Strona Kulinarna

Zapraszam serdecznie na stronę poświęconą gotowaniu. Moźecie dowiedzieć się z niej wiele na tematy z tej dziedziny jak i uzyskać odpowiedź na dręczące Was pytania gastronomiczne. Strona zawiera wiele przepisów które co dzień są dodawane, własne forum oraz moźliwość dodawania proponowanych przez siebie przepisów. Jeszcze raz serdecznie zapraszam !

www.egotowanie.republika.pl

Odpowiedzi: 6

OK!Osobiscie moge polecic kurczaka z mozzarela!
Proste do wykonania ale jakie pyszne ! :P
na blat zapodajemy piekna piers kurczaka,nadziewamy ja serem mozarella ze swierzo skorojona bazylia obtaczamy w mace i na patelnie,lekko zarumieniona wrzycamy do piekarnika (juz bez tluszczu) kiedy kurczaczek dochodzi do siebie robimy rownie prosciutki sosik:
na patelnie wrzucamy 1/4 kostki masla , do tego wrzycamy pokrojone w drobna koste pomidorki(1 pomidor wystarczy)i posiekana swiera bazylie(malutko) dodajemy troche bialego wina sol i pieprz i gotowe.
a i pamietajcie o kurczaku zeby wam sie nie spalil w tym piekarniku :wink:
na talerz wrzucamy juz kurczaczka , polewamy go tym sosikiem i szamiemy :lol:
polecam z ryzem :P
Doktor X
Dodano
19.07.2004 14:05:51
Doctor X, milo by bylo jak bys zamiescil jakis ciekawy przepis...byl bym wdzieczny :) zachecam jeszcze raz wszystkich :D
TicTac
Dodano
21.06.2004 21:22:55
gieras:
mamuska juz rece zaciera, i nowej kuchenki sie domaga :wink:


Remont kuchni byl z 3 miechy temu wiec juz nie mow mi o tym bo szalu dostane PLX
Ukey
Dodano
20.06.2004 23:34:10
Mi rowniez sie przyda !!! Od kilku miesiecy pracuje jako kucharz w jednym z warszawskich hoteli...
Blysne przed szefem jakas nowinka kulinarna :wink:
Doktor X
Dodano
19.06.2004 19:09:05
mamuska juz rece zaciera, i nowej kuchenki sie domaga :wink:
gieras
Dodano
18.06.2004 23:35:28
Mi sie raczej przyda bo zonki niemam a mamusia musi czasem odpoczac. Ja chcac isc do liceum gastonomicznego raczej skorzystam z czegos takiego :wink: THX naprawde THX
Ukey
Dodano
18.06.2004 23:34:13
TicTac
Dodano:
18.06.2004 23:28:51
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1