sterowniki do starej grafiki

witam szukam sterowników pod vista dla grafiki
3Dfx Voodoo Banshee Reference Board
czy ktoś wie moźe gdzie je znaleść ??? grafika jest stara ale moźe da się uruchomić ?? bo niestety sam win nic nie znajduje a zabawa na 4 bitach kolorów jest do niczego

Odpowiedzi: 6

czyli jest nadzieja tylko szkoda źe Bil jest tak nie przewidywalny :D
Mateuszpi
Dodano
24.11.2005 22:14:56
Moźe szansa sięp ojawi w sytaucji, gdy upgrade z w2k/xp byłby moźliwy. Póki co – przed poprzednią odpowiedzią ciut szperąłem i nic mi isę w oczy nie rzuciło – ale to tylko ciut było,a poza tym jam ślepawy i być moze jednak gdzieś rozwiązanie leźy ,choć dokładne zapytanie google z zerem zwracają.
Rebe
Dodano
24.11.2005 14:38:32
o firmie 3dfx wiem i nad tym boleje. jednak moźe jest szansa na dopasowanie innych sterowników ???
Mateuszpi
Dodano
24.11.2005 14:33:25
Mateuszpi:



a tak nawiasem to czy system nie powinien sam mieś sterowniki do takich starych sprzętów ???
dobrze źe to dopiero beta :D


Nie powinien jeźeli dla jego prawidłowej pracy niezbędne są implementacje, które w sprzęcie nie są dostępne.
Inną kwestią jest to w jakiej formie Vista ukaźe się ostatecznie – jeźeli "z bajerami" to ....., Natomiast jeźlei będzie i jakaś lźejsza to jest szansa, źe cos sie da zrobić. Zwóć tylko uwagę na to, źe akurat 3dfx od lat paru jest faktycznie martwy ,a sterowniki – w ogole – są rozwijane jako obocznosći i od przypadku do przypadku.
Rebe
Dodano
24.11.2005 08:17:27
niestety na stronie producenta ich niema bo tam szukałem.
jest sporo sterowników ale niestety nie pasują do tego systemu :(


a tak nawiasem to czy system nie powinien sam mieś sterowniki do takich starych sprzętów ???
dobrze źe to dopiero beta :D
Mateuszpi
Dodano
23.11.2005 22:58:48
Który to build systemu? Czy są na stronie producenta karty?
Shiv
Dodano
23.11.2005 22:48:22
Mateuszpi
Dodano:
23.11.2005 22:43:12
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1