Stop: c000021a {Fatal System Error} The Session Manager INitialization system process terminated....

Witam Mam problem. Otóż jakis czas temu z przyczyn nagłych musiałem wyłączyc komputer podczas instalowania SP1 do Visty poraz kolejny (poprzednie próby instalowania kończyły się niepowodzeniem). Przy uruchomieniu ponownym komputera (Laptop Dell AMD 1.80 x 2, 2 GB RAM, 160GB Sata) wyskoczył mi błąd pliku ntoskrnl.exe. Po dwóch dniach googlowania i kopiowania plików z folderów windows\system32\drivers z płytki Visty bądź na nowo zainstalowanego systemu na drugiej partycji doszedłem do błędu który pojawia się w ten sposób: Stop: c000021a {Fatal System Error} The Session Manager INitialization system process terminated.... with a status of 0xc000000d Po googlowaniu dowiedziałem się że jest problem w folderze windows\system32\config z plikami jakie są w środku (czyli SYSTEM, SOFWARE itd) Podobno coś w rejestrze ale po dalszym googlowaniu utknąłem: trzeba pozamieniać bądź skasować kilka wpisów których ja nie mam (bynajmniej nie widziałem ich). Próbowalem wiekszości rzeczy typu odzyskiwanie z płytki, chkdsk z przełącznikami /f /r Nie chce robić formata (reinstalka jest zbędna, lepiej zrobić już formata w takim przypadku) z powodu dużych ilośći danych (ok. 100GB) i instalowania na nowo wielu programów. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 0

juri_st
Dodano:
03.10.2008 01:51:47
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0