Sterowniki grafiki zawieszają grę.

Siema. Mam taki problem, otóż ogólnie wszystko chodzi dobrze, tzn. wszystkie gry z wyjątkiem CoD MW2. Gra działe normalnie, zazwyczaj nie dłużej niż 30-45 minut a potem się zawiesza i albo muszę resetować kompa albo po jakimś czasie wywala do pulpitu i wszystkie ustawienia ekranu są na min. a nawet mniej bo normalnie np. jakość kolorów mogę ustawić na 16 lub 32 bity a wtedy jest ustawione na (chyba) 4 bity, 16 kolorów i rozdzielczość 640x480. Nie da się tgo zmienić bo pisze coś w tym stylu: Aktualny sterownik graficzny nie może zostać użyty gdyż został on napisany dla starszej wersji systemu windows.System używa standardowego sterownika VGA. Uruchamiam kompa ponownie i komunikat, że system odzyskał sprawność po poważnym błędzie. Wysyłam raport o błędzie do microsoft'u i otwiera się witryna z radą jak to naprawić a mianowicie z linkiem do aktualizacji PX Engine. Aktualizację tą pobrałem i zainstalowałem ale to nic nie dało. Próbowałem już chyba z 8 wersji sterownika, czyściłem dyski, defragmentowałęm, reinstalowałem cod'a i całego steam'a, wgrałem nowy direct x a nawet wysprzątałem kompa od środka ale to nic nie zmienia. Jeśli wiecie jak to naprawić to pomóżcie bo mi do głowy przychodzi tylko reinstall całego systemu choć nie wiem czy i to pomoże. P.S. Dodam, że wszystkie inne gry chodzą normalnie

Odpowiedzi: 4

Na opakowaniu pisze, że karta minimum to Radeon 1600XT ja mam hd 4850 a poza tym to grę mam od premiery i grałem w nią cały czas i wszystko było ok.
marc_1n
Dodano
09.08.2010 20:59:42
A czy na opakowaniu gry nie ma przypadkiem żadnej informacji o kartach graficznych, że wspierane są tyle te i tamte... no i czy Twoja figuruje na tej liście? Może na stronie Activision coś znajdziesz.
XanTyp
Dodano
09.08.2010 01:08:22
Pytanie za 100 punktów - jaka to karta graficzna ?
Veers
Dodano
27.07.2010 09:50:13
  • marc_1n 08.08.2010 15:06:11

    [quote=Veers]Pytanie za 100 punktów - jaka to karta graficzna ?[/quote] Cała konfiguracja wygląda tak: Windows XP Pro SP3+Gigabyte GA-M68SM-S2+AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+,2.5GHz+ASUS Ati Radeon HD 4850 TOP 512MB+3,5 GB Kingston 667 MHz+Samsung HD753LJ 750GB+Pentagram Silent Force PSF 460W P12S

[quote=marc_1n]Pr[color=red][b]u[/b][/color]bowałem[/quote]A próbowałeś poszukać odpowiedzi na stronie producenta gry? Troubleshoting czy FAQ... nic takiego tam nie ma? Skoro rzecz tyczy się tylko jednej gry... może jakaś łatka do nie wyszła, a nie dodałeś?
XanTyp
Dodano
27.07.2010 01:04:47
  • marc_1n 08.08.2010 15:16:08

    [quote=XanTyp]A próbowałeś poszukać odpowiedzi na stronie producenta gry? Troubleshoting czy FAQ... nic takiego tam nie ma? Skoro rzecz tyczy się tylko jednej gry... może jakaś łatka do nie wyszła, a nie dodałeś?[/quote] Do polskiego dystrybutora gry pisałem chyba z pięć mail'i ale niestety nie dostałem żadnej odpowiedzi z czego wnioskuję, że Licomp Empik poprostu mnie zlewa. Niestety do infiniti ani activision nie napiszę gdyż mój angielski mi na to nie pozwala:)

marc_1n
Dodano:
26.07.2010 19:25:15
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1