zrobl(ic) to rozlozy rece i nic z tego nie pozostanie mu w glowie. Natomiast gdy zmusisz usera do wysilku umyslowego to zareczam, ze pozostanie mu to w glowie na cale zycie, a przeciez o to nam tu chodzi, aby innym pomoc i przy okazji nauczyc ich myslenia to co wykonuja. Ot to cala moja 'filozofia'
Piotr P.
Dodano
29.04.2006 23:34:27
Piotrze – tylko po co zabawa z rejestrem skoro wszystko, z poziomu apletu panelu sterowania do sieci się odnoszącego moźna, w tym zakresie, ustawić ?
Zwóć, przoszę uwagę i na to, źe jeźeli padają tego typu pytania to jest wielce prawdopodobne, iź wskazanie jako rozwiązania "robótek ręcznych" z rejestrem związanych moze być problemem, uźytkownik bowiem ma prawo nie wiedzieć jak rozszyfrować enigmatyczną sugestię "wstaw".


Nie traktuj powyźszego zdania jako wytyku, a jedynie jako wskazówkę, źe nie kaźdy posiada wiedzę i rozeznanie by z porady na taim poziomie zaawansowania mógł skorzystać.
Rebe
Dodano
29.04.2006 10:09:31
kozioł:
Witam ,

jak się pozbyć strony logowania do win98

pozdrawim


Logowanie do systemu windows, wykonaj jak ponizej:
Usuń plik(i) *.pwl, po ponownym uruchomieniu wpisz hasło i przyciśnij
OK. Następne wejście będzie z okienkiem i hasłem ;).
oraz gdy nie chcesz okienka logowania do sieci, to
Wstaw do rejestru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\
Network\Real Mode Net
"AutoLogon"=dword:00000000
oraz gdyś miał złoźone profile to:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Network\Logon
"UserProfiles"=dword:00000000
Piotr P.
Dodano
29.04.2006 00:13:38
Wpisz w http://forum.centrumxp.pl/search.php "logowanie windows", wskaź szuanie wszystkich słów, ogranicz zakres do tego działu i mnie wpisz jaka autora – powinno "wyskoczyć" coś, co Cię nakieruje.
Rebe
Dodano
28.04.2006 14:47:53
kozioł
Dodano:
28.04.2006 14:24:58
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1