Sterowniki Wireless Asus F5R

Witam. Tym razem z problemem się zwracam. Szfagier poprosił mnie o zrobienie reinstaliki XP HE na w/w laptopie. I mam już totalną pustkę jeżeli chodzi o wireless. Sterowniki mam ze strony producenta. Idąc od końca jest ten docelowy sterownik od modułu Wireless, który to wymaga instalacji Wireless Console. Ten z kolei wymaga instalacji ARTK0100. Wszystko pobieram ze strony producenta zachowuje kolejność instalowania (ciężko się pomylić bo aplikacje same informują że coś jest wymagane) karta do czasu pełnej instalacji sterowników jest wyłączona. Klops polega na tym że pierwsze niepokojące komunikaty dotyczą tego że "kara jest wysunięta" co jest oczywiście bzdurą ponieważ jest zintegrowana z płytą główną. Po instalacji pomimo włączenia modułu wi-fi nie działą. Moreover nawet nie ma jej w menadżerze urządzeń. Przyznam się że pierwszy raz to robię więc problem może być banalny. Czekam na sugestię i pozdrawiam ekipę. :lol: Edit: Zadziałało więc chyba się uporałem z problemem. Wnioskiem z całej historii jest to że Asus ma bałagan na tej swojej swojej stronie i jak się za coś bierzesz to musisz być duchem świętym... bo oni Ci udostępniają wszystkie możliwe sterowniki bez gwarancji że będą działały na Twoim laptopie...Zastanawia mnie tylko w jakim celu ktoś zadał sobie trud i podzielił wszytko na kategorie skoro z jego podziału i tak nic nie wynika...

Odpowiedzi: 2

Powiem szczerze że F5R był bardzo popularnym laptopem występującym w wielu konfiguracjach. Powinni podzielić to jeszcze na podkategorie bo to jest na prawdę upierdliwe... Jednakże wyszli z założenia że to jest problem użytkowników nie ich i jak ktoś ma problem to musi go rozwiązać we własnym zakresie... Wcześniej miałem MoBo AsRock'a, który to jest odłamem Asusa i też nie obyło się bez jazd. Miałem taki moment że nowy system + najnowsze sterowniki = BSOD. I nic nie dało się zrobić tylko downgard sterowników...
Razorek
Dodano
08.11.2010 15:35:39
[quote=Razorek]Zastanawia mnie tylko w jakim celu ktoś zadał sobie trud i podzielił wszytko na kategorie skoro z jego podziału i tak nic nie wynika...[/quote] Cześć [b][u]Razorek[/u][/b]. IMO ważna jest częstotliwość odwiedzin strony Asusa :lol: Statystyki im rosną :mryellow: Aczkolwiek sam korzystam z ich sprzętu i często odwiedzam ich stronę to problemów (odpukać) do tej pory nie miałem.
Ucho
Dodano
08.11.2010 06:25:38
Razorek
Dodano:
06.11.2010 23:48:34
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1