Sterowniki do SIS

Witam !!!

Mam mały problem chce sobie zainstalowac windowsa 2003 ale nie mam sterownikow pod płyte głowna !

Płyte mam ECS K7S5A ver. 3.1
Na orginalnej stronce www.ecs.com.tw nie ma sterownikow pod tego windowsa czy ktos wie gdzie moga byc pod niego dla mojego czipsettu z gry dziekuje !!!!

Piszcie

Odpowiedzi: 13

Sargas – skoro juź na forum wszedłeś to pojmij w stej dysortograficznej mózgownicy, źe palnąłeś idiotyzm i masz o to pretensje do świata.
Nie pieprz faramzonow o pomaganiu tu , tam i gdzieś w ogóle, bo jeźeli ta pomoc wyglada tak jak na Twoim przykłądzie wnioskować moźna to ........ współczuć tylko wypada.
Reakcja po 25 miesiącach i w dodatku nie na temat.
Wróć do tych swoich idoli i tam się produkuj, bo coś mi się widzi, źe tutaj byłbyś kolejnym osobnikiem znającym tylko dwie odpowiedzi:
Problem z Windowem – zainstaluj Linuksa.
Problem z IE – zainstaluj Operę/FF.

PS.
Jeźeli jeszcze nie zrozumiałeś o co chodzi to moze pora mniej czasu przed komputerem spędzać, a więcej go na naukę czytania ze zrozumieniem poświęcić.
Rebe
Dodano
08.11.2005 18:08:02
Sargas:
...

Po dwóch latach to zapewne autor kilka razy zmienił OS.
A Ty sie nie rzucaj, bo nie masz racji. A na forum nikt Cię nie trzyma, droga wolna.
Anonymous
Dodano
08.11.2005 16:52:14
Poprostu wciskam na temat Sterowniki do SIS
Miałem z nimi problemy i w tym oprogramowaniu znalazłem ich rozwiązanie (ale nie tylko związanych sterowników z nazwą SIS) poprostu pomaga w znajdowaniu kompatybilnych strów, małe podręcne oprogramowanie które mi sie spodobało (pomyślałem źe ktoś moźe szukać czegoś takiego), poza tym myślałem źe ktos zauwaźy poprostu mój problem, nieśpieszy mi sie z jego rozwiązaniem więc zamieściłem go (mój Cipset to SIS i dlatego zamieściłem tutaj ten problem).
Co do tak nieuprzejmego traktowanie ludzi na forum to teraz rozumiem dlaczego tak cięźko znaleźć w windowsowych forach pomoc w danym zagadnieniu.
Jedyne co mnie trzyma przy Windowsie to Domownicy bo nieumieja się poruszać na innych stacjach roboczych.
Choc przyznaje źe WS2003 to pierwszy udany produkt microsoft. Ale i tak odpych mnie nieźeczliwośc społeczności na forach związanych z Windowsem.
Z takim traktowaniem nieprzysło mi się spotkać wśród Linuxowej społeczności, ani mnie ani innych jak zauwaźyłem np.: na tym forum........ chcąc pomóc przypuszczalnemu poszukującemu, zamieściłem informacje choć małoznaczącą ale zawsze ktoś moźe sie zainteresować, i odrazu związana z tym krytyka strasznie odpycha. Tyle słowem Krytyki – Co jak co ale tylko umiecie opier....ć, a nie umiecie poradzić tym się ruźni Windows od Linux'a. Wkońcu Forum jest poto by wymienić poglądy lub dowiedzieć się czegoś, Jak chcesz sie wyźyć to zbij burka pod mostem (chodziło mi o psa łazęge :wink: ), albo wyźuć sierściucha z balkonu, przez windowsa moźna byc :x nadpobudliwym :x (zozumiem to doskonale).

Pozdrawiam Sargas
Sargas
Dodano
08.11.2005 16:39:02
Sargas – pierwszy post czy 1001 to bez znaczenia.
Chyba, źe wiesz w jaki sposób zmusić oprogramowanie MSI do wspóldziałania z ECS–em.
Jeźeli tego nie iwesz to.... zwracaj większą uwagę na związek między tym co napisać chcesz, a tym czego temat dotyczy, a i na daty postów warto okiem rzucać, byś na praktykana archeologicznego nie wyszedł.
Rebe
Dodano
08.11.2005 15:18:56
Sargas – pierwszy post czy 1001 to bez znaczenia.
Chyba, źe wiesz w jaki sposób zmusić oprogramowanie MSI do wspóldziałania z ECS–em.
Jeźeli tego nie iwesz to.... zwracaj większą uwagę na związek między tym co napisać chcesz, a tym czego temat dotyczy, a i na daty postów warto okiem rzucać, byś na praktykana archeologicznego nie wyszedł.
Rebe
Dodano
08.11.2005 15:18:56
Sargas – pierwszy post czy 1001 to bez znaczenia.
Chyba, źe wiesz w jaki sposób zmusić oprogramowanie MSI do wspóldziałania z ECS–em.
Jeźeli tego nie iwesz to.... zwracaj większą uwagę na związek między tym co napisać chcesz, a tym czego temat dotyczy, a i na daty postów warto okiem rzucać, byś na praktykana archeologicznego nie wyszedł.
Rebe
Dodano
08.11.2005 15:18:56
http://www.msi–polska.pl/

Na tej stronce znajdziesz w dziale
Download
Mainboard
Utility
(Program o nazwie) MSI Live Update
Poręczne naźędzie kture wspułpracuje WS 2003 i ściąga potrzebne stery i oprogramowanie szukałem sterów do USB 2

Ja dalej mam problem z USB 2 z niektórymi kontrolerami USB niechce współpracować, wszędzie jest jedno stwierdzenie napisane źe trzeba zaktualizować Update'm ale gdzie go ściągnąć (wiadome dlaczego trzeba go ściągnąć :wink: ), oczywiście chodzi mi o Update's Windows Server 2003 EN Usb Driver.

Pozdrawiam Sargas
Sargas
Dodano
08.11.2005 15:04:22
dzieki !!!


Admin close TOPIC
adi_xx3
Dodano
01.10.2003 17:16:49
I tak mam LAN wyłączony w BIOSIE, ale wszystko będzie pasować od XP.
Tomekk
Dodano
01.10.2003 17:15:28
dzieki to sie ciesze :–) tylko ja mam bez lana :D
adi_xx3
Dodano
01.10.2003 17:14:44
Wszystko pasuje od XP.
Mam tą samą płytke i zero problemu.
Instaluj spokojnie, będzie chodziło.

Pozdrówki
Tomekk
Dodano
01.10.2003 17:13:35
nie wiem czy te beda odpowiadac i czy w 100% chodzily
na nim :–(
adi_xx3
Dodano
01.10.2003 16:58:05
A czasem nie pasuja te od 2000/XP ?
Noodle^
Dodano
01.10.2003 16:32:46
adi_xx3
Dodano:
01.10.2003 15:24:36
Komentarzy:
13
Strona 1 / 1